dezinsekcija

kandys

DEZINSEKCIJA GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Maistinės kandys atkeliauja į mūsų namus per užkrėstus produktus kuriuos įsigyjame.

Kandys yra apie 1 cm ilgio su rusvai rudais,bronzos atspalvio sparnais su šviesia juosta prie galvos. Kandies vikšras yra taip pat apie 1 cm ilgio, rusvai baltas su ruda galva.

Kandys ieško palankios terpės daugintis. Todėl svarbu sandariai laikyti produktus, dažnai apžiūrėti, nesandėliuoti produktų spintelėse ilgą laiką, greitai suvartoti.

Dažniausiai randamos miltuose, kruopose, džiovintuose vaisiuose, riešutuose, prieskoniuose ar kituose biriuose produktuose. Laikant nesandariai produktus kandys gali apsigyventi ir kituose namuose esančiuose biriuose produktuose. 

Visada rekomenduojame tikrinti galiojimo laiką, apžiūrėti produktus prieš perkant, bet jeigu pakuotė trukdo tą padaryti, apžiūrą galite atlikti namie.

Perpilkite kruopas ir kitus įsigytus birius produktus į stiklinius arba skaidrius sandariai uždaromus indus, kurie leis visada stebėti turinį ir laiku pamatyti įsiveisusius kenkėjus. Tikrinkite reguliariai. Jeigu viduje pastebėjote lervutes, kandis, voratinklinius siūlus visą užkrėstą produkciją turite nedelsiant pašalinti iš namų. Taip pat atsiradus kandims dar reikėtų ir kruopščiai apžiūrėti sienas ar nėra ropojančių vikšrų ar tupinčių suaugėlių, radus juos sunaikinti.

Kaip išnaikinti maistines kandis namų sąlygomis?

  1. Surandame židinį ir jį pašaliname iš namų.
  2. Švariai išsivalome lentynas, indus ir jų dangtelius su acto ir vandens tirpalu ( santykis 1:2).
  3. Sandariai supakuojame neužkrėstus produktus.
  4. Fiziškai, ar lipniomis gaudyklėmis/ gaudyklėmis su feromonais išgaudome skraidančias kandis.

Lervutės tai požymis, kad produkcija užkrėsta ir netinkama naudoti.

Iš jų išaugs suaugėlės kandys, kurios ieškos tinkamos terpės, nesandarių produktų ir galės toliau poruotis bei daugintis.

nemokama konsultacija

Pastebėjote kandis ir nerandate sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

DEZINSEKCIJA

Kandžių naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Kenkėjų kontrolės procesas

Kenkėjų kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją, vabzdžių atsparumą ir įvairių kontrolės ar naikinimo priemonių naudojimą.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudaro planą, kenkėjų patekimo į patalpas užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti kandžių patekimą ir dauginimąsi, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias ir švarias patalpas.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINSEKCIJA

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

DEZINSEKCIJA

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top