dezinsekcija

BLUSOS

DEZINSEKCIJA GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Blusos yra kraujasiurbės, todėl joms išgyvenimui ir dauginimuisi reikalingas kraujas.

Smulkios, kūnas iš šonų suplotas, kietais dangalais, rudos. Besparnės, bet užpakalinės kojos šokamosios.Minta krauju, platina infekcines ligas ir parazitines kirmėles.Suaugusios blusos yra paukščių, žinduolių ir žmogaus ektoparazitai. Lietuvoje paplitusios: šuninė, katinė, žiurkinė ir žmoginė blusos.

Daugybiniai blusų įkandimai alina žmogaus nervinę sistemą, atsiranda niežėjimas ir stiprios alerginės reakcijos.

Nors blusos mažos, bet jų įkandimai gali būti pavojingi užkrečiamųjų ligų atžvilgiu. Daugybiniai blusų įkandimai alina žmogaus nervinę sistemą, atsiranda niežėjimas ir stiprios alerginės reakcijos. Pagrindinė blusų įsikūrimo vieta – gyvenamųjų namų ar kitų patalpų rūsiai, pirmųjų aukštų butai, bei laiptinės, jas čia vilioja šildomos patalpos. 

Blusos pirmiausiai puola naminius gyvūnus, su gyvūnais patenka ir į namus, maitinasi ir vesiasi. Blusas parneša katės, šunys, pelės, žiurkės, paukščiai. Nors blusos neturi sparnų, bet yra šoklios.

Nušokusios nuo gyvūno, įsitaiso būdose, namų aplinkoje ant kilimų, grindų plyšiuose, dulkėse, guoliuose, balduose. Todėl labai svarbu prižiūrėti, ne tik aplinką kurioje gyvenate, bet ir gyvūnus ir jų kailį. Maudyti, bei rūpintis guolių švara. Jeigu pastebėjote įkandimo žymes ant jūsų ar gyvūno kūno – nedelskite ir nerizikuokite savo, šeimos ar augintinių sveikata. Blusų įkandimai yra dažniausiai perdėto kasymosi ir laižymosi priežastis, dėl kurios odoje atsiranda žaizdos, odos užkrėtimas ir kailio praradimas. Suaugusios blusos yra labai greitos ir jų beveik neįmanoma pastebėti ant augintinio.

95 % blusų populiacijos gyvena namuose ir tik 5 % ant augintinių. Kaip išspręsti blusų dauginimosi problemą savo aplinkoje?

Reguliariai siurbkite grindis, baldus ir automobilį, nedelsiant išmeskite siurbimo maišelius arba pašalinkite turinį iš konteinerio.Skalbkite augintinio guolį ir žaislus kas savaitę 60 laipsnių temperatūroje (jeigu tokia galimybę yra). Garais valykite kilimus, kilimėlius ir apmušalus, pašalinkite nešvarumus parsineštus iš kiemo ir valykite/plaukite gyvūnams letenas. Viena suaugusi blusa ant jūsų augintinio – tai mažiausiai šimtas blusos mažylių jūsų namuose. 

Viena blusos patelė gali padėti iki 50 kiaušinėlių per dieną.

nemokama konsultacija

Pastebėjote blusas? O gal nerandate sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

DEZINSEKCIJA

Blusų naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Kenkėjų kontrolės procesas

Kenkėjų kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją, vabzdžių atsparumą ir įvairių kontrolės ar naikinimo priemonių naudojimą.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudaro planą, kenkėjų patekimo į patalpas užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti blusų patekimą į patalpas, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias ir švarias patalpas.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINSEKCIJA

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

DEZINSEKCIJA

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top