DEZINSEKCIJA

UODŲ NAIKINIMAS VERSLUI ŪKIAMS VIEŠAJAM SEKTORIUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Uodai aktyviausi šiltuoju metu laiku.

Kūno ilgis iki 6 mm. Kojos 1,5 karto ilgesnės už kūną. Patelės minta žinduolių (žmonių, galvijų, arklių) krauju. Optimali veisimosi temperatūra 20-25 °C. Suaugęs uodas priklausomai nuo temperatūros gyvena nuo 10-14 dienų iki 3-5 savaičių. Aktyvus šiltuoju metu laiku. 

Uodas - vienas iš labiausiai erzinančių vabzdžių ypatingai alergiškiems žmonėms.

Nors atrodo jie gležni, bet labai atkaklūs. Nuolatinis zvimbimas ir skausmingi įkandimai išvargina ir kelia diskomfortą. Ypač kenčia alergiški žmonės, bei laukuose besiganantys gyvuliai-sumažėja prieaugis ir pieno kiekis. Uodai apsunkina buvimą lauko erdvėse, ir yra didelis iššūkis tiek verslo sektoriui tiek gyventojams. 

Palankios vietos uodų lervoms veistis ten kur yra stovintis vanduo: statinėse, lietaus vandens saugyklose, kūdrose, nuotekose, balose.

Uodai kiaušinėlius deda stovinčiame ir lėtai judančiame vandenyje arba drėgnoje žemėje. Prevenciškai apsisaugoti galite naudojant langų tinklelius, sutvarkant vietas kuriose kaupiasi vanduo, išvalyti vandens nutekėjimo latakus, baseinus laikyti uždengtus.

Uodai sukelia diskomfortą ir sutrikdo įvairių veiklų eigą.

Uodų gausa sukelia diskomfortą ne tik sėdint terasoje ar lepinantis gražiu vakaru sodyboje, bet taip pat kelia nemažai nepatogumų sukeldami neigiamą poveikį klientų patirties kokybei. Labai svarbu išsiaiškinti kur yra uodų prieglobsčiai ir kontroliuoti uodų populiaciją su kenkėjų kontrolės specialistų pagalba. Uodų kontrolė reikalauja sistemingų pastangų, todėl būtina nuolat prižiūrėti namų / verslo erdvę ir laiku reaguoti į galimus uodų atsiradimo požymius.

DEZINSEKCIJA

Uodų naikinimo paslaugos verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos verslui teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos bei produktyvumo standartus, prisidedant prie sėkmingo verslo veiklos tęstinumo. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

uodŲ kontrolė ir naikinimas

Sprendimai Verslui

Uodų naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai kontroliuoti ir sumažinti populiaciją, kad būtų išvengta žalos klientų patirčiai. Siekiant efektyviai kovoti su uodų plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų - naikinti uodus lipniomis gaudyklėmis, privilioti specializuotais šviesos šaltiniais. Nepaprastai svarbu reguliariai stebėti situaciją ir įgyvendinti būtinus prevencinius bei kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Prevencija

Tai metodas iš anksto užkardyti uodų plitimą ar jų populiaciją ir neleisti veistis aplinkoje.

LED Lempos ir kiti prietaisai

Specialios šviesą skleidžiančios lempos ir kiti prietaisai skirti pritraukti skraidančius vabzdžius ir juos naikinti.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia uodus ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

Unikalus, aplinką tausojantis produktas, skirtas uodų lervoms kontroliuoti stovinčio, netekančio vandens paviršiuje! 

Ežerai, vandens baseinai, kanalizacijos vanduo, kanalai, šuliniai, nutekamieji latakai, vandens rezervuarai, lėkštelės po vazonais, kibirai, talpyklos, padangos, stoglangiai ir pan. Produkte esantis silikono sluoksnis greitai padengia vandens paviršių suformuodamas nuolatinį barjerą. jis užkerta kelią nesubrendusių (lervų ir lėliukių) vystymuisi, trukdo lervoms fiksuotis prie vandens paviršiaus ir įsisavinti deguonį. Suaugusios patelės nededa kiaušinėlių apdorotame vandenyje. uodai nesugeba įgyti jokių atsparumo mechanizmų, leidžiančių neutralizuoti šį kontrolės būdą. 

 • Nekelia pavojaus sveikatai, nedaro neigiamo poveikio vandens aplinkai
 • Nekeičia vandens savybių: temperatūros, pH, kietumo, deguonies, azoto ir amoniako junginių kiekio, atitinka įsotinimo deguonimi lygio parametrus, reikalingus vandens augalų ir gyvūnų išlikimui
 • Pasižymi tik fiziniu ir mechaniniu poveikiu
 • Atsparus stipriam vėjui, ultravioletinių spindulių poveikiui
 • Išlieka efektyvus net 4 savaites.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Skaitykite apie paslaugas plačiau :

Deratizacija

Apsauga nuo pelių ir žiurkių.

Dezinfekcija

Apsauga nuo plintančių virusų.

Fumigacija

Kenkėjų naikinimas dujomis.

Paukščių kontrolė

Prevencija ir paukščių atbaidymas.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Kreiptis į kenkėjų kontrolės specialistus.
 • Laikytis nurodytų rekomendacijų.
 • Rezervuoti kenkėjų kontrolės specialisto vizitą kuris inspekcijos metu nustatys musių atsiradimo priežastis.
 • Rekomenduos prevencines priemones, kurios padės užkardyti šių vabzdžių plitimą jose ar aplinkoje.
 • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
 • Jeigu didelis užkrėstumas ir patiems išnaikinti nepavyksta, reikalingas profesionalus naikinimas.
 • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
 • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
 • Informacija ruošiama.
 • Informacija ruošiama.
 • Jeigu atliekamas pastato išorės purškimas – iki 3 valandų.
 • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvienos įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?