DEZINSEKCIJA

ERKIŲ NAIKINIMAS VERSLUI ŪKIAMS VIEŠAJAM SEKTORIUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Sparčiai besikeičiant klimato sąlygoms, kai šaltuoju metų laikotarpiu temperatūra pasiekia 4 laipsnius šilumos ir daugiau, iš žiemos miego pabunda ir pavojingas ligas platinantys voragyviai – erkės.

Erkės įprastai būna aktyvios nuo Kovo iki Lapkričio. Jos sutinkamos miško takelių pakraščiuose, tankiuose brūzgynuose: avietynuose, alksnynuose, riešutynuose, miško jaunuolyne, parkuose, kur vešli žolė ir yra nuolatinių maitintojų.Erkės platina pavojingas ligas tokias kaip encefalitas, laimo liga, babeziozė, tuliaremiją.

Erkės maitinasi tik krauju, joms išgyventi reikalingas žmogus ar gyvūnas, kurio kraują galėtų siurbti.

Erkės įsisiurbimas neskausmingas, nes jos seilėse yra skausmą malšinančių medžiagų, todėl žmogus ar gyvūnas jo beveik nepajunta, o tai užtikrina erkės maitinimąsi.Žmonės erkių platinamomis ligomis suserga įkandus infektuotai erkei. Užsikrėtusi erkė bet kurioje savo vystymosi stadijoje sukėlėją nešioja visą savo likusį gyvenimą, taip pat patelė perduoda ligų sukėlėjus savo palikuonims.

erkiu kontrole ir naikinimas

Erkės puola ir naminius gyvūnus, su gyvūnais patenka ir į namus. Erkes parneša katės, šunys, pelės, žiurkės, paukščiai.

Labai svarbu pasirūpinti ir augintinių sveikata ir gerove. Naudoti gyvūnams skirtus antiparazitinius antkaklius, po pasivaikščiojimų kruopščiai apžiūrėti. Radus erkę kuo greičiau ištraukti, stebėti gyvūną. Užsikrėtusių erkių ikandimai augintiams taip pat labai pavojingi ir gali užkrėsti platinamomis ligomis : Babezioze, Anaplazmoze, Erlichioze, Borelioze. 

Prižiūrėkite savo aplinką, taip sumažindami rizikas erkių plitimui.

Prižiūrėkite ir nuolat rūpinkitės savo aplinka, kad išvengti aukštos žolės ir krūmų, jos mėgsta drėgnas ir šiltesnes vietas. Naudokite repelentus tiek sau tiek savo augintiniams, nes erkės žmogui dažnai būna perduodamos ir per gyvūnus. Pasirūpinkite paukščių kontrole savo lauko erdvėse, paukščių gausa taip pat sukelia didesnę riziką, kad į jūsų erdves pateks erkės. Labai svarbu kontroliuoti erkių populiaciją savo aplinkoje ir sumažinti grėsmę sveikatai. Rekomenduojame apsaugoti savo žaliąsias erdves su kenkėjų kontrolės ekspertų pagalba, kurie atliks erkių naikinimą jūsų erdvėse ir toliau galėsite džiaugtis saugia aplinka šiltuoju periodu.

DEZINSEKCIJA

Erkių naikinimo paslaugos verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

insect, tick, ixodes ricinus-6842121.jpg

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos verslui teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos bei produktyvumo standartus, prisidedant prie sėkmingo verslo veiklos tęstinumo. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias žaliąsias erdves, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

ERKiŲ kontrolė ir naikinimas | teritorijų nuerkinimas

Sprendimai Verslui

Erkių naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai išnaikinti populiaciją, kad būtų išvengta žalos klientų patirčiai ir įmonės įvaizdžiui. Siekiant efektyviai kovoti su erkių plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų ir reguliariai stebėti situaciją bei įgyvendinti būtinus prevencinius, kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Žaliųjų zonų nuerkinimas

Miesto žaliųjų erdvių, pažintinių takų, aktyvaus poilsio žaliųjų zonų nuerkinimas.

Tyrimai

Esant poreikiui surenkamos erkės ir atliekami erkių tyrimai laimo ir encefalito ligų užkrėstumo nustatymui.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia erkes ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Skaitykite apie paslaugas plačiau :

Deratizacija

Apsauga nuo pelių ir žiurkių.

Dezinfekcija

Apsauga nuo plintančių virusų.

Fumigacija

Kenkėjų naikinimas dujomis.

Paukščių kontrolė

Prevencija ir paukščių atbaidymas.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Susisiekite su kenkėjų kontrolės specialistu.
 • Aptarsite teritorijos dydį, bei parinksite tinkamą laiką purškimui.
 • Rekomenduojame atlikti nuerkinimą du kart į metus (pavasarį ir rudenį), taip sumažinsite populiaciją ir apsaugosite savo žaliąsias erdves nuo erkių.
 • Garantuojame 99% darbų kokybę.
 • Rekomenduojame neatlikti purškimo lyjant arba iškart po lietingų dienų. Netinkamos oro sąlygos turi įtakos preparato efektyvumui, todėl mažėja ir norimos paslaugos kokybė. 
 • Informuosime apie tinkamas sąlygas ir laiką atlikti purškimui pokalbio metu.
 • Rekomenduojame neatlikti purškimo esant dideliems karščiams. Netinkamos oro sąlygos turi įtakos preparato efektyvumui, todėl mažėja ir norimos paslaugos kokybė. 
 • Informuosime apie tinkamas sąlygas ir laiką atlikti purškimui pokalbio metu.
 • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai. 
 • Erdvėmis nevaržomai galima naudotis po keletos valandų. Preparatai yra draugiški aplinkai.
 • Nekenkia augalams, baldams ar kitam inventoriui esančiam jūsų erdvėse.
 • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų. Purškimo metu purškiamoje zonoje negali būti gyvūnų, vaikų.
 • Suteikiame visą reikalingą informaciją po purškimo, ilgalaikiam rezultatui užtikrinti.
 • Purškimas atliekamas norint išnaikinti erkes žaliosiose erdvėse.
 • Purškimą atliekame gyventojams norintiems apsaugoti savo teritoriją nuo erkių ir jaustis saugiems savo žaliose zonose.
 • Purškimo paslaugas teikiame ir verslui, norint užtikrinti, kad jų teritorijoje esantys klientai bus saugūs ir nevaržomai mėgausis žaliosiomis erdvėmis visą šiltąjį periodą.
 • Dezinsekcija, ar kitaip vabzdžių naikinimas naikina ne tik erkes bet sumažina skraidančių ir ropojančių vabzdžių populiaciją. Tai garantuoja,kad sumažės skruzdėlių, vorų, uodų, musių, vapsvų ir širšių jūsų aplinkoje.
 • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvienos įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?