dezinsekcija

SKRUZDĖLIŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VERSLUI ŪKIAMS VIEŠAJAM SEKTORIUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
%
KOKYBĖ
+
KLIENTŲ LIETUVOJE
/7
APTARNAVIMAS

Šiltėjant klimatui gyventojai, gamybos ir prekybos įmonės susiduria su intensyvesniu skruzdėlių plitimu.

Į parduotuves, maisto gamybos įmones, konditerijos cechus, gyvenamuosius būstus ir kitas patalpas per atviras duris ar plyšelius atkeliauja skruzdėlės. Tai bendruomeniniai vabzdžiai, kurie gyvena kolonijomis. Labiausiai paplitusios juodos, rudos ir faraoninės skrzudėlės. Skruzdėlių aktyvumas prasideda Gegužę ir tęsiasi iki Rūgpjūčio mėnesio. Jos aktyviausios ir labiausiai matomos dienos metu, taipogi jų aktyvumas gali svyruoti priklausomai nuo temperatūros ir oro sąlygų.

Ieškodamos maisto skruzdėlės savo kojelėmis užteršia produktus, indus, paviršius ir perneša ligų sukėlėjus.

Juodosios skruzdėlės gyvena soduose, jos visaėdės, kenkia augalams, minta jų nekatru ir amarų išskyromis. Rudosios skruzdėlės savo lizdus įsirengia pastatų aukštų perdangose, žemėje, palei šaligatvius, balkonų, pamatų, suskilusių plytelių ar sienų plyšiuose. Į vidų skruzdėles vilioja prieinami maisto ir vandens šaltiniai. 

Faraoninių skruzdėlių motinėlės padeda apie 300 - 350 kiaušinėlių.

Tai labai mažos apie 2mm ilgio skruzdėlės. Palanki vieta joms gyventi ten kur šilta ir drėgna, todėl puikiai dauginasi šildomose patalpose. Šios skruzdėlės keliauja iš vienų patalpų į kitas per sienų plyšius, angas, vamzdžius ar rozetes, slepiasi už grindjuosčių, po linoleumu, įsikuria prie šildytuvų, krosnių. Motinėlės per savo gyvenimą padeda apie 300 -350 kiaušinėlių. Optimali gyvavimo temperatūra 30C.Visaėdės, mėgsta baltymingus produktus. Gali platinti ligų sukėlėjus – bakterijas ir virusus.

Svarbu palaikyti švarą ir taikyti prevencines priemones užkertant kelius patekimui į patalpas.

Labai svarbu laiku užkirsti kelius skruzdėlių patekimui į namus užtaisant plyšius ar įtrūkimus namų sienose, pasirūpinant sandarumu langų rėmuose ir kitose vietose. Neatidžiai tvarkomos šiukšlės, neužrišti šiukšlių maišai, perpildyti konteineriai, kuriuose gausu organinės kilmės atliekų, taip pat tampa maisto šaltiniu skruzdėlėms. Svarbu išlaikyti švarą namuose, terasose ir reguliariai valyti paviršius, pašalinti maisto likučius, dezinfekuoti paviršius. 

DEZINSEKCIJA

Skruzdėlių naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

paslaugos | SKRUZDėlių naikinimas

Sprendimai verslui

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, užtikrina kenkėjų patekimo į patalpas užkardymą bei išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias ir švarias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

paslaugos| SKRUZDĖLIŲ naikinimas

Sprendimai gyventojams

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.Užtikriname visapusišką konfidencialumą. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų - ilgalaikiam rezultatui užtikrinti.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, užkardo kenkėjų patekimą į patalpas bei atlieka naikinimą.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti kenkėjų plitimą, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą. O jūs galėsite džiaugtis patalpomis ir lauko erdvėmis be kenkėjų ištisus metus. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Dažniausiai užduodami klausimai:

  • Informacija ruošiama.
  • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
  • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
  • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
  • Informacija ruošiama. 
  • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

DEZINSEKCIJA

nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top