dezinsekcija

uodai

DEZINSEKCIJA GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Uodai aktyviausi šiltuoju metu laiku.

Kūno ilgis iki 6 mm. Kojos 1,5 karto ilgesnės už kūną. Patelės minta žinduolių (žmonių, galvijų, arklių) krauju. Optimali veisimosi temperatūra 20-25 °C. Suaugęs uodas priklausomai nuo temperatūros gyvena nuo 10-14 dienų iki 3-5 savaičių. Aktyvus šiltuoju metu laiku. 

Uodas - vienas iš labiausiai erzinančių vabzdžių ypatingai alergiškiems žmonėms.

Nors atrodo jie gležni, bet labai atkaklūs. Nuolatinis zvimbimas ir skausmingi įkandimai išvargina ir kelia diskomfortą. Ypač kenčia alergiški žmonės, bei laukuose besiganantys gyvuliai-sumažėja prieaugis ir pieno kiekis. Uodai apsunkina buvimą lauko erdvėse, ir yra didelis iššūkis tiek verslo sektoriui tiek gyventojams. 

Palankios vietos uodų lervoms veistis ten kur yra stovintis vanduo: statinėse, lietaus vandens saugyklose, kūdrose, nuotekose, balose.

Uodai kiaušinėlius deda stovinčiame ir lėtai judančiame vandenyje arba drėgnoje žemėje. Prevenciškai apsisaugoti galite naudojant langų tinklelius, sutvarkant vietas kuriose kaupiasi vanduo, išvalyti vandens nutekėjimo latakus, baseinus laikyti uždengtus.

Uodai sukelia diskomfortą ir sutrikdo įvairių veiklų eigą.

Uodų gausa sukelia diskomfortą ne tik sėdint namų terasoje ar lepinantis gražiu vakaru sodyboje, bet taip pat kelia nemažai nepatogumų sukeldami neigiamą poveikį klientų patirties kokybei. Labai svarbu išsiaiškinti kur yra uodų prieglobsčiai ir kontroliuoti uodų populiaciją su kenkėjų kontrolės specialistų pagalba. Uodų kontrolė reikalauja sistemingų pastangų, todėl būtina nuolat prižiūrėti namų / verslo erdvę ir laiku reaguoti į galimus uodų atsiradimo požymius.

Kiaušinėlius patelės veda stovinčio vandens telkiniuose. Padeda apie 100 kiaušinėlių.

nemokama konsultacija

Erzina zimbiantys uodai? O gal nerandate sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

DEZINSEKCIJA

Uodų naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Kenkėjų kontrolės procesas

Efektyviam uodų naikinimui taikome kompleksines ir prevencines priemones. Uodų lervų naikinimui pasitelkiame biologinius preparatus, kurie yra pilami į uodų veisimosi vietas, arba cheminę dezinsekciją, kurios metu puškiami insekticidai stabdantys uodų gyvenimo ciklą. 

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudaro planą, kenkėjų patekimo į patalpas užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti blusų patekimą į patalpas, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias ir švarias patalpas.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINSEKCIJA

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

DEZINSEKCIJA

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top