FUMIGACIJA

FUMIGACIJOS PASLAUGOS ŪKIAMS VERSLUI GYVENTOJAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Fumigacija tai patikimas būdas išnaikinti grūduose ir kituose produktuose esančius kenkėjus.

Ūkininkams, importuojams / eksportuotojams, grūdų saugyklų savininkams nemažai žalos padaro jų produktuose įsiveisę kenkėjai. Fumigacija padeda apsaugoti nuo didžiulių nuostolių, kadangi užteršta produkcija tampa netinkama naudoti. Pagrindinės nariuotakojų rūšys randamos maisto produktų sandėliuose, gamybinėse patalpose – aruodinis, tabokinis, datulinis, malūninis ugniukai, aruodinis ir ryžinis straubliukai, duoninis ir tabokinis skaptukas, milčiai.

Dujos kenkėjus veikia per kvėpavimo organus, todėl visose stadijose kenkėjai sunaikinami.

Dujos kenkėjus gali pasiekti atokiausiose slėptuvėse, plyšiuose, tarpuose, sienų įtrūkimuose. Dujomis užpildytoje ir izoliuotoje erdvėje esantys vabzdžiai, jų lervos ir kiaušinėliai visose vystymosi stadijose yra sunaikinami, nepadarant žalos pačiam produktui ir aplinkai.

Prevencinė fumigacija padeda išvengti kenkėjų atsiradimo.

Siekiant apsaugoti ir išlaikyti kokybę rekomenduojame atlikti tuščių aruodų, sandėlių ar kitų patalpų fumigaciją. Fumigacijos pagalba pašalinami kenkėjai ir užkertamas kelias jų plitimui, nepakenkiant produktui kokybei, skoniu, kvapui, išvaizdai ir kitoms savybėms. Kenkėjai į sandėlius patenka per atvirus langus, duris, sienų plyšius, ventiliacijos angas arba jau su užkrėsta produkcija, pakavimo medžiaga ar įranga.

Sandėliuojamų produktų kenkėjai užteršia produktus ar žaliavas.

Nariuotakojai vabzdžiai kasmet sunaikina 10% grūdų produkcijos visame pasaulyje. Sandėliuojamų produktų kenkėjai dažniausiai būna sausose augalinės kilmės produktuose – kruopose, miltuose, makaronų gaminiuose, riešutuose, prieskoniuose, žirniuose, pupelėse, džiovintose daržovėse ir vaisiuose, gelėse, sausame šunų ir kačių maiste, saldainiuose. 

Naikiname grūdinius, medienos kenkėjus ir ūkinės paskirties parazitus.
Fumigacijos pagalba apsaugome:

virusŲ NAIKINIMAS

Fumigacijos paslaugos verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

fumigacija visoje lietuvoje

Fumigacija padeda išvengti kenkėjų kurie gali sugadinti jūsų produkciją. Šis procesas užtikrina produktų kokybę ir ilgaamžiškumą. Reguliarios fumigacijos procedūros padeda išvengti finansinių nuostolių, bei išlaikyti puikią reputaciją rinkoje.

FUMIGACIJOS

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines fumigacijos paslaugas. Nuolatinės fumigacijos paslaugos verslui teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos bei produktyvumo standartus, prisidedant prie sėkmingo verslo veiklos tęstinumo. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines fumigacijos paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

fumigacija

Sprendimai Verslui

Fumigacija vienas iš efektyviausių būdų siekiant kontroliuoti užsikrėtimą kenkėjais, atliekama prevenciškai arba jau pasireiškus užsikrėtimui. Fumigantas kenkėją veikia dujomis, kurios pasiskirsto tolygiai ir garantuoja 100% efektyvumą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Inspekcija

Ekspertas atliks profesionalią apžiūrą, užkrėstumo įvertinimą, pagal esamą situaciją parinks būdus bei veiksmų planą atlikti fumigacijos paslaugas.

Fumigacija

Kruopštus pasiruošimas fumigacijos procedūrai, saugios priemonės, sklandus darbų atlikimas, instruktavimas prieš ir po fumigacijos darbų atlikimo.

Saugumas

Fumigacijos darbai atliekami laikantis saugos ir sveikatos reikalavimų. Užtikrinama apsauga nuo kenkėjų nepadarant žalos pačiam produktui bei aplinkai.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvienos įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?