DEZINSEKCIJA

ERKIŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS ŪKIAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Sparčiai besikeičiant klimato sąlygoms, kai šaltuoju metų laikotarpiu temperatūra pasiekia 4 laipsnius šilumos ir daugiau, iš žiemos miego pabunda ir pavojingas ligas platinantys voragyviai – erkės.

Erkės įprastai būna aktyvios nuo Kovo iki Lapkričio. Jos sutinkamos miško takelių pakraščiuose, tankiuose brūzgynuose: avietynuose, alksnynuose, riešutynuose, miško jaunuolyne, parkuose, kur vešli žolė ir yra nuolatinių maitintojų.Erkės platina pavojingas ligas tokias kaip encefalitas, laimo liga, babeziozė, tuliaremiją.

Erkės maitinasi tik krauju, joms išgyventi reikalingas žmogus ar gyvūnas, kurio kraują galėtų siurbti.

Erkės įsisiurbimas neskausmingas, nes jos seilėse yra skausmą malšinančių medžiagų, todėl žmogus ar gyvūnas jo beveik nepajunta, o tai užtikrina erkės maitinimąsi.Žmonės erkių platinamomis ligomis suserga įkandus infektuotai erkei. Užsikrėtusi erkė bet kurioje savo vystymosi stadijoje sukėlėją nešioja visą savo likusį gyvenimą, taip pat patelė perduoda ligų sukėlėjus savo palikuonims.

erkiu kontrole ir naikinimas

Erkės puola ir naminius gyvūnus, su gyvūnais patenka ir į namus. Erkes parneša katės, šunys, pelės, žiurkės, paukščiai.

Labai svarbu pasirūpinti ir augintinių sveikata ir gerove. Naudoti gyvūnams skirtus antiparazitinius antkaklius, po pasivaikščiojimų kruopščiai apžiūrėti. Radus erkę kuo greičiau ištraukti, stebėti gyvūną. Užsikrėtusių erkių ikandimai augintiams taip pat labai pavojingi ir gali užkrėsti platinamomis ligomis : Babezioze, Anaplazmoze, Erlichioze, Borelioze. 

Prižiūrėkite savo aplinką, taip sumažindami rizikas erkių plitimui.

Prižiūrėkite ir nuolat rūpinkitės savo aplinka, kad išvengti aukštos žolės ir krūmų, jos mėgsta drėgnas ir šiltesnes vietas. Naudokite repelentus tiek sau tiek savo augintiniams, nes erkės žmogui dažnai būna perduodamos ir per gyvūnus. Pasirūpinkite paukščių kontrole savo lauko erdvėse, paukščių gausa taip pat sukelia didesnę riziką, kad į jūsų erdves pateks erkės. Labai svarbu kontroliuoti erkių populiaciją savo aplinkoje ir sumažinti grėsmę sveikatai. Rekomenduojame apsaugoti savo žaliąsias erdves su kenkėjų kontrolės ekspertų pagalba, kurie atliks erkių naikinimą jūsų erdvėse ir toliau galėsite džiaugtis saugia aplinka šiltuoju periodu.

DEZINSEKCIJA

Erkių naikinimo paslaugos gyventojams visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

jūsų namai - jūsų tvirtovĖ

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos standartus. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Priežiūra
365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

ERKIŲ naikinimas

Sprendimai gyventojams

Žaliųjų erdvių, aktyvaus poilsios žaliųjų zonų nuerkinimas. Esant poreikiui surenkame erkes, ir atliekamas erkių laboratorinis tyrimas užkrėstumo nustatymui nuo ligų: laimo ir encefalito. Erkių naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai išnaikinti atsiradusius kenkėjus, kad būtų išvengta žalos sveikatai. Siekiant efektyviai kovoti su šių vabzdžių plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų ir reguliariai stebėti situaciją bei įgyvendinti būtinus prevencinius, kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Žaliųjų zonų nuerkinimas

Žaliųjų erdvių, pažintinių takų, aktyvaus poilsio žaliųjų zonų nuerkinimas.

Tyrimai

Esant poreikiui surenkamos erkės ir atliekami erkių tyrimai laimo ir encefalito ligų užkrėstumo nustatymui.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia erkes ir jų plitimo aplinką. Sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Susisiekite su kenkėjų kontrolės specialistu.
 • Aptarsite teritorijos dydį, bei parinksite tinkamą laiką purškimui.
 • Rekomenduojame atlikti nuerkinimą du kart į metus (pavasarį ir rudenį), taip sumažinsite populiaciją ir apsaugosite savo žaliąsias erdves nuo erkių.
 • Garantuojame 99% darbų kokybę.
 • Rekomenduojame neatlikti purškimo lyjant arba iškart po lietingų dienų. Netinkamos oro sąlygos turi įtakos preparato efektyvumui, todėl mažėja ir norimos paslaugos kokybė. 
 • Informuosime apie tinkamas sąlygas ir laiką atlikti purškimui pokalbio metu.
 • Rekomenduojame neatlikti purškimo esant dideliems karščiams. Netinkamos oro sąlygos turi įtakos preparato efektyvumui, todėl mažėja ir norimos paslaugos kokybė. 
 • Informuosime apie tinkamas sąlygas ir laiką atlikti purškimui pokalbio metu.
 • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai. 
 • Erdvėmis nevaržomai galėsite naudotis po keletos valandų. Preparatai yra draugiški aplinkai.
 • Nekenkia augalams, baldams ar kitam inventoriui esančiam jūsų erdvėse.
 • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų. Purškimo metu purškiamoje zonoje negali būti gyvūnų, vaikų.
 • Suteikiame visą reikalingą informaciją po purškimo, ilgalaikiam rezultatui užtikrinti.
 • Purškimas atliekamas norint išnaikinti erkes žaliosiose erdvėse.
 • Purškimą atliekame gyventojams norintiems apsaugoti savo teritoriją nuo erkių ir jaustis saugiems savo žaliose zonose.
 • Purškimo paslaugas teikiame ir verslui, norint užtikrinti, kad jų teritorijoje esantys klientai bus saugūs ir nevaržomai mėgausis žaliosiomis erdvėmis visą šiltąjį periodą.
 • Dezinsekcija, ar kitaip vabzdžių naikinimas naikina ne tik erkes bet sumažina skraidančių ir ropojančių vabzdžių populiaciją. Tai garantuoja,kad sumažės skruzdėlių, vorų, uodų, musių, vapsvų ir širšių jūsų aplinkoje.
 • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?