APIE MUS

Kenkėjų kontrolės ekspertai, kuriais galite pasitikėti.

Mes esame šeimos verslas teikiantis kenkėjų kontrolės paslaugas visoje Lietuvoje gyventojams ir verslui nuo 1998m.
Remiamės į tvirtą savo vertybių pamatą, su dideliu atsakomybės jausmu prieš klientus. Augame kartu su siekiais tobulėti ir plėsti kokybiško, ekologiško, tvaraus ir atsakingo verslo koncepciją. Kiekvienas mūsų klientas yra mums svarbus. Kiekviena sukelta kenkėjų problema klientui – yra ir mūsų problema. Mūsų siekiamumas būti kuo draugiškesniems aplinkai ir vykdyti prevenciją, informuoti bei konsultuoti, išrinkti tinkamiausią būdą išvengti kenkėjų invazijos. Siekiame mažinti bendrovės veiklos daromą poveikį aplinkai, įgyvendinti ir skatinti taršos prevencijos principus. Bendraujame su patikimais, biocidinius preparatus teikiančiais partneriais.

Mūsų vertybės

Svarbiausi aspektai kurie mus lydėjo, lydi ir lydės visada.

Lojalumas

Esame atsidavę savo klientams ir kuriame ilgalaikius santykius. Daugiau nei 1000 klientų visoje Lietuvoje, yra kartu nepaisant atstumų daugiau nei 20 metų.

Bendradarbiavimas

Grįžtamasis ryšys su klientais, bei sklandi komunikacija įmonės viduje. Tai kuria pasitikėjimą, užtikrina geresnę paslaugų kokybę. Partnerystė skatina nuolat tobulėti.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015. Integruodama standarto reikalavimus įmonė nepamiršta to kas svarbiausia.

Patikimumas

Savalaikis įmonės įsipareigojimų vykdymas ir paslaugų kokybė, greitas reagavimas ir sklandus darbas mūsų siekis vakar, šiandien ir rytoj.

Kokybė

Laikomės aukštų standartų, visada keliame aukštesnius siekius gerindami kokybę. Bendradarbiaujame tik patikimais preparatų tiekėjais.

Naujovės

Naujos technologijos, metodai, priemonės ar preparatai tai mūsų variklis. Koja kojon žengiame kartu ir siekiame maksimalių rezultatų savo srityje.

SERTIFIKATAS

LST EN ISO 14001:2015
įmonėje įdiegta apsaugos vadybos sistema. Integruodama standarto reikalavimus, įmonė prisideda prie darnaus ir tvaraus vystymosi.

Mažiname potencialų neigiamą aplinkos poveikį

apsaugome aplinką, užkirsdama kelią (arba ženkliai sumažindama riziką) neigiamiems poveikiams aplinkai.

Didiname aplinkos apsaugos veiksmingumą valdant savo procesus

efektyviau naudojame gamtinius resursus. Kontroliuojant ir matuojant veiklos procesus, padidiname energijos vartojimo efektyvumą.

Skatiname bendrą aplinkosaugos etiketą

ugdome darbuotojus aplinkosaugos srityje, bei pabrėžiame jos svarbą. Supažindiname ir ir skleidžiame informaciją apie prevencines priemones ir jų naudą gamtai.

APIE MUS

Kodėl rinktis mus?

Mums rūpi jūsų sveikata ir aplinka kurioje jūs esate. Mums svarbu, kad jaustumėtės saugūs ir užtikrinti. Mūsų siekiamumas apsaugoti jus nuo nepageidaujamų kenkėų ištisus metus, būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, bei išrinkti tinkamiausią būdą išvengti kenkėjų invazijos, žalos sveikatai ir turtui.

Metų patirtis
+
Klientų Lietuvoje
/7
Aptarnavimas

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda, su kuria užaugome kartu yra mūsų stiprybė kasdien užtikrinant klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015. Integruodama standarto reikalavimus įmonė nepamiršta to kas svarbiausia.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, visada keliame aukštesnius siekius gerindami kokybę. Nuolat tobuliname žinias. Mums svarbi kompetencija ir naujovės.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Bendradarbiavimas

Tikime, kad sėkminga partnerystė neša abipusę naudą. Esame atviri naujiems pasiūlymams ir idėjoms.

Scroll to Top