dezinsekcija

BLUSŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VERSLUI VIEŠAJAM SEKTORIUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
%
KOKYBĖ
+
KLIENTŲ LIETUVOJE
/7
APTARNAVIMAS

Blusos yra kraujasiurbės, todėl joms išgyvenimui ir dauginimuisi reikalingas kraujas.

Smulkios, kūnas iš šonų suplotas, kietais dangalais, rudos. Besparnės, bet užpakalinės kojos šokamosios.Minta krauju, platina infekcines ligas ir parazitines kirmėles.Suaugusios blusos yra paukščių, žinduolių ir žmogaus ektoparazitai. Lietuvoje paplitusios: šuninė, katinė, žiurkinė ir žmoginė blusos.

Daugybiniai blusų įkandimai alina žmogaus nervinę sistemą, atsiranda niežėjimas ir stiprios alerginės reakcijos.

Nors blusos mažos, bet jų įkandimai gali būti pavojingi užkrečiamųjų ligų atžvilgiu. Daugybiniai blusų įkandimai alina žmogaus nervinę sistemą, atsiranda niežėjimas ir stiprios alerginės reakcijos. Pagrindinė blusų įsikūrimo vieta – gyvenamųjų namų ar kitų patalpų rūsiai, pirmųjų aukštų butai, bei laiptinės, jas čia vilioja šildomos patalpos. 

Blusos pirmiausiai puola naminius gyvūnus, su gyvūnais patenka ir į namus, maitinasi ir vesiasi. Blusas parneša katės, šunys, pelės, žiurkės, paukščiai. Nors blusos neturi sparnų, bet yra šoklios.

Nušokusios nuo gyvūno, įsitaiso būdose, namų aplinkoje ant kilimų, grindų plyšiuose, dulkėse, guoliuose, balduose. Todėl labai svarbu prižiūrėti, ne tik aplinką kurioje gyvenate, bet ir gyvūnus ir jų kailį. Maudyti, bei rūpintis guolių švara. Jeigu pastebėjote įkandimo žymes ant jūsų ar gyvūno kūno – nedelskite ir nerizikuokite savo, šeimos ar augintinių sveikata. Blusų įkandimai yra dažniausiai perdėto kasymosi ir laižymosi priežastis, dėl kurios odoje atsiranda žaizdos, odos užkrėtimas ir kailio praradimas. Suaugusios blusos yra labai greitos ir jų beveik neįmanoma pastebėti ant augintinio.

95 % blusų populiacijos gyvena namuose ir tik 5 % ant augintinių. Kaip išspręsti blusų dauginimosi problemą savo aplinkoje?

Reguliariai siurbkite grindis, baldus ir automobilį, nedelsiant išmeskite siurbimo maišelius arba pašalinkite turinį iš konteinerio.Skalbkite augintinio guolį ir žaislus kas savaitę 60 laipsnių temperatūroje (jeigu tokia galimybę yra). Garais valykite kilimus, kilimėlius ir apmušalus, pašalinkite nešvarumus parsineštus iš kiemo ir valykite/plaukite gyvūnams letenas. Viena suaugusi blusa ant jūsų augintinio – tai mažiausiai šimtas blusos mažylių jūsų namuose. 

DEZINSEKCIJA

Blusų naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

paslaugos | BLUSų naikinimas

Sprendimai verslui

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, užtikrina kenkėjų patekimo į patalpas užkardymą bei išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias ir švarias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

paslaugos| BLUSŲ naikinimas

Sprendimai gyventojams

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.Užtikriname visapusišką konfidencialumą. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų - ilgalaikiam rezultatui užtikrinti.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, užkardo kenkėjų patekimą į patalpas bei atlieka naikinimą.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti kenkėjų plitimą, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą. O jūs galėsite džiaugtis patalpomis ir lauko erdvėmis be kenkėjų ištisus metus. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Dažniausiai užduodami klausimai:

  • Informacija ruošiama.
  • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
  • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
  • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
  • Informacija ruošiama. 
  • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

DEZINSEKCIJA

nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top