DEZINSEKCIJA

VAISINIŲ MUSELIŲ NAIKINIMAS VERSLUI VIEŠAJAM SEKTORIUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Vaisinės muselės, kitaip vadinamos Drozofilos.

Aktyviausios vasaros pabaigoje ir rudenį, kai gausu derliaus, vaisių, daržovių ir uogų. Jas vilioja pūvantys ir rūgstantys produktai. Taip pat svarbu paminėti, kad vaisinės muselės gali būti pastebimos ir bet kuriuo sezono metu, jei yra tinkamos sąlygos joms daugintis ir plisti.

Vaisinių muselių aktyvumui turi įtakos šiltas metų laikas, dėl gyvenimui ir populiacijai palankios temperatūros.

Verslo sektorius vis dažniau susiduria su vabzdžių invazija ir į patalpas, tiek šiltuoju metų laiku tiek ir rudenį. Juos atvilioja maistas, rudens gėrybės ir prieglobsčio paieškos. Bijoti nevertėtų, bet svarbu šalinti priežastis, bei stebėti situaciją. Jeigu vabzdžių daugėja ir sunku juos naikinti arba užkardyti patekimą rekomenduojame kreiptis į kenkėjų kontrolės specialistus, kurie atlikę monitoringą ras priežastis kodėl vieni ar kiti vabzdžiai patenka į gamybines/sandėliavimo ar kitas patalpas.

Vaisinių muselių kiekiu reikia susirūpinti iškart vos tik pastebėjus, nes jos greitai dauginasi ir plinta.

Prieš perkant vaisius ir daržoves labai svarbu gerai juos apžiūrėti. Jie turi būti švieži, sveiki, neturėti išorinių pažeidimų ar gedimo požymių. Kitu atveju su pažeistomis gėrybėmis galite parsinešti ir vaisines museles, kurios vaisiams ar daržovėms gendant pradės daugintis ir plisti. Muselės deda kiaušinius ant gendančių vaisių ir daržovių arba jų likučių. Į patalpas, kuriose yra greitai rūgstančių maisto produktų, taip pat patenka pro langus ir durų plyšius.

Kandiniai uodeliai patalpose. Labai panašūs į vaisines museles.

Kandiniai uodeliai (kitaip vadinami kanalizacijos muselėmis) yra labai mažos, gležnos „plaukuotos” muselės apie 1 – 4mm dydžio, turi antenas, ir baltas dėmeles ant sparnelių. Patelės padeda apie 30-100 kiaušinėlių, kurie prisitvirtina prie akmenų vandens telkiniuose, nuotekų valymo įmonių filtruose ar vandens vamzdynuose. Lervos minta dumbliais, grybais, bakterijomis ir dumblu. Suaugusios gyvena iki dviejų savaičių. Kandiniai uodeliai yra įkyrūs, jie veisiaisi skysčiuose esančiuose drenaže, purvinuose atliekų konteineriuose. Jie tampa problema, nes veisiasi greitai.Galima pastebėti ant sienų, aktyviausi naktį ir pastebimi sklandantys veisimosi vietose. Suaugę minta nektaru ar užterštu vandeniu. Kai kandiniai uodeliai tampa problema, reikalinga dezinfekcija ir šaltinio pašalinimas.

Kaip išnaikinti vaisines museles patiems?

Svarbu eliminuoti iš aplinkos maisto šaltinius ir jų likučius, kurie pritraukia vaisines museles. Tai yra – išmesti pūvančius, rūgstančius, pernokusius, netinkamus vartoti su pažeidimais vaisius, daržoves, uogas. Išnešti šiukšles, kaip įmanoma greičiau ir išvalyti šiukšlių dėžes ir jų laikymo vietas. Karštomis dienomis rekomenduojame laikyti šaldytuve, taip išlaikysite vaisius ir daržoves šviežius. ir žinoma prieš vartojimą kruopščiai nuplauti, perrinkti ir pašalinti netinkamus naudoti vaisius ar daržoves. Prinokusius vaisius suvalgyti arba užšaldyti. Sandariai supakuoti ir pašalinti iš aplinkos atvirai laikomus produktus. Pašalinus visus maisto šaltinius svarbu nepamiršti kruopščiai nuvalyti paviršius ir juos dezinfekuoti. Specialistų pagalba reikalinga tada kai situacija negerėja ir pasirinktomis priemonėmis nepavyksta išspręsti problemos.

DEZINSEKCIJA

Vaisinių muselių naikinimo paslaugos verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos verslui teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos bei produktyvumo standartus, prisidedant prie sėkmingo verslo veiklos tęstinumo. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

VAISINIŲ MUSELIŲ kontrolė ir naikinimas

Sprendimai Verslui

Vaisinių muselių naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai kontroliuoti ir sumažinti vaisinių muselių populiaciją, kad būtų išvengta žalos vaisių, produktų ar augalų kokybei. Siekiant efektyviai kovoti su muselių plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų - naikinti museles lipniomis gaudyklėmis,privilioti jaukais, bei pašalinant užkrėstą produkciją, ir užtikrinant higienos standartus. Nepaprastai svarbu reguliariai stebėti situaciją ir įgyvendinti būtinus prevencinius bei kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Lipnios gaudyklės

Priemonės, kurios padeda sugauti ir taip sumažinti populiaciją, įvertinti situaciją ir paplitimą.

Jaukai

Specialios priemonės kurios išskiria medžiagas siekiant pritraukti ir sugauti museles.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia museles ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Skaitykite apie paslaugas plačiau :

Deratizacija

Apsauga nuo pelių ir žiurkių.

Dezinfekcija

Apsauga nuo plintančių virusų.

Fumigacija

Kenkėjų naikinimas dujomis.

Paukščių kontrolė

Prevencija ir paukščių atbaidymas.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Kreiptis į kenkėjų kontrolės specialistus.
 • Laikytis nurodytų rekomendacijų.
 • Rezervuoti kenkėjų kontrolės specialisto vizitą kuris inspekcijos metu nustatys musių atsiradimo priežastis.
 • Rekomenduos prevencines priemones, kurios padės užkardyti šių vabzdžių patekimą į patalpas ir plitimą jose ar aplinkoje.
 • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
 • Jeigu didelis užkrėstumas ir patiems išnaikinti nepavyksta, reikalingas profesionalus naikinimas.
 • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
 • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
 • Naikinimo metu patalpoje negali būti vaikų, augintinių, akvariumų. 
 • Po naikinimo gerai išvėdinti patalpas, nuvalyti ir išplauti paviršius.
 • Preparatas nepažeidžia baldų, drabužių ar kitų patalpoje esančių daiktų.
 • Ne visada reikalingas purškimas, vizito metu kenkėjų kontrolės ekspertas nusprendžia kokie preparatai, įranga ir metodai būtų taikomi jūsų konkrečiu atveju.
 • Jeigu užkrėstumas nėra didelis užtenka atlikti prevencinius žingsnius, pašalinti priežastis, užkardyti patekimo kelius, bei insekticidinių lempų ir lipnių gaudyklių pagalba išnaikinti nepageidaujamus kenkėjus. 
 • Jeigu atliekamas patalpų purškimas, rekomenduojame mažiausiai 4 valandoms palikti patalpas. Jeigu galimybė yra, ir ilgiau.
 • Jeigu atliekamas pastato išorės purškimas – iki 3 valandų.
 • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvienos įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?