DEZINSEKCIJA

SKRUZDĖLIŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS ŪKIAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Šiltėjant klimatui gyventojai, gamybos ir prekybos įmonės susiduria su intensyvesniu skruzdėlių plitimu.

Į parduotuves, maisto gamybos įmones, konditerijos cechus, gyvenamuosius būstus ir kitas patalpas per atviras duris ar plyšelius atkeliauja skruzdėlės. Tai bendruomeniniai vabzdžiai, kurie gyvena kolonijomis. Labiausiai paplitusios juodos, rudos ir faraoninės skrzudėlės. Skruzdėlių aktyvumas prasideda Gegužę ir tęsiasi iki Rūgpjūčio mėnesio. Jos aktyviausios ir labiausiai matomos dienos metu, taipogi jų aktyvumas gali svyruoti priklausomai nuo temperatūros ir oro sąlygų.

Ieškodamos maisto skruzdėlės savo kojelėmis užteršia produktus, indus, paviršius ir perneša ligų sukėlėjus.

Juodosios skruzdėlės gyvena soduose, jos visaėdės, kenkia augalams, minta jų nekatru ir amarų išskyromis. Rudosios skruzdėlės savo lizdus įsirengia pastatų aukštų perdangose, žemėje, palei šaligatvius, balkonų, pamatų, suskilusių plytelių ar sienų plyšiuose. Į vidų skruzdėles vilioja prieinami maisto ir vandens šaltiniai. 

Faraoninių skruzdėlių motinėlės padeda apie 300 - 350 kiaušinėlių.

Tai labai mažos apie 2mm ilgio skruzdėlės. Palanki vieta joms gyventi ten kur šilta ir drėgna, todėl puikiai dauginasi šildomose patalpose. Šios skruzdėlės keliauja iš vienų patalpų į kitas per sienų plyšius, angas, vamzdžius ar rozetes, slepiasi už grindjuosčių, po linoleumu, įsikuria prie šildytuvų, krosnių. Motinėlės per savo gyvenimą padeda apie 300 -350 kiaušinėlių. Optimali gyvavimo temperatūra 30C.Visaėdės, mėgsta baltymingus produktus. Gali platinti ligų sukėlėjus – bakterijas ir virusus.

Svarbu palaikyti švarą ir taikyti prevencines priemones užkertant kelius patekimui į patalpas.

Labai svarbu laiku užkirsti kelius skruzdėlių patekimui į namus užtaisant plyšius ar įtrūkimus namų sienose, pasirūpinant sandarumu langų rėmuose ir kitose vietose. Neatidžiai tvarkomos šiukšlės, neužrišti šiukšlių maišai, perpildyti konteineriai, kuriuose gausu organinės kilmės atliekų, taip pat tampa maisto šaltiniu skruzdėlėms. Svarbu išlaikyti švarą namuose, terasose ir reguliariai valyti paviršius, pašalinti maisto likučius, dezinfekuoti paviršius. 

DEZINSEKCIJA

Skruzdėlių naikinimo paslaugos gyventojams visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos standartus. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

SKRUZDĖLiŲ kontrolė ir naikinimas

Sprendimai gyventojams

ants

Skruzdėlių naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai išnaikinti populiaciją, kad būtų išvengta žalos. Siekiant efektyviai kovoti su skruzdėlių plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų ir reguliariai stebėti situaciją bei įgyvendinti būtinus prevencinius, kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Lipnios gaudyklės ir jaukai

Priemonės skirtos sugauti ir užkardyti kelią populiacijos didėjimui. Jaukai skirti priviliojimui ir naikinimui.

Monitoringas

Svarbu atlikti patalpos apžiūrą, rasti židinio vietą ar priežastis ir parinkti naikinimo būdą.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia skruzdėles ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Dažniausiai užduodami klausimai:

  • Skruzdėlių naikinimas gali pareikalauti kantrybės, bet nuosekli veiksmų seka garantuos sėkmingus rezultatus.
  • Informacija ruošiama.
  • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
  • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
  • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
  • Informacija ruošiama. 
  • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?