DEZINSEKCIJA

BLAKIŲ NAIKINIMAS VERSLO ĮMONĖMS VIEŠAJAM SEKTORIUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Blakės puikiai prisitaikiusios judėti įvairiais paviršiais, jos greitos ir gebančios pasislėpti.

Tai suplotos, ovalo formos, rudos spalvos parazitai, kurių ilgis įprastai siekia 3-4mm. Nors patalynės blakės neturi sparnų, tačiau jos yra puikiai prisitaikiusios judėti įvairiais paviršiais.Šie patazitai greiti ir gebantys pasislėpti. Jie slepiasi po tapetais, įvairiose sienų, lubų, baldų plyšiuose, čiužinių klostėse, tarp knygų, lovos rėmų tarpuose, kilimuose ir antklodėse, grindjuostėse, grindų tarpuose, stalčiuose, spintose ir komodose.

Blakės minta žmonių ir gyvūnų krauju nakties metu.

Blakės tai žmonių ir šiltakraujų gyvūnų ektoparazitai. Patalynės blakės yra aptinkamos miegamąjame arba svetainėje. Šiuose kambariuose įsikūrę kenkėjai greičiausiai gali aptikti miegančius žmones, nes jiems išgyvenimui ir dauginimuisi reikalingas kraujas. Maitinasi nakties metu, maitinimasis trunka nuo 5 iki 10 min. Pasimaitinę vabzdžiai vėl sugrįžta į savo prieglobstį. Įkandimo vietoje iššoka gumbas, jį niežti ir skauda, parausta.Šių parazitų įkandimas kelia diskomfortą ar net alergiją.

Blakės yra tikros keliautojos, jas galima atvežti keliaujant, su lagaminu, daiktais, rūbais, batais ar naudotais baldais.

Patalininės blakės tikros keliautojos. Į apgyvendinimo patalpas jas gali atvežti klientai su lagaminais, su daiktais, rūbais arba tiesiog įsigyjant naudotus baldus, kraustantis arba atkeliauti iš šalia esančių patalpų. Skirkite laiko apžiūrai, tai sumažins riziką ir padės apsisaugoti. Labai svarbu laiku pastebėti šių parazitų atsiradimą, nes jie greit dauginasi ir juos sunku išnaikinti. Skirkite laiko inspekcijai: apžiūrėkite galvūgalius, lovų kojeles, paveikslus, spinteles, čiužinius ir jų klostes, plyšelius aplink lovas ir sofas. Inspekciją kartokite. Aptikus gyvius ar gavus nusiskundimus kuo skubiau kreipkitės į kenkėjų kontrolės ekspertus.

Patelė per savo gyvenimą padeda apie 100-500 kiaušinėlių.

Kiaušinėlių stadija trunka 22 dienas esant palankiai temperatūrai. Nuo kiaušinėlių iki suaugėlio vystymasis trunka apie 2 mėn. Suaugėlių gyvenimo trukmė 1-1,5 m. Maitinasi vieną kart per aštuonias valandas.

DEZINSEKCIJA

Blakių naikinimo paslaugos verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

hotel, room, new product-1330850.jpg

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos verslui teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos bei produktyvumo standartus, prisidedant prie sėkmingo verslo veiklos tęstinumo. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

blakiŲ kontrolė ir naikinimas

Sprendimai Verslui

Blakių naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai išnaikinti populiaciją, kad būtų išvengta žalos klientų patirčiai ir įmonės įvaizdžiui. Siekiant efektyviai kovoti su blakių plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų ir reguliariai stebėti situaciją bei įgyvendinti būtinus prevencinius, kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Lipnios gaudyklės

Priemonės skirtos nustatyti ar yra blakių ir koks paplitimo ir užkrėstumo lygis.

Monitoringas

Svarbu atlikti patalpos ir miegamųjų konstrukcijų apžiūrą, rasti židinio vietą ir naikinti.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia blakes ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Skaitykite apie paslaugas plačiau :

Deratizacija

Apsauga nuo pelių ir žiurkių.

Dezinfekcija

Apsauga nuo plintančių virusų.

Fumigacija

Kenkėjų naikinimas dujomis.

Paukščių kontrolė

Prevencija ir paukščių atbaidymas.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Kvapas : vienas iš pirmųjų požymių, kad patalpose gali būti blakių, yra specifinis kvapas.
 • Tamsūs kraujo taškeliai ant patalynės: blakės maitinasi naktį, kai miegame. Keičiant patalynę galima pastebėti juodas, tamsiai rudas arba raudonas kraujo dėmeles ant patalynės.
 • Odos reakcijos: žmonėms, ypatingai tiems kurie jau turi alerginių arba kitų odos problemų, gali pasireikšti deginimas, paraudimas, niežulys. Tai gali būti blakių įkandimo sukeltos alerginės reakcijos požymis.
 • Pastebėti gyviai ant čiužinio ar miegamosios zonos vietoje.

Blakės slepiasi, jas aptikti sunku, bet pastebėjus ir atpažinus pirmuosius požymius paieškos dažnu atveju būna sėkmingos. Pirmiausiai turite apžiūrėti miegamosios dalies zonas: čiužinį, jo klostes iš visų pusių, lovos rėmo konstrukcijas, grindjuostes, paveikslus, šviestuvus, tapetus, elektros lizdus ir sienų plyšelius. Ten galite rasti blakių židinį, sudžiuvusias išnaras ar baltus į ryžius panašius kiaušinėlius. 

 • Kreiptis į kenkėjų kontrolės specialistus, kurie turi preparatus skirtus naikinti blakėms.
 • Nerekomenduojame išnešti patalynės, baldų ar kitų daiktų iš užkrėstos patalpos, kad gyvos balkės, ar jų kiaušinėliai nepaplistų po kitas erdves.
 • Jeigu yra galimybė izoliuoti kambarį iki specialisto atvykimo.
 • Po naikinimo galima atlikti siurbimą, valymą ir plovimą.
 • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
 • Dažnai bandoma naikinti blakes patiems, bet dažnu atveju norimo rezultato nepasiekiama ir užkrėstumo lygis vis didėja.
 • Vėliau prireikia daug kantrybės ir patiriate papildomų išlaidų norint išnaikinti balkes, o kartais tenka atsisveikinti ir su mylimais baldais.
 • Taip, tiesa.Tokia galimybė yra. Labai svarbu perkant naudotus baldus kruopščiai juos apžiūrėti. Ypatingai dėmesį atkreipti perkant minkštus baldus.
 • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
 • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
 • Naikinimo metu patalpoje negali būti vaikų, augintinių, akvariumų. 
 • Po naikinimo gerai išvėdinti patalpas, nuvalyti ir išplauti paviršius.
 • Preparatas nepažeidžia baldų, drabužių ar kitų patalpoje esančių daiktų.
 • Rekomenduojame mažiausiai 4 valandoms palikti patalpas. Jeigu galimybė yra, ir ilgiau.
 • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvienos įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?