dezinFekcija

DEZINFEKCIJA

GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai infekcines ligas sukeliančių patogeninių mikroorganizmų (virusų, bakterijų ir kt.) esančių aplinkoje naikinimas. Dezinfekcijos tikslas yra sunaikinti mikroorganizmus, kurie gali pakenkti žmogaus sveikatai. Atliekame profilaktinę bei baigiamąją dezinfekcijas. Dezinfekuojame įtarus ir patvirtinus COVID – 19.

Dezinfekcija greitas ir patikimas būdas apsisaugoti nuo mikroorganizmų galinčių sukelti įvairius susirgimus.

Profesionalus mikroorganizmų naikinimas padeda išlaikyti švarą, gyventojų bei darbuotojų ar klientų saugumą. Užtikrina apsaugą nuo bakterijų, virusų, pelėsio, grybelio, įskaitant jų sporas. 

Profilaktinė ir Baigiamoji dezinfekcija.

Profilaktinė dezinfekcija – atliekam iki infekcinių ligų atsiradimo (net ir nesant susirgimų infekcinėmis ligomis) žmonių susibūrimo vietose : prekybos, visuomeninio maitinimo, ugdymo, gydymo įstaigose, pirtyje, stotyse, gyvūlininkystės fermose, gyvūlinės kilmės žaliavų perdirbimo vietose. Baigiamoji dezinfekcija – daroma židinio t.y. ligos išplitimo ir atsiradimo vietose. Šios paslaugos tikslas panaikinti graužikų, paukščių, vabzdžių ar kitų kenkėjų paliktas bakterijas ar virusus nuo paviršių ir sunkiai prieinamose vietose.

Dezinfekavimas padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas, bei užkerta kelią virusų plitimui.

Dezinfekavimas vienas iš efektyviausių priemonių užkirsti kelią tolimesniam virusų ir COVID – 19 plitimui bei sumažina tikimybę užsikrėsti šiuo ar kitais oro lašelinius būdu plintančiais virusais.

Dezinfekcija yra svarbi infekcijų kontrolės priemonė.

Dezinfekcija padeda užtikrinti švarą ir dezinfekuotus darbo plotus, padeda išlaikyti darbuotojų gerovę ir sumažinti ligų perdavimo riziką, užtikrina saugą ir higieną. Dezinfekcija atliekama atsižvelgiant į konkrečias verslo veiklos savybes ir poreikius, tai apima nuo reguliaraus paviršių valymo ir dezinfekavimo iki specialių cheminių medžiagų naudojimo. Dezinfekcija po mirties yra procedūra skirta užtikrinti švarą ir saugą. Šis procesas apima naikinimą, virusių, bakterijų ir kitų patogenų sumažinimą aplinkoje. 

Transporto priemonių dezinfekcija

Dezinfekcija rekomenduojama pervežimo paslaugas teikiančioms įmonėms, taip pat įmonėms kurios perveža maisto produktus, ir jei transporto priemonėje buvo asmenys turėję sąlytį su kitais, galimai užsikrėtusiais asmenimis.

Kiaulių maro likvidavimas

Dezinfekuojame įtarus ir patvirtinus Kiaulių marą. Teikiame paslaugas gyventojams ir ūkiams.

nemokama konsultacija

Reikalinga dezinfekcija? Ieškote sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

virusų naikinimas

Dezinfekcijos paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi jūsų sveikata! Mūsų siekiamumas sumažinti riziką ir apsaugoti nuo oro lašeliniu būdu plintančių virusų. Svarbu nepamiršti, kad ir kenkėjai perneša žmogaus sveikata pavojingas ligas. Turėję sąlytį su užterštais paviršiais galite susirgti dizenterija, akių uždegimu, salmonelioze, ūmiomis kvėpavimo takų ir kt.ligomis. Po kenkėjų naikinimo rekomenduojame dezinfekuoti patalpas ir paviršius, taip užkertant kelią plisti ligų sukėlėjams.

Dezinfekcijos procesas

Dezinfekcijos tikslas – sunaikinti infekcines ligas sukeliančių, patogeninių ir kitaip žmogaus sveikatai galinčių pakenkti mikroorganizmų, esančių aplinkoje kiekį. Atliekant naudojame tik sertifikuotus preparatus, dezinfekcijos priemonės naudojamos atsižvelgiant į patogeninius organizmus.

Inspekcija

Ekspertas atliks patalpų inspekciją, mikroorganizmų ir užkrėstumo įvertinimą, parinks būdus bei veiksmų planą atlikti dezinfekcijos paslaugas jūsų patalpose.

Naikinimas

Dezinfekcios metu skleidžiamas rūkas padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas, padengti tolygiai visus paviršius ir išnaikinti mikroorganizmus.

Priežiūra 365 dienas

Periodinės dezinfekcijos paslauga, užtikrina ilgalaikę apsaugą ir sumažina galimybę užsikrėsti oro lašeliniu būdu sklindančiais virusais.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be virusų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

MIKROORGANIZMŲ NAIKINIMAS

Dezinfekcijos pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

MIKROORGANIZMŲ NAIKINIMAS

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top