DEZINSEKCIJA

MUSIŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS ŪKIAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Daugėjant musių aplinkoje šiltuoju periodu, jos sukelia didelį užteršimo pavojų ir diskomfortą.

Vasaros metu į parduotuves, maisto gamybos įmones, konditerijos cechus, gyvenamuosius būstus ir kitas patalpas per atviras duris ar langus įskrenda musės. Musės ropodamos ant šiukšlių, ekskrementų, o vėliau ant maisto užteršia jį užkrečiamųjų ligų sukėlėjais. Kaskart nutūpusios palieka tūkstančius bakterijų ir perneša nešvarumus, virusus ir bakterijas. Musės platina tokias ligas kaip bakterinė dizenterija, poliomielitas, toberkuliozė.

Tupinėdamos prideda kiaušinėlių ant maisto produktų, iš kurių per keletą valandų išsirita lervos.

Vienu metu patelė padeda apie 75 – 150 kiaušinėlių. Per savo gyvenimo laikotarpį gali padėti nuo 350 – 2000 kiaušinėlių. Lervos vystosi pūvančiose organinėse medžiagose, pvzd: šunų išmatose, mėšle, mėsoje, maisto atliekose ir kt. Maisto produktai patelėms dažnai ne maisto šaltinis, o tinkama terpė lervoms vystytis.

Musių gausa kelia nepatogumų tiek gyventojams tiek verslui.

Musių atsiradimą skatina palikti maisto likučiai, perpildytos ar neištuštintos šiukšliadėžės, nesandarūs langai ar plyšiai statinio konstrukcijose, palanki drėgna ir šilta aplinka. Musės perneša ligas tokias kaip bakterinė dizenterija, poliomielitas ar tuberkuliozė, sukelia nepatogumus ir švaros stokos jausmą aplinkoje. Namuose erzinanti musių gausa sukelia nepatogumų ir padidina rizikas užsikrėsti pernešamomis ligomis, sukelia alergines reakcijas. Restoranuose, kavinėse ar prekybos / gamybos vietose, tai gali įtakoti ir klientų patirtį, sumažinti apsilankymus, bei pakenkti reputacijai. Maisto pramonėje musių buvimas gali kelti grėsmę  ir produkto kokybei.

Prevencija. Sanitarija. Maisto šaltinių pašalinimas.

Prevencija tai siekis užkirsti kelią musėms patekti į patalpas: ant atidaromų langų pritvirtinti apsauginius tinklelius, duris dengti užuolaidomis. Svarbu laikytis sanitarijos reikalavimų ne tik patalpų viduje bet ir teritorijoje. Svarbu pašalinti maisto atliekas, pasirūpinti šiukšlių laikymo vietų švara, užtikrinti kad būtų sandarūs konteineriai ir šiukšliadėžės. Maistą ir žaliavas laikyti sandariai, nepalikti maisto ir jų likučių ant stalo arba kaip įmanoma greičiau juos pašalinti. 

DEZINSEKCIJA

Musių naikinimo paslaugos gyventojams visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos standartus. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Priežiūra
365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

MUSiŲ kontrolė ir naikinimas

Sprendimai gyventojams

Musių naikinimas yra procesas, kuriuo siekiama efektyviai išnaikinti populiaciją, kad būtų išvengta žalos. Siekiant efektyviai kovoti su musių plitimu, būtina nedelsianti imtis veiksmų ir reguliariai stebėti situaciją bei įgyvendinti būtinus prevencinius, kontrolinius veiksmus, įskaitant ir purškimą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Lipnios gaudyklės ir Insekticidinės lempos

Priemonės skirtos sugauti skraidančias muses ir užkardyti kelią populiacijos didėjimui.

Monitoringas

Svarbu atlikti patalpos apžiūrą, rasti židinio vietą ar priežastis ir parinkti naikinimo būdą.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su šiais kenkėjais. Tiesiogiai paveikia muses ir jų plitimo aplinką. Užkertą kelią plitimui ir sunaikina populiaciją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Dažniausiai užduodami klausimai:

 • Kreiptis į kenkėjų kontrolės specialistus.
 • Laikytis nurodytų rekomendacijų.
 • Rezervuoti kenkėjų kontrolės specialisto vizitą kuris inspekcijos metu nustatys musių atsiradimo priežastis.
 • Rekomenduos prevencines priemones, kurios padės užkardyti šių vabzdžių patekimą į patalpas ir plitimą jose ar aplinkoje.
 • Rekomenduojame nedelsti ir iškart pasikonsultuoti su kenkėjų kontrolės specialistu.
 • Jeigu didelis užkrėstumas ir patiems išnaikinti nepavyksta, reikalingas profesionalus naikinimas.
 • Naikinimas yra saugus nes jį atlieka savo srities profesionalai.
 • Svarbu laikytis nurodytų instrukcijų.
 • Naikinimo metu patalpoje negali būti vaikų, augintinių, akvariumų. 
 • Po naikinimo gerai išvėdinti patalpas, nuvalyti ir išplauti paviršius.
 • Preparatas nepažeidžia baldų, drabužių ar kitų patalpoje esančių daiktų.
 • Ne visada reikalingas purškimas, vizito metu kenkėjų kontrolės ekspertas nusprendžia kokie preparatai, įranga ir metodai būtų taikomi jūsų konkrečiu atveju.
 • Jeigu užkrėstumas nėra didelis užtenka atlikti prevencinius žingsnius, pašalinti priežastis, užkardyti patekimo kelius, bei insekticidinių lempų ir lipnių gaudyklių pagalba išnaikinti nepageidaujamus kenkėjus. 
 • Jeigu atliekamas patalpų purškimas, rekomenduojame mažiausiai 4 valandoms palikti patalpas. Jeigu galimybė yra, ir ilgiau.
 • Jeigu atliekamas pastato išorės purškimas – iki 3 valandų.
 • Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.
 • Informacija ruošiama.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?