fumigacija

fumigacijos paslaugos

GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai procedūra, kurios metu kenkėjai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais. Fumigaciją atliekame fosfino dujomis, kurios užpildo izoliuotą erdvę, sunaikina joje vabzdžius, lervas, kiaušinėlius, visose vystimosi stadijose, nepadarydami žalos pačiam produktui bei aplinkai.

Fumigacija tai patikimas būdas išnaikinti grūduose ir kituose produktuose esančius kenkėjus.

Ūkininkams, importuojams / eksportuotojams, grūdų saugyklų savininkams nemažai žalos padaro jų produktuose įsiveisę kenkėjai. Fumigacija padeda apsaugoti nuo didžiulių nuostolių, kadangi užteršta produkcija tampa netinkama naudoti. Pagrindinės nariuotakojų rūšys randamos maisto produktų sandėliuose, gamybinėse patalpose – aruodinis, tabokinis, datulinis, malūninis ugniukai, aruodinis ir ryžinis straubliukai, duoninis ir tabokinis skaptukas, milčiai.

Dujos kenkėjus veikia per kvėpavimo organus, todėl visose stadijose kenkėjai sunaikinami.

Dujos kenkėjus gali pasiekti atokiausiose slėptuvėse, plyšiuose, tarpuose, sienų įtrūkimuose. Dujomis užpildytoje ir izoliuotoje erdvėje esantys vabzdžiai, jų lervos ir kiaušinėliai visose vystymosi stadijose yra sunaikinami, nepadarant žalos aplinkai.

Prevencinė fumigacija padeda išvengti kenkėjų atsiradimo.

Siekiant apsaugoti ir išlaikyti kokybę rekomenduojame atlikti tuščių aruodų, sandėlių ar kitų patalpų fumigaciją. Fumigacijos pagalba pašalinami kenkėjai ir užkertamas kelias jų plitimui, nepakenkiant produktui kokybei, skoniu, kvapui, išvaizdai ir kitoms savybėms. Kenkėjai į sandėlius patenka per atvirus langus, duris, sienų plyšius, ventiliacijos angas arba jau su užkrėsta produkcija, pakavimo medžiaga ar įranga.

Sandėliuojamų produktų kenkėjai užteršia produktus ar žaliavas.

Sandėliuojamų produktų kenkėjai dažniausiai būna sausose augalinės kilmės produktuose – kruopose, miltuose, makaronų gaminiuose, riešutuose, prieskoniuose, žirniuose, pupelėse, džiovintose daržovėse ir vaisiuose, gelėse, sausame šunų ir kačių maiste, saldainiuose. 

Naikiname grūdinius, medienos kenkėjus ir ūkinės paskirties parazitus. Fumigacijos pagalba apsaugome:

Nariuotakojai vabzdžiai sunaikina apie 10 % pasaulinės grūdų produkcijos.

nemokama konsultacija

Reikalinga fumigacija ir ieškote sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

FUMIGACIJA

Fumigacijos paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Fumigacijos procesas

Fumigacija vienas iš efektyviausių būdų siekiant kontroliuoti užsikrėtimą kenkėjais,  atliekama prevenciškai arba jau pasireiškus užsikrėtimui. Fumigantas kenkėją veikia dujomis, kurios pasiskirsto tolygiai ir garantuoja 100% efektyvumą. 

Inspekcija

Ekspertas atliks profesionalią apžiūrą, užkrėstumo įvertinimą, pagal esamą situaciją parinks būdus bei veiksmų planą atlikti fumigacijos paslaugas.

Fumigacija

Kruopštus pasiruošimas fumigacijos procedūrai, saugios priemonės, sklandus darbų atlikimas, instruktavimas prieš ir po fumigacijos darbų atlikimo.

Saugumas

Fumigacijos darbai atliekami laikantis saugos ir sveikatos reikalavimų. Užtikrinama apsauga nuo kenkėjų nepadarant žalos pačiam produktui bei aplinkai.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, kurios užtikrins jūsų kokybišką ir saugią produkcija be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

FUMIGACIJA

Fumigacijos pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

FUMIGACIJA

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top