DEZINSEKCIJA

TARAKONŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Jeigu tarakonus pastebėjote dienos metu, tai požymis kad jų populiacija yra smarkiai išaugusi.

Tarakonai – naktiniai vabzdžiai. Jie puikiai moka maskuotis ir slėptis ir dažniausiai iš slėptuvių išlenda tik naktį. Jeigu juos pastebėjote dienos metu, tai ženklas, kad jų populiacija jūsų patalpose jau stipriai išaugusi. Tarakonai dažnai migruoja, todėl užkrėstumas šiais kenkėjais neapsiriboja tik vieno buto sienomis. Didelė tikimybė, kad jūsų kaimynai taip pat turi nepageidaujamų kenkėjų.

Tarakonų išmatos, išnaros ar kiaušinėliai gali sukelti alergiją, astmą ar net egzemą.

Patekę į patalpas tarakonai ima maitintis įvairiausiais produktais ir jų likučiais. Pritrūkus maisto jie gali misti popieriumi, oda ir pelėsiais, išmatomis ir pan. Misdami atliekomis, keliaudami ant indų, paviršių ir maisto gali pernešti žmogaus sveikatai pavojingas ligas. Tarakonai yra visaėdžiai ir greitai prisitaiko prie įvairiausių sąlygų bei sparčiai dauginasi. Per gyvavimo laikotarpį patelė padeda nuo 150 iki 200 kiaušinėlių.

Šildymo sezonas - tarakonų aktyvumo metas.

Šildymo sezonas įspėja apie nepageidaujamus įnamus, tokius kaip tarakonai.  Šie kenkėjai į pastatus patenka ieškodami šiltos, drėgnos aplinkos arti maisto ir vandens šaltinių. Rūsiai, vonios kambariai, šildytuvas, orkaitė, virtuvės zona, ar maisto gamybos vietos yra puiki vieta tarakonams įsikurti. 

Tarakonai perneša salmoneliozę, dizenteriją, gastroenteritą, echinokokozę, toksoplazmozę ir himenolepidozę.

Nenaikinant tarakonų ir augant jų populiacijai didėja ir tikimybė užsikrėsti pavojingesnėmis ligomis, kaip salmonelioze, dizenterija, gastroenteritu, echinokokoze, toksaplazmoze ar himenolepidoze. Švara tarakonams nepatinka, todėl svarbus kruopštus ir reguliarus namų valymas. Pašalinkite maisto likučius, nereikalingus daiktus, atsikratykite vabzdžių išnarų ir išmatų ir nedelsiant imkitės kenkėjų naikinimo.

Tarakonai be galvos gali išgyventi net visą savaitę.

Skamba šiurpokai, bet tai tiesa. Tarakonas be galvos nemirs nuo kraujavimo ir dėlto kad negalės kvėpuoti. Skirtingai nei žmonės tarakonai nekvėpuoja per nosį ar burną. Jie kvėpuoja per mažas skylutes savo kūne. Jeigu tarakonas praranda galvą ir smegenis, nerviniai audiniai toliau atlieka savo darbą, suteikdami keistam padarui be galvos, gana normalų gyvenimą. Be galvos tarakonas neturi burnos, su kuria galėtų gerti, tad jis nugaiš dėl troškulio ir dėlto kad negalės maitintis.

dezinsekcija

Tarakonų naikinimo paslaugos gyventojams visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į malonius dalykus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos standartus. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

TARAKONŲ kontrolė ir naikinimas

Sprendimai gyventojams

Tarakonų naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai išnaikinti populiaciją, kad būtų išvengta žalos. Siekiant efektyviai kovoti su tarakonų plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų ir reguliariai stebėti situaciją bei įgyvendinti būtinus prevencinius, kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Lipnios gaudyklės ir geliniai jaukai

Priemonės skirtos sugauti ropojančius tarakonus ir užkardyti kelią populiacijos didėjimui. Jaukai skirti privilioti ir išnaikinti.

Monitoringas

Svarbu atlikti patalpos apžiūrą, rasti tarakonų židinio vietą, nustatyti priežastis ir parinkti naikinimo būdą.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia tarakonus ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Jeigu pamatėte tarakoną dienos metu, tai pirmas ženklas kad jų populiacija yra smarkiai padidėjusi.
 • Galite rasti išnaras, kiaušinėlius.
 • Šiuos gyvius sutikti galite virtuvėje, vonioje nakties metu.
 • Jeigu sužinojote, kad tarakonų turi kaimynai ir jums neramu ar tarakonų yra pas jus, nors jų nematote dienos metu. Rekomenduojame pabandyti lipnias gaudykles skirtas vabzdžiams gaudyti.
 • Jeigu ant jų rasite prilipusių tarakonų, tai nedelsiant imkitės veiksmų jiems naikinti.
 • Kreiptis į kenkėjų kontrolės specialistus.
 • Laikytis nurodytų rekomendacijų.
 • Peržiūrėti vamzdynus, ertmes ir angas. Jas užtaisyti. 
 • Rezervuoti kenkėjų kontrolės specialisto vizitą ir tarakonų naikinimo paslaugą.
 • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
 • Dažnai bandoma naikinti tarakonus patiems, bet dažnu atveju norimo rezultato nepasiekiama ir užkrėstumo lygis vis didėja.
 • Vėliau prireikia daug kantrybės ir patiriate papildomų išlaidų norint išnaikinti tarakonus.
 • Tarakonų gali turėti ir jūsų kaimynai, labai svarbu tai aptarti su atsakingu asmeniu, ir esant dideliam užkrėstumui atlikti dezinsekciją viso namo/rūsio patalpose.
 • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
 • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
 • Naikinimo metu patalpoje negali būti vaikų, augintinių, akvariumų. 
 • Po naikinimo gerai išvėdinti patalpas, nuvalyti ir išplauti paviršius.
 • Preparatas nepažeidžia baldų, drabužių ar kitų patalpoje esančių daiktų.
 • Ne visada reikalingas purškimas, vizito metu kenkėjų kontrolės ekspertas nusprendžia kokie preparatai ir metodai būtų taikomi jūsų konkrečiu atveju.
 • Jeigu atliekamas patalpų purškimas, rekomenduojame mažiausiai 4 valandoms palikti patalpas. Jeigu galimybė yra, ir ilgiau.
 • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.
 • Labiausiai Lietuvoje paplitę vabzdžiai – kenkėjai : tarakonai, musės, vapsvos, skruzdės, uodai, blakės, blusos, kandys, mašalai, erkės ir kt. Jie užteršia maisto produktus, platina ligas, sukelia alergines reakcijas. Profesionali skraidančių, ropojančių vabzdžių kontrolė ir naikinimas, padeda išlaikyti švarą, reputaciją ir verslo sėkmę, bei darbuotojų ir klientų saugumą. Svarbu aptikus pirmuosius kenkėjų požymius, greitai reaguoti ir užkirsti kelią jų plitimui.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?