DEZINSEKCIJA

VAISINIŲ MUSELIŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Vaisinės muselės, kitaip vadinamos Drozofilos.

Aktyviausios vasaros pabaigoje ir rudenį, kai gausu derliaus, vaisių, daržovių ir uogų. Jas vilioja pūvantys ir rūgstantys produktai. Taip pat svarbu paminėti, kad vaisinės muselės gali būti pastebimos ir bet kuriuo sezono metu, jei yra tinkamos sąlygos joms daugintis ir plisti.

Vaisinių muselių aktyvumui turi įtakos šiltas metų laikas, dėl gyvenimui ir populiacijai palankios temperatūros.

Gyventojai vis dažniau susiduria su vabzdžių invazija ir į gyvenamuosius būstus, tiek šiltuoju metų laiku tiek ir rudenį. Juos atvilioja maistas, rudens gėrybės ir prieglobsčio paieškos. Bijoti nevertėtų, bet svarbu šalinti priežastis, bei stebėti situaciją. Jeigu vabzdžių daugėja ir sunku namų sąlygomis juos naikinti arba užkardyti patekimą rekomenduojame kreipktis į kenkėjų kontrolės specialistus, kurie atlikę monitoringą ras priežastis kodėl vieni ar kiti vabzdžiai patenka į gyvenamąsias patalpas.

Vaisinių muselių kiekiu reikia susirūpinti iškart vos tik pastebėjus, nes jos greitai dauginasi ir plinta.

Prieš perkant vaisius ir daržoves labai svarbu gerai juos apžiūrėti. Jie turi būti švieži, sveiki, neturėti išorinių pažeidimų ar gedimo požymių. Kitu atveju su pažeistomis gėrybėmis namo galite parsinešti ir vaisines museles, kurios vaisiams ar daržovėms gendant pradės daugintis ir plisti. Muselės deda kiaušinius ant gendančių vaisių ir daržovių arba jų likučių. Į patalpas, kuriose yra greitai rūgstančių maisto produktų, taip pat patenka pro langus ir durų plyšius.

Kaip išnaikinti vaisines museles namų sąlygomis?

Svarbu eliminuoti iš aplinkos maisto šaltinius ir jų likučius, kurie pritraukia vaisines museles. Tai yra – išmesti pūvančius, rūgstančius, pernokusius, netinkamus vartoti su pažeidimais vaisius, daržoves, uogas. Išnešti šiukšles, kaip įmanoma greičiau ir išvalyti šiukšlių dėžes ir jų laikymo vietas. Karštomis dienomis rekomenduojame laikyti šaldytuve, taip išlaikysite vaisius ir daržoves šviežius. ir žinoma prieš vartojimą kruopščiai nuplauti, perrinkti ir pašalinti netinkamus naudoti vaisius ar daržoves. Prinokusius vaisius suvalgyti arba užšaldyti. Sandariai supakuoti ir pašalinti iš aplinkos atvirai laikomus produktus. pašalinus visus maisto šaltinius svarbu nepamiršti kruopščiai nuvalyti paviršius ir juos dezinfekuoti. Specialistų pagalba reikalinga tada kai situacija negerėja ir pasirinktomis priemonėmis nepavyksta išspręsti problemos.

DEZINSEKCIJA

Vaisinių muselių naikinimo paslaugos gyventojams visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus kenkėjus jau šiandien ir visam laikui.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos standartus. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

VAISINiŲ MUSELIŲ kontrolė ir naikinimas

Sprendimai gyventojams

Vaisinių muselių naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai kontroliuoti ir sumažinti vaisinių muselių populiaciją, kad būtų išvengta žalos vaisių, produktų ar augalų kokybei. Siekiant efektyviai kovoti su muselių plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų - naikinti museles lipniomis gaudyklėmis,privilioti jaukais, bei pašalinant užkrėstą produkciją, ir užtikrinant higienos standartus. Nepaprastai svarbu reguliariai stebėti situaciją ir įgyvendinti būtinus prevencinius bei kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Lipnios gaudyklės

Priemonės, kurios padeda sugauti ir taip sumažinti populiaciją, įvertinti situaciją ir paplitimą.

Jaukai

Specialios priemonės kurios išskiria medžiagas siekiant pritraukti ir sugauti museles.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia museles ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?