deratizacija

GRAUŽIKŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VERSLO ĮMONĖMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
%
KOKYBĖ
+
KLIENTŲ LIETUVOJE
/7
APTARNAVIMAS

Jeigu girdite krebždesius, aptikote lizdus, skyles ar išmatas, jaučiamas šlapimo kvapas ir matoma graužimo žala - jūsų patalpose apsigyveno graužikai.

Vėstant orams bei mažėjant maisto atsargoms gamtoje, graužikai ieško šiltesnio prieglobsčio ir maisto. Rudenį sugrįžta į namus, sodybas, rūsius, sandėlius, gamybines patalpas ir t.t. kur įsikuria šiltam gyvenimui. 

Graužikai pragriaužia skyles statinio konstrukcijose, gadina techniką ir laidus, pragriaužia betoną ir plastiką.

Greitai daugindamiesi ir nuolat griauždami sukelia pavojų saugumui ir sveikatai. Laipioja vamzdžiais, elektros laidais, ventiliacijos kanalais – horizontaliais ir vertikaliai paviršiais. Griauždami ardo struktūrinisu elementus, cemento plokštes, izoliacines medžiagas, asfaltą, plastiką, elektros įrangą, taip padarydami daug žalos jūsų turtui.

Patekę į patalpas užteršia paviršius ir maisto produktus, žaliavas. Gadina maisto pakuotes.

Graužikai ieškodami maisto užteršia jūsų patalpų paviršius. Pragraužia maisto pakuotes, taip užteršdami maisto produktus ar žaliavas šlapimu, išmatomis, plaukais. Taip pat graužikai platina produktų kenkėjus. Lietuvoje labiausiai paplitusios pilkosios ir juodosios žiurkės, naminės ir dirvinės pelės. Graužikai yra visaėdžiai ir minta augaliniu bei gyvūniniu maistu. Kasmet sunaikina 20% žemės ūkio produktų visame pasaulyje.

Platina užkrečiamąsias ligas, tokias kaip leptospirozė, jersiniozė, pseudotuberkuliozė, hemoraginė karštinė, tuliaremija.

Ligos žmogui gali būti perduotos tiesiogiai liečiant graužikus, kontaktuojant su jų seilėmis, šlapimu, išmatomis ar per užkrėstus paviršius ir produktus. Taip pat įkandus ar įdrėskus. Netiesiogiai platinamos ligos gali būti perduotos per erkes blusas, uodus ir kitus nariuotakojus, kurie maitinosi infektuotų graužikų krauju ar jų išskyromis.

deratizacija

Graužikų kontrolės paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

paslaugos | GRAUŽIKŲ naikinimas

Sprendimai verslui

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, užtikrina kenkėjų patekimo į patalpas užkardymą bei išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias ir švarias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

paslaugos| GRAUŽIKŲ naikinimas

Sprendimai gyventojams

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.Užtikriname visapusišką konfidencialumą. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų - ilgalaikiam rezultatui užtikrinti.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, užkardo kenkėjų patekimą į patalpas bei atlieka naikinimą.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti kenkėjų plitimą, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą. O jūs galėsite džiaugtis patalpomis ir lauko erdvėmis be kenkėjų ištisus metus. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Kvapas : vienas iš pirmųjų požymių, kad gali būti graužikų, yra specifinis šlapimo kvapas patalpoje.
 • Išmatos, pagal jų dydį galima spręsti kokie tai graužikai.
 • Graužimo žymės, galite pastebėti kad apgriaužti produktai arba pažeisto statinio konstrukcijos.
 • Radote lizdus, arba girdite krebždesį, bildesį ar panašius garsus.
 • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
 • Dažnai bandoma naikinti graužikus patiems, bet dažnu atveju norimo rezultato nepasiekiama ir užkrėstumo lygis vis didėja.
 • Vėliau prireikia daug kantrybės ir patiriate papildomų išlaidų norint išnaikinti graužikus visam laikui.
 • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
 • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
 • Naikinimo metu patalpoje ar aplinkoje negali būti vaikų, augintinių.
 • Tai integruotas priemonių kompleksas apimantis graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones. Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją, apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.
 • Graužikai naikina, gadina produktus, daiktus, pastatus, gąsdina bei  platina užkrėčiamųjų ligų sukėlėjus. Vykdome nuolatinę graužikų kontrolę, monitoringą, ieškome židinių ir taikome profilaktines priemones, siekiame užkirsti kelią graužikų atsiradimui ir patekimui į patalpas. Graužikų padaromi nuostoliai yra didžiuliai, jie ėdrūs ir vislūs, greitai prisitaiko įvairių sąlygų ir sudaro nuolatinę grėsmę sveikatai, turtui bei reputacijai.

DERATIZACIJA

nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top