PASLAUGOS NAMAMS

KENKĖJŲ KONTROLĖ GYVENTOJAMS BENDRIJOMS DAUGIABUČIAMS

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Mūsų paslaugos

Teikiame vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės ir naikinimo paslaugas. 
Pasirinkite jus dominančią skiltį ir skaitykite plačiau:

Deratizacija

Graužikų kontrolė

Dezinsekcija

Vabzdžių kontrolė

Dezinfekcija

Virusų naikinimas

Fumigacija

Kenkėjų naikinimas dujomis

Paukščių kontrolė

Paukščių atbaidymas

Monitoringas

Patalpų priežiūra ir prevencija

Kenkėjai

Skaitykite plačiau apie jus dominančius kenkėjus.

paslaugos

Kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

saugus namai be kenkeju

Apsauga nuo kenkėjų ištisus metus.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

Paslaugos

kenkėjų kontrolė ir naikinimas

Teikiame vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Užsakant vienkartinę paslaugą atvykstame esant poreikiui.
Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos garantuoja ilgalaikę jūsų namų apsaugą nuo kenkėjų, ir padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo. Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.

Vienkartinė paslauga

Teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Nuolatinė paslauga

Monitoringas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

Sprendimai gyventojams

Kenkėjų kontrolė ir naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai išnaikinti populiaciją, kad būtų išvengta žalos sveikatai ir turtui. Siekiant efektyviai kovoti su kenkėjų plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų ir reguliariai stebėti situaciją bei įgyvendinti būtinus prevencinius, kontrolinius veiksmus. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Priemonės ir prietaisai

Priemonės skirtos sugauti kenkėjus, bei užkardyti kelią populiacijos didėjimui, nustatyti judėjimo kelius bei rūšį.

Monitoringas

Patalpų ir perimetro apžiūra, kurios metu nustatomos kenkėjų atsiradimo priežastys, lizdai ir parenkami integruoti kenkėjų naikinimo būdai.

Naikinimas

Naikinimas naudojant cheminius preparatus, pasitelkiant įvairius prietaisus. Užkertamas kelias plitimui ir sunaikinama populiacija.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Operatyvus atvykimas

Atvykstame per 24 val. nuo gauto pranešimo. Vilniuje ir apksrityje reaguojame iškart.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

Konfidencialumas

Saugome jūsų privatumą ir garantuojame konfidencialumą.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus. LST EN ISO 14001:2015.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?