deratizacija

pelių ir žiurkių KONTROLĖ

GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai integruotas priemonių kompleksas apimantis graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones. Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją, apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Jeigu girdite krebždesius, aptikote lizdus, skyles ar išmatas, jaučiamas šlapimo kvapas ir matoma graužimo žala - jūsų patalpose apsigyveno graužikai.

Vėstant orams bei mažėjant maisto atsargoms gamtoje, graužikai ieško šiltesnio prieglobsčio ir maisto. Rudenį sugrįžta į namus, sodybas, rūsius, sandėlius, gamybines patalpas ir t.t. kur įsikuria šiltam gyvenimui. 

Graužikai pragriaužia skyles statinio konstrukcijose, gadina techniką ir laidus, pragriaužia betoną ir plastiką.

Greitai daugindamiesi ir nuolat griauždami sukelia pavojų saugumui ir sveikatai. Laipioja vamzdžiais, elektros laidais, ventiliacijos kanalais – horizontaliais ir vertikaliai paviršiais. Griauždami ardo struktūrinisu elementus, cemento plokštes, izoliacines medžiagas, asfaltą, plastiką, elektros įrangą, taip padarydami daug žalos jūsų turtui.

Patekę į patalpas užteršia paviršius ir maisto produktus, žaliavas. Gadina maisto pakuotes.

Graužikai ieškodami maisto užteršia jūsų patalpų paviršius. Pragraužia maisto pakuotes, taip užteršdami maisto produktus ar žaliavas šlapimu, išmatomis, plaukais. Taip pat graužikai platina produktų kenkėjus. Lietuvoje labiausiai paplitusios pilkosios ir juodosios žiurkės, naminės ir dirvinės pelės. Graužikai yra visaėdžiai ir minta augaliniu bei gyvūniniu maistu.

Platina užkrečiamąsias ligas, tokias kaip leptospirozė, jersiniozė, pseudotuberkuliozė, hemoraginė karštinė, tuliaremija.

Ligos žmogui gali būti perduotos tiesiogiai liečiant graužikus, kontaktuojant su jų seilėmis, šlapimu, išmatomis ar per užkrėstus paviršius ir produktus. Taip pat įkandus ar įdrėskus. Netiesiogiai platinamos ligos gali būti perduotos per erkes blusas, uodus ir kitus nariuotakojus, kurie maitinosi infektuotų graužikų krauju ar jų išskyromis.

Graužikai kasmet sunaikina 20 % žemės ūkio produktų visame pasaulyje.

nemokama konsultacija

Pastebėjote graužikus? O gal nerandate sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

deratizacija

Graužikų kontrolės paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą nuo graužikų. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Kenkėjų kontrolės procesas

Efektyvi graužikų kontrolė padeda užkirsti kelią graužikų daromiems materialiniams nuostoliams ir jų platinamoms ligoms. Kenkėjų kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją, graužikų atsparumą ir įvairių kontrolės ar naikinimo priemonių naudojimą.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudaro planą, kenkėjų patekimo į patalpas užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti graužikų patekimą į patalpas, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias ir švarias patalpas.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

GRAUŽIKŲ KONTROLĖ

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

GRAUŽIKŲ KONTROLĖ

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top