dezinsekcija

MUSIŲ KONTROLĖ IR NAIKINIMAS

DEZINSEKCIJA GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Daugėjant musių aplinkoje šiltuoju periodu, jos sukelia didelį užteršimo pavojų ir diskomfortą.

Vasaros metu į parduotuves, maisto gamybos įmones, konditerijos cechus, gyvenamuosius būstus ir kitas patalpas per atviras duris ar langus įskrenda musės. Musės ropodamos ant šiukšlių, ekskrementų, o vėliau ant maisto užteršia jį užkrečiamųjų ligų sukėlėjais. Kaskart nutūpusios palieka tūkstančius bakterijų ir perneša nešvarumus, virusus ir bakterijas. 

Tupinėdamos prideda kiaušinėlių ant maisto produktų, iš kurių per keletą valandų išsirita lervos.

Vienu metu patelė padeda apie 75 – 150 kiaušinėlių. Per savo gyvenimo laikotarpį gali padėti nuo 350 – 2000 kiaušinėlių. Lervos vystosi pūvančiose organinėse medžiagose, pvzd: šunų išmatose, mėšle, mėsoje, maisto atliekose ir kt. Maisto produktai patelėms dažnai ne maisto šaltinis, o tinkama terpė lervoms vystytis.

Musių gausa kelia nepatogumų tiek gyventojams tiek verslui.

Musių atsiradimą skatina palikti maisto likučiai, perpildytos ar neištuštintos šiukšliadėžės, nesandarūs langai ar plyšiai statinio konstrukcijose, palanki drėgna ir šilta aplinka. Musės perneša ligas tokias kaip bakterinė dizenterija, poliomielitas ar tuberkuliozė, sukelia nepatogumus ir švaros stokos jausmą aplinkoje. Namuose erzinanti musių gausa sukelia nepatogumų ir padidina rizikas užsikrėsti pernešamomis ligomis, sukelia alergines reakcijas. Restoranuose, kavinėse ar prekybos / gamybos vietose, tai gali įtakoti ir klientų patirtį, sumažinti apsilankymus, bei pakenkti reputacijai. Maisto pramonėje musių buvimas gali kelti grėsmę  ir produkto kokybei.

Prevencija. Sanitarija. Maisto šaltinių pašalinimas.

Prevencija tai siekis užkirsti kelią musėms patekti į patalpas: ant atidaromų langų pritvirtinti apsauginius tinklelius, duris dengti užuolaidomis. Svarbu laikytis sanitarijos reikalavimų ne tik patalpų viduje bet ir teritorijoje. Svarbu pašalinti maisto atliekas, pasirūpinti šiukšlių laikymo vietų švara, užtikrinti kad būtų sandarūs konteineriai ir šiukšliadėžės. Maistą ir žaliavas laikyti sandariai, nepalikti maisto ir jų likučių ant stalo arba kaip įmanoma greičiau juos pašalinti. 

Musės platina tokias ligas, kaip bakterinė dizenterija, poliomielitas, tuberkuliozė.

nemokama konsultacija

Erzina musių gausa? O gal nerandate sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

DEZINSEKCIJA

Musių naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Kenkėjų kontrolės procesas

Kenkėjų kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją, vabzdžių atsparumą ir įvairių kontrolės ar naikinimo priemonių naudojimą.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudaro planą, kenkėjų patekimo į patalpas užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti musių patekimą į patalpas, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias ir švarias patalpas.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINSEKCIJA

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

DEZINSEKCIJA

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top