DEZINSEKCIJA

BLAKIŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VERSLO ĮMONĖMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Blakės puikiai prisitaikiusios judėti įvairiais paviršiais, jos greitos ir gebančios pasislėpti.

Tai suplotos, ovalo formos, rudos spalvos parazitai, kurių ilgis įprastai siekia 3-4mm. Nors patalynės blakės neturi sparnų, tačiau jos yra puikiai prisitaikiusios judėti įvairiais paviršiais.Šie patazitai greiti ir gebantys pasislėpti. Jie slepiasi po tapetais, įvairiose sienų, lubų, baldų plyšiuose, čiužinių klostėse, tarp knygų, lovos rėmų tarpuose, kilimuose ir antklodėse, grindjuostėse, grindų tarpuose, stalčiuose, spintose ir komodose.

Blakės minta žmonių ir gyvūnų krauju nakties metu.

Blakės tai žmonių ir šiltakraujų gyvūnų ektoparazitai. Patalynės blakės yra aptinkamos miegamąjame arba svetainėje. Šiuose kambariuose įsikūrę kenkėjai greičiausiai gali aptikti miegančius žmones, nes jiems išgyvenimui ir dauginimuisi reikalingas kraujas. Maitinasi nakties metu, maitinimasis trunka nuo 5 iki 10 min. Pasimaitinę vabzdžiai vėl sugrįžta į savo prieglobstį. Įkandimo vietoje iššoka gumbas, jį niežti ir skauda, parausta. Šių parazitų įkandimas kelia diskomfortą ar net alergiją. 

Blakės yra tikros keliautojos, jas galite parsivešti iš kelionės su lagaminu, daiktais, rūbais, batais ar naudotais baldais.

Patalininės blakės tikros keliautojos. Jas galite parsivežti su lagaminais iš kelionių, su daiktais, rūbais ar tiesiog įsigyję naudotus baldus, kraustantis arba gali atkeliauti iš šalia esančių patalpų. Labai svarbu kruopščiai apžiūrėti daiktus su kuriais grįžote namo. Grįžus namo nedėti daiktų ar lagamino ant miegamojo lovos ar sofos. Drabužius dažnai skalbti ir garinti.

Patelė per savo gyvenimą padeda apie 100-500 kiaušinėlių.

Kiaušinėlių stadija trunka 22 dienas esant palankiai temperatūrai. Nuo kiaušinėlių iki suaugėlio vystymasis trunka apie 2 mėn. Suaugėlių gyvenimo trukmė 1-1,5 m. Maitinasi vieną kart per aštuonias valandas.

Skirkite laiko apžiūrai, tai sumažins riziką ir padės apsisaugoti.

Labai svarbu laiku pastebėti šių parazitų atsiradimą, nes jie greit dauginasi ir juos sunku išnaikinti. Namuose ar prieš apsistojant viešbutyje skirkite laiko inspekcijai: apžiūrėkite galvūgalius, lovų kojeles, paveikslus, spinteles, čiužinius ir jų klostes, plyšelius aplink lovas ir sofas. Viešbutyje kilus įtarimams prašykite pakeisti kambarį. Inspekciją kartokite. Namuose kuo skubiau kreipkitės į kenkėjų kontrolės ekspertus.

DEZINSEKCIJA

Blakių naikinimo paslaugos gyventojams visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos standartus. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

BLAKiŲ kontrolė ir naikinimas

Sprendimai gyventojams

Blakių naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai išnaikinti populiaciją, kad būtų išvengta žalos sveikatai. Siekiant efektyviai kovoti su blakių plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų ir reguliariai stebėti situaciją bei įgyvendinti būtinus prevencinius, kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Lipnios gaudyklės

Priemonės skirtos nustatyti ar yra blakių ir koks paplitimo ir užkrėstumo lygis.

Monitoringas

Svarbu atlikti patalpos ir miegamųjų konstrukcijų apžiūrą, rasti židinio vietą ir naikinti.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia blakes ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Kvapas : vienas iš pirmųjų požymių, kad namuose gali būti blakių, yra specifinis kvapas kambaryje.
 • Tamsūs kraujo taškeliai ant patalynės: blakės maitinasi naktį, kai miegame. Ryte galima pastebėti juodas, tamsiai rudas arba raudonas kraujo dėmeles ant patalynės.
 • Odos reakcijos: žmonėms, ypatingai tiems kurie jau turi alerginių arba kitų odos problemų, gali pasireikšti deginimas, paraudimas, niežulys. Tai gali būti blakių įkandimo sukeltos alerginės reakcijos požymis.
 • Pastebėti gyviai ant čiužinio ar miegamosios zonos vietoje.

Blakės slepiasi, jas aptikti sunku, bet pastebėjus ir atpažinus pirmuosius požymius paieškos dažnu atveju būna sėkmingos. Pirmiausiai turite apžiūrėti savo miegamosios dalies zonas: čiužinį, jo klostes iš visų pusių, lovos rėmo konstrukcijas, grindjuostes, paveikslus, šviestuvus, tapetus, elektros lizdus ir sienų plyšelius. Ten galite rasti blakių židinį, sudžiuvusias išnaras ar baltus į ryžius panašius kiaušinėlius. 

 • Kreiptis į kenkėjų kontrolės specialistus, kurie turi preparatus skirtus naikinti blakėms.
 • Nerekomenduojame išnešti patalynės, baldų ar kitų daiktų iš užkrėstos patalpos, kad gyvos balkės, ar jų kiaušinėliai nepaplistų po kitas erdves.
 • Jeigu yra galimybė izoliuoti kambarį iki specialisto atvykimo.
 • Po naikinimo galima atlikti siurbimą, valymą ir plovimą.
 • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
 • Dažnai bandoma naikinti blakes patiems, bet dažnu atveju norimo rezultato nepasiekiama ir užkrėstumo lygis vis didėja.
 • Vėliau prireikia daug kantrybės ir patiriate papildomų išlaidų norint išnaikinti balkes, o kartais tenka atsisveikinti ir su mylimais baldais.
 • Taip, tiesa.Tokia galimybė yra. Labai svarbu perkant naudotus baldus kruopščiai juos apžiūrėti. Ypatingai dėmesį atkreipti perkant minkštus baldus.
 • Blakės yra puikios keliautojos, todėl net neįtardami galite blakes kartu parsigabenti į savo namus.
 • Viešbučiai: labai svarbu atvykus pirmiausiai apžiūrėti miegamojo lovas ir jų konstrukcijas, čiužinius. Suprantama, kad tai pareikalauja laiko, bet apžiūra jums padės sumažinti riziką pabuvoti blakėmis užterštoje erdvėje. Jeigu pastebėjote gyvius, kiaušinėlius, išnaras, dėmeles ant čiužinio ar lovos konstrukcijų. Informuokite aptarnaujantį personalą ir susilaikykite nuo nakvynės tose patalpose.
 • Grįžę iš kelionės nekelkite lagamino ant lovos. Išskalbkite drabužius, išsiurbkite lagamino vidų. Siurblio turinį išmeskite į šiukšlių maišą, sandariai suriškite ir pašalinkite iš namų.
 • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
 • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
 • Naikinimo metu patalpoje negali būti vaikų, augintinių, akvariumų. 
 • Po naikinimo gerai išvėdinti patalpas, nuvalyti ir išplauti paviršius.
 • Preparatas nepažeidžia baldų, drabužių ar kitų patalpoje esančių daiktų.
 • Rekomenduojame mažiausiai 4 valandoms palikti patalpas. Jeigu galimybė yra, ir ilgiau.
 • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?