dezinsekcija

VAISINIŲ MUSELIŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VERSLUI VIEŠAJAM SEKTORIUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
%
KOKYBĖ
+
KLIENTŲ LIETUVOJE
/7
APTARNAVIMAS

Vaisinės muselės, kitaip vadinamos Drozofilos.

Aktyviausios vasaros pabaigoje ir rudenį, kai gausu derliaus, vaisių, daržovių ir uogų. Jas vilioja pūvantys ir rūgstantys produktai. Taip pat svarbu paminėti, kad vaisinės muselės gali būti pastebimos ir bet kuriuo sezono metu, jei yra tinkamos sąlygos joms daugintis ir plisti.

Vaisinių muselių aktyvumui turi įtakos šiltas metų laikas, dėl gyvenimui ir populiacijai palankios temperatūros.

Gyventojai vis dažniau susiduria su vabzdžių invazija ir į gyvenamuosius būstus, tiek šiltuoju metų laiku tiek ir rudenį. Juos atvilioja maistas, rudens gėrybės ir prieglobsčio paieškos. Bijoti nevertėtų, bet svarbu šalinti priežastis, bei stebėti situaciją. Jeigu vabzdžių daugėja ir sunku namų sąlygomis juos naikinti arba užkardyti patekimą rekomenduojame kreipktis į kenkėjų kontrolės specialistus, kurie atlikę monitoringą ras priežastis kodėl vieni ar kiti vabzdžiai patenka į gyvenamąsias patalpas.

Vaisinių muselių kiekiu reikia susirūpinti iškart vos tik pastebėjus, nes jos greitai dauginasi ir plinta.

Prieš perkant vaisius ir daržoves labai svarbu gerai juos apžiūrėti. Jie turi būti švieži, sveiki, neturėti išorinių pažeidimų ar gedimo požymių. Kitu atveju su pažeistomis gėrybėmis namo galite parsinešti ir vaisines museles, kurios vaisiams ar daržovėms gendant pradės daugintis ir plisti. Muselės deda kiaušinius ant gendančių vaisių ir daržovių arba jų likučių. Į patalpas, kuriose yra greitai rūgstančių maisto produktų, taip pat patenka pro langus ir durų plyšius.

Kaip išnaikinti vaisines museles namų sąlygomis?

Svarbu eliminuoti iš aplinkos maisto šaltinius ir jų likučius, kurie pritraukia vaisines museles. Tai yra – išmesti pūvančius, rūgstančius, pernokusius, netinkamus vartoti su pažeidimais vaisius, daržoves, uogas. Išnešti šiukšles, kaip įmanoma greičiau ir išvalyti šiukšlių dėžes ir jų laikymo vietas. Karštomis dienomis rekomenduojame laikyti šaldytuve, taip išlaikysite vaisius ir daržoves šviežius. ir žinoma prieš vartojimą kruopščiai nuplauti, perrinkti ir pašalinti netinkamus naudoti vaisius ar daržoves. Prinokusius vaisius suvalgyti arba užšaldyti. Sandariai supakuoti ir pašalinti iš aplinkos atvirai laikomus produktus. pašalinus visus maisto šaltinius svarbu nepamiršti kruopščiai nuvalyti paviršius ir juos dezinfekuoti. Specialistų pagalba reikalinga tada kai situacija negerėja ir pasirinktomis priemonėmis nepavyksta išspręsti problemos.

DEZINSEKCIJA

Vaisinių muselių naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus ar į jums malonius dalykus.

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

paslaugos | VAISINių muselių naikinimas

Sprendimai verslui

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.Užtikriname visapusišką konfidencialumą. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų - ilgalaikiam rezultatui užtikrinti.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus kenkėjus jau šiandien ir visam laikui.

paslaugos| VAISINIŲ MUSELIŲ naikinimas

Sprendimai gyventojams

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes.Užtikriname visapusišką konfidencialumą. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų - ilgalaikiam rezultatui užtikrinti.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, užkardo kenkėjų patekimą į patalpas bei atlieka naikinimą.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti kenkėjų plitimą, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą. O jūs galėsite džiaugtis patalpomis ir lauko erdvėmis be kenkėjų ištisus metus. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINSEKCIJA

nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top