DEZINSEKCIJA

KANDŽIŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Maistinės kandys atkeliauja į mūsų patalpas per užkrėstus produktus kuriuos įsigyjame.

Kandys yra apie 1 cm ilgio su rusvai rudais,bronzos atspalvio sparnais su šviesia juosta prie galvos. Kandies vikšras yra taip pat apie 1 cm ilgio, rusvai baltas su ruda galva.

Kandys ieško palankios terpės daugintis. Todėl svarbu sandariai laikyti produktus, dažnai apžiūrėti, nesandėliuoti produktų spintelėse ilgą laiką, greitai suvartoti.

Dažniausiai randamos miltuose, kruopose, džiovintuose vaisiuose, riešutuose, prieskoniuose ar kituose biriuose produktuose. Laikant nesandariai produktus kandys gali apsigyventi ir kituose namuose esančiuose biriuose produktuose. 

Visada rekomenduojame tikrinti galiojimo laiką, apžiūrėti produktus prieš perkant, bet jeigu pakuotė trukdo tą padaryti, apžiūrą galite atlikti namie.

Perpilkite kruopas ir kitus įsigytus birius produktus į stiklinius arba skaidrius sandariai uždaromus indus, kurie leis visada stebėti turinį ir laiku pamatyti įsiveisusius kenkėjus. Tikrinkite reguliariai. Jeigu viduje pastebėjote lervutes, kandis, voratinklinius siūlus visą užkrėstą produkciją turite nedelsiant pašalinti iš namų. Taip pat atsiradus kandims dar reikėtų ir kruopščiai apžiūrėti sienas ar nėra ropojančių vikšrų ar tupinčių suaugėlių, radus juos sunaikinti.

Kaip išnaikinti maistines kandis namų sąlygomis?

  1. Surandame židinį ir jį pašaliname iš namų.
  2. Švariai išsivalome lentynas, indus ir jų dangtelius su acto ir vandens tirpalu ( santykis 1:2).
  3. Sandariai supakuojame neužkrėstus produktus.
  4. Fiziškai, ar lipniomis gaudyklėmis/ gaudyklėmis su feromonais išgaudome skraidančias kandis.

Lervutės tai požymis, kad produkcija užkrėsta ir netinkama naudoti.

Iš jų išaugs suaugėlės kandys, kurios ieškos tinkamos terpės, nesandarių produktų ir galės toliau poruotis bei daugintis.

DEZINSEKCIJA

Kandžių naikinimo paslaugos gyventojams visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

jūsų namai - jūsų tvirtovė.

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus kenkėjus jau šiandien ir visam laikui.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos standartus. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

KANDžiŲ kontrolė ir naikinimas

Sprendimai gyventojams

Kandžių atsiradimas įtakoja produkcijos kokybę ir ji nebūna tinkama naudojimui, ją tenka utilizuoti. Siekiant efektyviai kovoti su kandžių plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų - gaudyti ir naikinti kandis lipniomis ar feromoninėmis gaudyklėmis, pašalinant užkrėstą produkciją, užtikrinti higienos standartus. Nepaprastai svarbu reguliariai stebėti situaciją ir įgyvendinti būtinus prevencinius bei kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Lipnios gaudyklės

Lipnios gaudyklės yra priemonės, kurios padeda sugauti kandis ir taip sumažinti populiaciją, įvertinti situaciją ir paplitimą.

Feromoninės gaudyklės

Specialios priemonės kurios išskiria chemines medžiagas-feromonus siekiant pritraukti ir naikinti.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia kandis ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?