dezinsekcija

SKRUZDĖLIŲ KONTROLĖ ir naikinimas

DEZINSEKCIJA GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Šiltėjant klimatui gyventojai, gamybos ir prekybos įmonės susiduria su intensyvesniu skruzdėlių plitimu.

Į parduotuves, maisto gamybos įmones, konditerijos cechus, gyvenamuosius būstus ir kitas patalpas per atviras duris ar plyšelius atkeliauja skruzdėlės. Tai bendruomeniniai vabzdžiai, kurie gyvena kolonijomis. Labiausiai paplitusios juodos, rudos ir faraoninės skrzudėlės. Skruzdėlių aktyvumas prasideda Gegužę ir tęsiasi iki Rūgpjūčio mėnesio. Jos aktyviausios ir labiausiai matomos dienos metu, taipogi jų aktyvumas gali svyruoti priklausomai nuo temperatūros ir oro sąlygų.

Ieškodamos maisto skruzdėlės savo kojelėmis užteršia produktus, indus, paviršius ir perneša ligų sukėlėjus.

Juodosios skruzdėlės gyvena soduose, jos visaėdės, kenkia augalams, minta jų nekatru ir amarų išskyromis. Rudosios skruzdėlės savo lizdus įsirengia pastatų aukštų perdangose, žemėje, palei šaligatvius, balkonų, pamatų, suskilusių plytelių ar sienų plyšiuose. Į vidų skruzdėles vilioja prieinami maisto ir vandens šaltiniai. 

Faraoninių skruzdėlių motinėlės padeda apie 300 - 350 kiaušinėlių.

Tai labai mažos apie 2mm ilgio skruzdėlės. Palanki vieta joms gyventi ten kur šilta ir drėgna, todėl puikiai dauginasi šildomose patalpose. Šios skruzdėlės keliauja iš vienų patalpų į kitas per sienų plyšius, angas, vamzdžius ar rozetes, slepiasi už grindjuosčių, po linoleumu, įsikuria prie šildytuvų, krosnių. Motinėlės per savo gyvenimą padeda apie 300 -350 kiaušinėlių. Optimali gyvavimo temperatūra 30C.Visaėdės, mėgsta baltymingus produktus. Gali platinti ligų sukėlėjus – bakterijas ir virusus.

Svarbu palaikyti švarą ir taikyti prevencines priemones užkertant kelius patekimui į patalpas.

Labai svarbu laiku užkirsti kelius skruzdėlių patekimui į namus užtaisant plyšius ar įtrūkimus namų sienose, pasirūpinant sandarumu langų rėmuose ir kitose vietose. Neatidžiai tvarkomos šiukšlės, neužrišti šiukšlių maišai, perpildyti konteineriai, kuriuose gausu organinės kilmės atliekų, taip pat tampa maisto šaltiniu skruzdėlėms. Svarbu išlaikyti švarą namuose, terasose ir reguliariai valyti paviršius, pašalinti maisto likučius, dezinfekuoti paviršius. 

Jeigu į jūsų patalpas užsuko skruzdėlė ir rado maisto, greitai čia jų bus ir daugiau.

nemokama konsultacija

Pastebėjote skruzdėles? O gal nerandate sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

DEZINSEKCIJA

Skruzdėlių naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Kenkėjų kontrolės procesas

Kenkėjų kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją, vabzdžių atsparumą ir įvairių kontrolės ar naikinimo priemonių naudojimą.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudaro planą, kenkėjų patekimo į patalpas užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti skruzdėlių patekimą į patalpas, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias ir švarias patalpas.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINSEKCIJA

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

DEZINSEKCIJA

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top