deratizacija

vaisinės muselės

DEZINSEKCIJA GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE.

Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Vaisinės muselės, kitaip vadinamos Drozofilos.

Aktyviausios vasaros pabaigoje ir rudenį, kai gausu derliaus, vaisių, daržovių ir uogų. Jas vilioja pūvantys ir rūgstantys produktai. Taip pat svarbu paminėti, kad vaisinės muselės gali būti pastebimos ir bet kuriuo sezono metu, jei yra tinkamos sąlygos joms daugintis ir plisti.

Vaisinių muselių aktyvumui turi įtakos šiltas metų laikas, dėl gyvenimui ir populiacijai palankios temperatūros.

Gyventojai vis dažniau susiduria su vabzdžių invazija ir į gyvenamuosius būstus, tiek šiltuoju metų laiku tiek ir rudenį. Juos atvilioja maistas, rudens gėrybės ir prieglobsčio paieškos. Bijoti nevertėtų, bet svarbu šalinti priežastis, bei stebėti situaciją. Jeigu vabzdžių daugėja ir sunku namų sąlygomis juos naikinti arba užkardyti patekimą rekomenduojame kreipktis į kenkėjų kontrolės specialistus, kurie atlikę monitoringą ras priežastis kodėl vieni ar kiti vabzdžiai patenka į gyvenamąsias patalpas.

Vaisinių muselių kiekiu reikia susirūpinti iškart vos tik pastebėjus, nes jos greitai dauginasi ir plinta.

Prieš perkant vaisius ir daržoves labai svarbu gerai juos apžiūrėti. Jie turi būti švieži, sveiki, neturėti išorinių pažeidimų ar gedimo požymių. Kitu atveju su pažeistomis gėrybėmis namo galite parsinešti ir vaisines museles, kurios vaisiams ar daržovėms gendant pradės daugintis ir plisti. Muselės deda kiaušinius ant gendančių vaisių ir daržovių arba jų likučių. Į patalpas, kuriose yra greitai rūgstančių maisto produktų, taip pat patenka pro langus ir durų plyšius.

Kaip išnaikinti vaisines museles namų sąlygomis?

Svarbu eliminuoti iš aplinkos maisto šaltinius ir jų likučius, kurie pritraukia vaisines museles. Tai yra – išmesti pūvančius, rūgstančius, pernokusius, netinkamus vartoti su pažeidimais vaisius, daržoves, uogas. Išnešti šiukšles, kaip įmanoma greičiau ir išvalyti šiukšlių dėžes ir jų laikymo vietas. Karštomis dienomis rekomenduojame laikyti šaldytuve, taip išlaikysite vaisius ir daržoves šviežius. ir žinoma prieš vartojimą kruopščiai nuplauti, perrinkti ir pašalinti netinkamus naudoti vaisius ar daržoves. Prinokusius vaisius suvalgyti arba užšaldyti. Sandariai supakuoti ir pašalinti iš aplinkos atvirai laikomus produktus. pašalinus visus maisto šaltinius svarbu nepamiršti kruopščiai nuvalyti paviršius ir juos dezinfekuoti.

Specialistų pagalba reikalinga tada kai situacija negerėja ir pasirinktomis priemonėmis nepavyksta išspręsti problemos.

nemokama konsultacija

Pastebėjote vaisines museles ir nerandate sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

DEZINSEKCIJA

Vaisinių muselių naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Kenkėjų kontrolės procesas

Kenkėjų kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją, vabzdžių atsparumą ir įvairių kontrolės ar naikinimo priemonių naudojimą.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudaro planą, kenkėjų patekimo į patalpas užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti vaisinių muselių patekimą ir dauginimąsi, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias ir švarias patalpas.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINSEKCIJA

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

DEZINSEKCIJA

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top