dezinfekcija

VIRUSŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VERSLUI VIEŠAJAM SEKTORIUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Dezinfekcija greitas ir patikimas būdas apsisaugoti nuo mikroorganizmų galinčių sukelti įvairius susirgimus.

Profesionalus mikroorganizmų naikinimas padeda išlaikyti švarą, gyventojų bei darbuotojų ar klientų saugumą. Užtikrina apsaugą nuo bakterijų, virusų, pelėsio, grybelio, įskaitant jų sporas. 

Profilaktinė ir Baigiamoji dezinfekcija.

Profilaktinė dezinfekcija – atliekam iki infekcinių ligų atsiradimo (net ir nesant susirgimų infekcinėmis ligomis) žmonių susibūrimo vietose : prekybos, visuomeninio maitinimo, ugdymo, gydymo įstaigose, pirtyje, stotyse, gyvūlininkystės fermose, gyvūlinės kilmės žaliavų perdirbimo vietose. Baigiamoji dezinfekcija – daroma židinio t.y. ligos išplitimo ir atsiradimo vietose. Šios paslaugos tikslas panaikinti graužikų, paukščių, vabzdžių ar kitų kenkėjų paliktas bakterijas ar virusus nuo paviršių ir sunkiai prieinamose vietose.

Patalpų dezinfekavimas padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas, bei užkerta kelią virusų plitimui.

Patalpų dezinfekavimas vienas iš efektyviausių priemonių užkirsti kelią tolimesniam virusų ir COVID – 19 plitimui bei sumažina tikimybę užsikrėsti šiuo ar kitais oro lašelinius būdu plintančiais virusais.Turėję sąlytį su užterštais paviršiais galite susirgti dizenterija, akių uždegimu, salmonelioze, ūmiomis kvėpavimo takų ligomis.

Dezinfekcija yra svarbi infekcijų kontrolės priemonė.

Dezinfekcija padeda užtikrinti švarą ir dezinfekuotus darbo plotus, padeda išlaikyti darbuotojų gerovę ir sumažinti ligų perdavimo riziką, užtikrina saugą ir higieną. Dezinfekcija atliekama atsižvelgiant į konkrečias verslo veiklos savybes ir poreikius, tai apima nuo reguliaraus paviršių valymo ir dezinfekavimo iki specialių cheminių medžiagų naudojimo. Dezinfekcija po mirties yra procedūra skirta užtikrinti švarą ir saugą. Šis procesas apima naikinimą, virusių, bakterijų ir kitų patogenų sumažinimą aplinkoje. 

Transporto priemonių dezinfekcija

Dezinfekcija rekomenduojama pervežimo paslaugas teikiančioms įmonėms, taip pat įmonėms kurios perveža maisto produktus, ir jei transporto priemonėje buvo asmenys turėję sąlytį su kitais, galimai užsikrėtusiais asmenimis.

virusų naikinimas

Dezinfekcijos paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus ar į jums malonius dalykus.

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

dezinfekcija

Sklandūs verslo procesai ištisus metus.

Dezinfekcija sumažina riziką ir apsaugo nuo oro lašeliniu būdu plintačių virusų, suteikia švaros pojūtį, pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę, darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

Dezinfekcijos procesas

Dezinfekcijos tikslas – sunaikinti infekcines ligas sukeliančių, patogeninių ir kitaip žmogaus sveikatai galinčių pakenkti mikroorganizmų, esančių aplinkoje kiekį. Atliekant naudojame tik sertifikuotus preparatus, dezinfekcijos priemonės naudojamos atsižvelgiant į patogeninius organizmus.

Inspekcija

Ekspertas atliks patalpų inspekciją, mikroorganizmų ir užkrėstumo įvertinimą, parinks būdus bei veiksmų planą atlikti dezinfekcijos paslaugas jūsų patalpose.

Naikinimas

Dezinfekcijos metu skleidžiamas rūkas padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas, padengti tolygiai visus paviršius ir išnaikinti mikroorganizmus.

Priežiūra 365 dienas

Periodinės dezinfekcijos paslauga, užtikrina ilgalaikę apsaugą ir sumažina galimybę užsikrėsti oro lašeliniu būdu sklindančiais virusais.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Švarios ir saugios jūsų patalpos.

Dezinfekcijos tikslas yra sunaikinti mikroorganizmus, kurie gali pakenkti žmogaus sveikatai.Atliekame dezinfekcijas po ligos, įtarus ar patvirtinus COVID-19. Palikite šiuos rūpesčius mums! Ir galėsite mėgautis švariomis ir saugiomis patalpomis. Mūsų ekspertų komanda išnaikins virusus jau šiandien ir visam laikui. 

Dezinfekcija po mirties

Tai jautrus ir atsakingas procesas, kuriuo rūpinasi specialiai apmokyti mūsų specialistai. Dezinfekcija po mirties yra būtina tam, kad užtikrinti aplinkos, daiktų švarą ir išvengti potencialaus pavojaus sveikatai. Mirus žmogui patalpose lieka įvairūs mikroorganizmai, bakterijos ir virusai. Dezinfekcijos metu skleidžiamas rūkas padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas, padengti tolygiai visus paviršius ir išnaikinti mikroorganizmus. Buitinės priemonės nėra pritaikytos pašalinti visus šiuos mikroorganizmus iš aplinkos. Todėl rekomenduojame šį procesą patikėti profesionalams kurie atsižvelgs į situacijos ypatumus ir taikys reikiamas priemones.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą. O jūs galėsite džiaugtis patalpomis ar erdvėmis be kenkėjų ištisus metus. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINFEKCIJA

nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?