DEZINFEKCIJA

VIRUSŲ NAIKINIMAS VERSLUI GYVENTOJAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Dezinfekcija greitas ir patikimas būdas apsisaugoti nuo mikroorganizmų galinčių sukelti įvairius susirgimus.

Profesionalus mikroorganizmų naikinimas padeda išlaikyti švarą, gyventojų bei darbuotojų ar klientų saugumą. Užtikrina apsaugą nuo bakterijų, virusų, pelėsio, grybelio, įskaitant jų sporas. 

Profilaktinė ir Baigiamoji dezinfekcija.

Profilaktinė dezinfekcija – atliekam iki infekcinių ligų atsiradimo (net ir nesant susirgimų infekcinėmis ligomis) žmonių susibūrimo vietose : prekybos, visuomeninio maitinimo, ugdymo, gydymo įstaigose, pirtyje, stotyse, gyvūlininkystės fermose, gyvūlinės kilmės žaliavų perdirbimo vietose. Baigiamoji dezinfekcija – daroma židinio t.y. ligos išplitimo ir atsiradimo vietose. Šios paslaugos tikslas panaikinti graužikų, paukščių, vabzdžių ar kitų kenkėjų paliktas bakterijas ar virusus nuo paviršių ir sunkiai prieinamose vietose.

Patalpų dezinfekavimas padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas, bei užkerta kelią virusų plitimui.

Patalpų dezinfekavimas vienas iš efektyviausių priemonių užkirsti kelią tolimesniam virusų ir COVID – 19 plitimui bei sumažina tikimybę užsikrėsti šiuo ar kitais oro lašelinius būdu plintančiais virusais.Turėję sąlytį su užterštais paviršiais galite susirgti dizenterija, akių uždegimu, salmonelioze, ūmiomis kvėpavimo takų ligomis.

Dezinfekcija yra svarbi infekcijų kontrolės priemonė.

Dezinfekcija padeda užtikrinti švarą ir dezinfekuotus darbo plotus, padeda išlaikyti darbuotojų gerovę ir sumažinti ligų perdavimo riziką, užtikrina saugą ir higieną. Dezinfekcija atliekama atsižvelgiant į konkrečias verslo veiklos savybes ir poreikius, tai apima nuo reguliaraus paviršių valymo ir dezinfekavimo iki specialių cheminių medžiagų naudojimo. Dezinfekcija po mirties yra procedūra skirta užtikrinti švarą ir saugą. Šis procesas apima naikinimą, virusių, bakterijų ir kitų patogenų sumažinimą aplinkoje. 

Dezinfekcija po mirties.

Tai jautrus ir atsakingas procesas, kuriuo rūpinasi specialiai apmokyti mūsų specialistai. Dezinfekcija po mirties yra būtina tam, kad užtikrinti aplinkos, daiktų švarą ir išvengti potencialaus pavojaus sveikatai. Mirus žmogui patalpose lieka įvairūs mikroorganizmai, bakterijos ir virusai. Dezinfekcijos metu skleidžiamas rūkas padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas, padengti tolygiai visus paviršius ir išnaikinti mikroorganizmus. Buitinės priemonės nėra pritaikytos pašalinti visus šiuos mikroorganizmus iš aplinkos. Todėl rekomenduojame šį procesą patikėti profesionalams kurie atsižvelgs į situacijos ypatumus ir taikys reikiamas priemones.

Transporto priemonių dezinfekcija

Dezinfekcija rekomenduojama pervežimo paslaugas teikiančioms įmonėms, taip pat įmonėms kurios perveža maisto produktus, ir jei transporto priemonėje buvo asmenys turėję sąlytį su kitais, galimai užsikrėtusiais asmenimis.

virusŲ NAIKINIMAS

Dezinfekcijos paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi jūsų sveikata! Mūsų siekiamumas sumažinti riziką ir apsaugoti nuo oro lašeliniu būdu plintančių virusų. Svarbu nepamiršti, kad ir kenkėjai perneša žmogaus sveikata pavojingas ligas. Turėję sąlytį su užterštais paviršiais galite susirgti dizenterija, akių uždegimu, salmonelioze, ūmiomis kvėpavimo takų ir kt.ligomis. Po kenkėjų naikinimo taip pat rekomenduojame dezinfekuoti patalpas ir paviršius, taip užkertant kelią plisti ligų sukėlėjams.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

dezinfekcija

Apsauga namams ir verslui nuo virusų ištisus metus.

Dezinfekcija sumažina riziką ir apsaugo nuo oro lašeliniu būdu plintačių virusų, užtikrina  saugumą, švaros jausmą ir ramybę, jūsų šeimos bei darbuotojų sveikatą ir gerovę.

dezinFekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams ir verslui teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos bei produktyvumo standartus. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

dezinfekcija

Sprendimai gyventojams ir verslui

Dezinfekcijos tikslas sunaikinti infekcines ligas sukeliančių patogeninių ir kitaip žmogaus sveikatai galinčių pakenkti mikroorganizmų esančių aplinkoje kiekį. Dezinfekciją atliekant naudojame tik sertifikuotus preparatus, dezinfekcijos priemonės parenkame atsižvelgiant į patogeninius organizmus. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą naikinimui. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Švarios ir saugios patalpos

Palikite šiuos rūpesčius mums! Ir galėsite mėgautis švariomis ir saugiomis patalpomis. Mūsų ekspertų komanda išnaikins virusus jau šiandien. 

Monitoringas ir priežiūra 365 dienas

Periodinės dezinfekcijos paslauga, užtikrina ilgalaikę apsaugą ir sumažina galimybę užsikrėsti oro lašeliniu būdu sklindančiais virusais.

Purškimas

Efektyvi priemonė kovoti su virusais. Tiesiogiai paveikia mikroorganizmus ir jų plitimo aplinką. Purškimo metu pasiekiamos sunkiai prieinamos vietos ir tolygiai padengiami paviršiai.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

Kiaulių maro likvidavimas

Atliekame dezinfekciją įtarus ir patvirtinus Kiaulių marą. Teikiame paslaugas gyventojams, verslo sektoriui ir ūkiams.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Skaitykite apie paslaugas plačiau :

Deratizacija

Apsauga nuo pelių ir žiurkių.

Dezinsekcija

Apsauga nuo vabzdžių.

Fumigacija

Kenkėjų naikinimas dujomis.

Paukščių kontrolė

Prevencija ir paukščių atbaidymas.

Kiaulių maro likvidavimas

Dezinfekcija esant ir įtarus kiaulių marą.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?