paukščIAI

LAUKINIŲ PAUKŠČIŲ KONTROLĖ

GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Paukščių kontrolė padeda apsaugoti nuo maisto produktų, žaliavų ir kitų naudingų daiktų užteršimo, gaisro pavojaus, perdangų ir stogų ardymo, paviršiaus korozijos. Paukščių atbaidymas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją, atbaidymo priemonių naudojimą ir jų taikymo efektyvumą.

Nuolatinis triukšmas, išmatos, plunksnos, paukščių sukeliamos alergijos bei platinamos ligos kelia pavojų sveikatai.

Lietuvoje nustatyta apie 290 paukščių rūšių. Nepaisant didelės paukščių svarbos ekosistemai, vistik paukščių kontrolės poreikis kyla dėl gausaus paukščių būriavimosi mieste ar gyvenamųjų namų teritorijoje, ir jų pernešamų ligų plitimo, žalos turtui bei diskomforto. 

Teršiami pastatai, stogai, užkemšami lietaus vamzdžiai, kelia nepatogumus gyventojams ir verslui darydami žalą turtui bei aplinkai.

Pati akivaizdžiausia problema kyla dėl mieste gyvenančių balandžių, varnų, kregždžių, kirų ir žvirblių išmatų (teršiami, gadinami pastatai, šaligatviai, laiptai, automobiliai, statulos, lauko kavinės, inventorius ir kt.). Paukščių susibūrimo vietose susidaro palankios sąlygos daugintis įvairioms erkėms, pūkagraužiams, blusoms, musėms ir kandims.  

Išmatų sukeliama paviršių korozija ir kylantis gaisro pavojus.

Paukščių išmatose gausu rūgščių, kurios ardo metalinių konstrukcijų paviršius, tad teršdami išmatomis laukiniai paukščiai teršia aplinką ir gadina jūsų turtą. Paukščių lizdai susilpnina pastatų perdangų konstrukcijas ir sunešti bei susukti lizdai ant elektros laidų gali tapti gaisro šaltiniu ar energijos tiekimo sutrikimo priežastimi. 

Perneša tokias ligas, kaip Histoplazmozė, Kriptokokozė, Toksoplazmozė, Ornitozė, Encefalitas, Salmoneliozė.

Šios išvardintos pernešamos ligos yra pavojingos tiek žmogui tiek gyvūnams. Potencialus ligų ir parazitų pavojus, nes daugiau nei 60 ligų susijusios su paukščiais ir jų išmatomis. Paukščiai platina – erkes, blusas, ūtėles. Ligų sukėlėjai gali patekti į žmogaus ar gyvūno organizmą, per orą, užkrėstas fekalijas, kontaktuojant su užterštais audiniais.

Paukščiai užteršia maisto produktus ir žaliavas, išmatomis, plunksnomis ir ekoparazitais.

Kasmet dėl maisto produktų ar maisto pakuočių užteršimo verslas patiria didelius finansinius nuostolius.

nemokama konsultacija

Jeigu pastebėjote paukščių būriavimosi, lizdų sukimo, teritorijos užteršimo požymius rekomenduojame kreiptis į mūsų specialistus, kurie užkirs kelią paukščių plitimui jūsų teritorijoje.

PAUKŠČIŲ KONTROLĖ

Paukščių kontrolės paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą nuo laukinių paukščių. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų paukščių ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Paukščių kontrolės procesas

Efektyvi paukščių kontrolė padeda užkirsti kelią daromiems materialiniams nuostoliams ir paukščių platinamoms ligoms. Paukščių kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją ir įvairių kontrolės ar atbaidymo priemonių naudojimą.

Inspekcija

Ekspertai atliks objekto inspekciją, paukščių identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo srautus ir sudarys planą paukščių stebėjimui ir atbaidymui.

Atbaidymas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant apriboti paukščių nutupimo ir tupėjimo sąlygas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugią ir švarią teritoriją.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Paukščių kontrolė – saugių priemonių naudojimas, norint atbaidyti arba sudaryti nepalankias sąlygas laukiniams paukščiams laisvai naudotis tupėjimo vietomis.

PAUKŠČIŲ KONTROLĖ

Paukščių kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

PAUKŠČIŲ KONTROLĖ

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top