APIE MUS

Kenkėjų kontrolės ekspertai, kuriais galite pasitikėti.

Mes esame licenzijuota ekspertų komanda teikianti kenkėjų kontrolės paslaugas visoje Lietuvoje gyventojams ir verslui nuo 1998m.
Remiamės į tvirtą savo vertybių pamatą, su dideliu atsakomybės jausmu prieš klientus. Augame kartu su siekiais tobulėti ir plėsti kokybiško, ekologiško, tvaraus ir atsakingo verslo koncepciją. Kiekvienas mūsų klientas yra mums svarbus. Kiekviena sukelta kenkėjų problema klientui – yra ir mūsų problema. Mūsų siekiamumas būti kuo draugiškesniems aplinkai ir vykdyti prevenciją, informuoti bei konsultuoti, išrinkti tinkamiausią būdą išvengti kenkėjų invazijos. Siekiame mažinti bendrovės veiklos daromą poveikį aplinkai, įgyvendinti ir skatinti taršos prevencijos principus. Bendraujame su patikimais, biocidinius preparatus teikiančiais partneriais.

Mūsų vertybės

Svarbiausi aspektai kurie mus lydėjo, lydi ir lydės visada.

Lojalumas

Esame atsidavę savo klientams ir kuriame ilgalaikius santykius. Daugiau nei 1000 klientų visoje Lietuvoje, yra kartu nepaisant atstumų daugiau nei 20 metų.

Bendradarbiavimas

Grįžtamasis ryšys su klientais, bei sklandi komunikacija įmonės viduje. Tai kuria pasitikėjimą, užtikrina geresnę paslaugų kokybę. Partnerystė skatina nuolat tobulėti.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015. Integruodama standarto reikalavimus įmonė nepamiršta to kas svarbiausia.

Patikimumas

Savalaikis įmonės įsipareigojimų vykdymas ir paslaugų kokybė, greitas reagavimas ir sklandus darbas mūsų siekis vakar, šiandien ir rytoj.

Kokybė

Laikomės aukštų standartų, visada keliame aukštesnius siekius gerindami kokybę. Bendradarbiaujame tik patikimais preparatų tiekėjais.

Naujovės

Naujos technologijos, metodai, priemonės ar preparatai tai mūsų variklis. Koja kojon žengiame kartu ir siekiame maksimalių rezultatų savo srityje.

SERTIFIKATAS

LST EN ISO 14001:2015
įmonėje įdiegta apsaugos vadybos sistema. Integruodama standarto reikalavimus, įmonė prisideda prie darnaus ir tvaraus vystymosi.

Mažiname potencialų neigiamą aplinkos poveikį

apsaugome aplinką, užkirsdama kelią (arba ženkliai sumažindama riziką) neigiamiems poveikiams aplinkai.

Didiname aplinkos apsaugos veiksmingumą valdant savo procesus

efektyviau naudojame gamtinius resursus. Kontroliuojant ir matuojant veiklos procesus, padidiname energijos vartojimo efektyvumą.

Skatiname bendrą aplinkosaugos etiketą

ugdome darbuotojus aplinkosaugos srityje, bei pabrėžiame jos svarbą. Supažindiname ir ir skleidžiame informaciją apie prevencines priemones ir jų naudą gamtai.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

mūsų teikiamos

PASLAUGOS

Kvalifikuoti kenkėjų kontrolės ekspertai visada šalia jūsų pasiruošę padėti ir apsaugoti jūsų verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Deratizacija

Graužikų kontrolė - apimanti pelių ir žiurkių stebėjimą, naikinimą, atbaidymą naudojant prevencines priemones ir metodus.

Dezinsekcija

Vabzdžių kontrolė padedanti kovoti su įvairių rūšių skraidančiais ir ropojančiais vabzdžiais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką ir naikinimą.

Dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo plintančių virusų bei COVID-19.

Fumigacija

Tai procedūra, kurios metu augalų kenkėjai, ligų sukėlėjai ar patalpų parazitai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais.

Paukščių kontrolė

Paslauga įmonėms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo paukščių keliamų nepatogumų bei nuostolių.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Bendradarbiavimas

Tikime, kad sėkminga partnerystė neša abipusę naudą. Esame atviri naujiems pasiūlymams ir idėjoms.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?