DEZINSEKCIJA

BLUSŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Blusos yra kraujasiurbės, todėl joms išgyvenimui ir dauginimuisi reikalingas kraujas.

Smulkios, kūnas iš šonų suplotas, kietais dangalais, rudos. Besparnės, bet užpakalinės kojos šokamosios.Minta krauju, platina infekcines ligas ir parazitines kirmėles.Suaugusios blusos yra paukščių, žinduolių ir žmogaus ektoparazitai. Lietuvoje paplitusios: šuninė, katinė, žiurkinė ir žmoginė blusos.

Daugybiniai blusų įkandimai alina žmogaus nervinę sistemą, atsiranda niežėjimas ir stiprios alerginės reakcijos.

Nors blusos mažos, bet jų įkandimai gali būti pavojingi užkrečiamųjų ligų atžvilgiu. Daugybiniai blusų įkandimai alina žmogaus nervinę sistemą, atsiranda niežėjimas ir stiprios alerginės reakcijos. Pagrindinė blusų įsikūrimo vieta – gyvenamųjų namų ar kitų patalpų rūsiai, pirmųjų aukštų butai, bei laiptinės, jas čia vilioja šildomos patalpos. 

Blusos pirmiausiai puola naminius gyvūnus, su gyvūnais patenka ir į namus, maitinasi ir vesiasi. Blusas parneša katės, šunys, pelės, žiurkės, paukščiai. Nors blusos neturi sparnų, bet yra šoklios.

Nušokusios nuo gyvūno, įsitaiso būdose, namų aplinkoje ant kilimų, grindų plyšiuose, dulkėse, guoliuose, balduose. Todėl labai svarbu prižiūrėti, ne tik aplinką kurioje gyvenate, bet ir gyvūnus ir jų kailį. Maudyti, bei rūpintis guolių švara. Jeigu pastebėjote įkandimo žymes ant jūsų ar gyvūno kūno – nedelskite ir nerizikuokite savo, šeimos ar augintinių sveikata. Blusų įkandimai yra dažniausiai perdėto kasymosi ir laižymosi priežastis, dėl kurios odoje atsiranda žaizdos, odos užkrėtimas ir kailio praradimas. Suaugusios blusos yra labai greitos ir jų beveik neįmanoma pastebėti ant augintinio.

95 % blusų populiacijos gyvena namuose ir tik 5 % ant augintinių. Kaip išspręsti blusų dauginimosi problemą savo aplinkoje?

Reguliariai siurbkite grindis, baldus ir automobilį, nedelsiant išmeskite siurbimo maišelius arba pašalinkite turinį iš konteinerio.Skalbkite augintinio guolį ir žaislus kas savaitę 60 laipsnių temperatūroje (jeigu tokia galimybę yra). Garais valykite kilimus, kilimėlius ir apmušalus, pašalinkite nešvarumus parsineštus iš kiemo ir valykite/plaukite gyvūnams letenas. Viena suaugusi blusa ant jūsų augintinio – tai mažiausiai šimtas blusos mažylių jūsų namuose. 

DEZINSEKCIJA

Blusų naikinimo paslaugos gyventojams visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos standartus. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

blusŲ kontrolė ir naikinimas

Sprendimai gyventojams

Blusų naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai kontroliuoti ir sumažinti populiaciją, kad būtų išvengta žalos sveikatai. Siekiant efektyviai kovoti su blusų plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų ir reguliariai stebėti situaciją bei įgyvendinti būtinus prevencinius, kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Svarbu atkreipti dėmesį į gyvūnų lankymąsi darbo patalpose, tai gali padidinti riziką užsikrėtimu blusomis, todėl reikalinga reguliariai valyti darbo aplinką naudoti repelentus skirtus gyvūnams ir stebėti ar nėra užsikrėtimo požymių. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Repelentai

Purškikliai ar antkakliai gyvūnams, kurie atbaido arba naikina blusas. Tai naudojama kaip papildoma apsaugos priemonė.

Higiena

Pašalinti blusų židinį, siurbti, plauti, valyti patalpas, naudoti chemines priemones tam, kad pasiekti ilgalaikius rezultatus.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia blusas ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Dažniausiai užduodami klausimai:

  • Informacija ruošiama.
  • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
  • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
  • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
  • Informacija ruošiama. 
  • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?