DEZINFEKCIJA

KIAULIŲ MARO LIKVIDAVIMAS GYVENTOJAMS ŪKIAMS VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Kiaulių maras yra užkrečiama virusinė kiaulinių šeimos atstovų liga.

Tai viena svarbiausių ekonominiu požiūriu kiaulių ligų pasaulyje. Kiaulių marą sukelia turintys RNR virusas, kuris priklauso Flaviviridae šeimos pestivirus genčiai. Kiaulių maro virusas antigeninėmis savybėmis turi panašumų su galvijų virusinio viduriavimo ir avių pasienio ligos virusais. Kitoms gyvūnų rūšims nepavojingas.

Kiaulės dažniausiai užsikrečia per burną ir nosį tiesioginio ir netiesioginio kontakto būdu.

Ligos plitimas įmanomas tiesioginio ir netiesioginio kontakto būdu. Kiaulių maras išskiriamas su visais kūno skysčiais, šlapimu, kritusių kiaulių ir šernų gaišenomis. per placentą perduodama vaisiui. netiesioginio kontakto metu per inventorių, drabužius, transportą, užkrėstus pašarus, atliekomis. taip pat gali užsikrėsti per kitus gyvūnus (vabzdžius,graužikus, paukščius). Šernai laikomi pagrindiniu infekcijos šaltiniu ir rezervuaru/ Taip pat galimas kiaulių maro plitimas oru į netoliese esančias kiaulių fermas.

Kiaulių maro požymiai ir inkubacinis laikotarpis gali trukti nuo 5-15 dienų.

Ligos inkubacinis periodas gali trukti nuo 5 -15 dienų. Klinikinės formos gali būti : ūmi, lėtinė, įgimta. Kiaulių maras sukelia imunosupresiją, leukopeniją. pireksija, apetito stoka, vangumas, konjuktyvitas, konstipacija ir / ar diarėja gali būti pirmieji požymiai visose gyvūnų amžiaus grupėse. Visgi sunkiau serga jaunesnės kiaulės. Galimi staigūs kritimai be išreikštų ligos požymių. Gali pasireikšti petechijos aplink ausis, papilvės, vidinių šlaunų srityse, raudonų limfmazgių padidėjimas, hemoragijos gleivinėse, pasitaiko blužnies infarktai. ;ėtinės ar įgimtos formos požymiai nespecifiniai (išsekimas, pireksijos nebuvimas).

Naudinga žinoti ir taikyti prevencines priemones:

Svarbu užtikrinti pakankamą transporto priemonių valymą ir dezinfekciją, priešingu atveju tai gali sąlygoti kiaulių maro plitimą. Stebėti savo gyvulius, atkreipti dėmesį į neįprastus jų elgesio požymius. Naujai įsigytas kiaules kurį laiką laikyti atskirai, atidžiai stebėti jų sveikatos būklę. Kol bus nustatyta ligos priežasti, sergančias kiaules reikia atskirti nuo sveikų. Vengti laukinių gyvūnų kontakto su naminiais gyvūnais. Laikytis higienos reikalavimų: valyti ir dezinfekuoti darbo drabužius, įrangą ir transporto priemones, įvažiuojančias ir išvažiuojančias iš fermos. neleisti į ūkius pašalinių asmenų, transporto priemonių. Nešerti kiaulių maisto atliekomis. Gydymo nuo kiaulių maro nėra, sergančios kiaulės naikinamos.

DEZINFEKCIJA

Kiaulių maro likvidavimo paslaugos verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Mūsų siekiamumas sumažinti riziką ir apsaugoti nuo plintančių virusų. Kiaulių maro virusas yra atsparus aplinkos poveikiui. Jo protrūkis turi neigiamos įtakos kiaulių sveikatai ir gerovei. Pasėkmės priklauso nuo protrūkio masto bei kiaulių maro likvidavimo efektyvumo apribojimų zonose. Kiaulių maro protrūkio židinyje kiaulės likviduojamos, jų gaišenos saugiai sunaikinamos, sustabdomas kiaulių veisimas ir prekyba. Kiaulių fermose atliekami valymo ir dezinfekcijos darbai, valomos ir dezinfekuojamos užkrėstos transporto priemonės, įranga ir įrankiai. Mūsų patyrusių ekspertų komanda pasiruošusi jums padėti. Dirbame visoje Lietuvoje pritaikydami geriausią patirtį ir metodus likviduojant kiaulių marą.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

kiauliu maro protrukis

Švari aplinka be kenkėjų užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina gyvulių, darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

dezinFekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos verslui teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos bei produktyvumo standartus, prisidedant prie sėkmingo verslo veiklos tęstinumo. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

DEZINFEKCIJA

Sprendimai Verslui

Dezinfekcijos tikslas sunaikinti infekcines ligas sukeliančių patogeninių ir kitaip sveikatai galinčių pakenkti mikroorganizmų esančių aplinkoje kiekį. Dezinfekciją atliekant naudojant tik sertifikuotus preparatus, dezinfekcijos priemonės parenkame atsižvelgiant į patogeninius organizmus. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Dezinfekcija

Kiaulių fermose atliekami valymo ir dezinfekcijos darbai, valomos ir dezinfekuojamos užkrėstos transporto priemonės, įranga ir įrankiai.

Priežiūra 365 dienas

Periodinės dezinfekcijos paslauga, užtikrina ilgalaikę apsaugą ir sumažina galimybę užsikrėsti sklindančiais virusais.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su virusais. Tiesiogiai paveikia mikroorganizmus ir jų plitimo aplinką. Purškimo metu pasiekiamos sunkiai prieinamos vietos ir tolygiai padengiami paviršiai.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Dezinfekcija yra esminė priemonė kiaulių maro atveju. Dezinfekcijos procesas yra skirtas sunaikinti patogenus ir sumažinti jų sklaidą, bei užkirsti kelią naujiems protrūkiams. Palikite  rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą ir kokybišką dezinfekciją esant kiaulių marui.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Skaitykite apie paslaugas plačiau :

Deratizacija

Apsauga nuo pelių ir žiurkių.

Dezinsekcija

Apsauga nuo vabzdžių.

Fumigacija

Kenkėjų naikinimas dujomis.

Paukščių kontrolė

Prevencija ir paukščių atbaidymas.

Patalpų dezinfekcija

Virusų naikinimas

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvienos įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?