DERATIZACIJA

GRAUŽIKŲ NAIKINIMAS VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Jeigu girdite krebždesius, aptikote lizdus, skyles ar išmatas, jaučiamas šlapimo kvapas ir matoma graužimo žala - jūsų patalpose apsigyveno graužikai.

Vėstant orams bei mažėjant maisto atsargoms gamtoje, graužikai ieško šiltesnio prieglobsčio ir maisto. Rudenį sugrįžta į namus, sodybas, rūsius, sandėlius, gamybines patalpas ir t.t. kur įsikuria šiltam gyvenimui. 

Graužikai pragriaužia skyles statinio konstrukcijose, gadina techniką ir laidus, pragriaužia betoną ir plastiką.

Greitai daugindamiesi ir nuolat griauždami sukelia pavojų saugumui ir sveikatai. Laipioja vamzdžiais, elektros laidais, ventiliacijos kanalais – horizontaliais ir vertikaliai paviršiais. Griauždami ardo struktūrinisu elementus, cemento plokštes, izoliacines medžiagas, asfaltą, plastiką, elektros įrangą, taip padarydami daug žalos jūsų turtui.

Patekę į patalpas užteršia paviršius ir maisto produktus, žaliavas. Gadina maisto pakuotes.

Graužikai ieškodami maisto užteršia jūsų patalpų paviršius. Pragraužia maisto pakuotes, taip užteršdami maisto produktus ar žaliavas šlapimu, išmatomis, plaukais. Taip pat graužikai platina produktų kenkėjus. Lietuvoje labiausiai paplitusios pilkosios ir juodosios žiurkės, naminės ir dirvinės pelės. Graužikai yra visaėdžiai ir minta augaliniu bei gyvūniniu maistu. Kasmet sunaikina 20% žemės ūkio produktų visame pasaulyje.

Platina užkrečiamąsias ligas, tokias kaip leptospirozė, jersiniozė, pseudotuberkuliozė, hemoraginė karštinė, tuliaremija.

Ligos žmogui gali būti perduotos tiesiogiai liečiant graužikus, kontaktuojant su jų seilėmis, šlapimu, išmatomis ar per užkrėstus paviršius ir produktus. Taip pat įkandus ar įdrėskus. Netiesiogiai platinamos ligos gali būti perduotos per erkes blusas, uodus ir kitus nariuotakojus, kurie maitinosi infektuotų graužikų krauju ar jų išskyromis.

deratizacija

Graužikų kontrolės paslaugos verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

deRATIZACIJOS

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos verslui teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos bei produktyvumo standartus, prisidedant prie sėkmingo verslo veiklos tęstinumo.. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

PELIų ir žiurkių naikinimas

Sprendimai verslui

Graužikų naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai išnaikinti populiaciją, kad būtų išvengta žalos sveikatai. Siekiant efektyviai kovoti su pelių ir žiurkių plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų ir reguliariai stebėti situaciją bei įgyvendinti būtinus prevencinius, kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Lipnios gaudyklės

Priemonės skirtos sugauti peles ir žiurkes bei užkardyti kelią populiacijos didėjimui.

Monitoringas

Svarbu atlikti patalpos apžiūrą, rasti graužikų lizdų vietas, nustatyti atsiradimo priežastis ir parinkti naikinimo būdą.

Naikinimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais naudojant cheminius preparatus, pasitelkiant vylių stoteles ar gyvagaudžius spąstus. Užkertamas kelias plitimui ir sunaikinama populiacija.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Skaitykite apie paslaugas plačiau :

Dezinsekcija

Apsauga nuo įvairių rūšių vabzdžių.

Dezinfekcija

Apsauga nuo plintančių virusų.

Fumigacija

Kenkėjų naikinimas dujomis.

Paukščių kontrolė

Prevencija ir paukščių atbaidymas.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Kvapas : vienas iš pirmųjų požymių, kad gali būti graužikų, yra specifinis šlapimo kvapas patalpoje.
 • Išmatos, pagal jų dydį galima spręsti kokie tai graužikai.
 • Graužimo žymės, galite pastebėti kad apgriaužti produktai arba pažeisto statinio konstrukcijos.
 • Radote lizdus, arba girdite krebždesį, bildesį ar panašius garsus.
 • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
 • Dažnai bandoma naikinti graužikus patiems, bet dažnu atveju norimo rezultato nepasiekiama ir užkrėstumo lygis vis didėja.
 • Vėliau prireikia daug kantrybės ir patiriate papildomų išlaidų norint išnaikinti graužikus visam laikui.
 • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
 • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
 • Naikinimo metu patalpoje ar aplinkoje negali būti vaikų, augintinių.
 • Tai integruotas priemonių kompleksas apimantis graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones. Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją, apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.
 • Graužikai naikina, gadina produktus, daiktus, pastatus, gąsdina bei  platina užkrėčiamųjų ligų sukėlėjus. Vykdome nuolatinę graužikų kontrolę, monitoringą, ieškome židinių ir taikome profilaktines priemones, siekiame užkirsti kelią graužikų atsiradimui ir patekimui į patalpas. Graužikų padaromi nuostoliai yra didžiuliai, jie ėdrūs ir vislūs, greitai prisitaiko įvairių sąlygų ir sudaro nuolatinę grėsmę sveikatai, turtui bei reputacijai.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvienos įmonės ar gyventojo poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?