DEZINSEKCIJA

VABZDŽIŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VERSLUI ŪKIAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Dezinsekcija – tai integruotų priemonių kompleksas apimantis ropojančių ir skraidančių vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones. Labiausiai Lietuvoje paplitę vabzdžiai – kenkėjai : tarakonai, musės, širšės ir vapsvos, skruzdėlės, blusos, blakės, uodai, kandys, erkės, vorai. Jie užteria maisto produktus, platina ligas, sukelia alergines reakcijas. Labai svarbu aptikus pirmuosius kenkėjų požymius, greitai reaguoti ir užkirsti kelią jų plitimui.

Tarakonai

Tarakonai – naktiniai vabzdžiai. Jeigu juos pastebite dienos metu, tai ženklas, kad jų populiacija jau yra smarkiai išaugusi.

Musės

Vasaros metu į parduotuves, maisto gamybos įmones, konditerijos cechus, gyvenamuosius būstus ir kitas patalpas įskrenda musės.

skrzudeles namuose

Skruzdėlės

Skruzdėlės tai bendruomeniniai vabzdžiai, kurie gyvena kolonijomis. Gyventojus ir įmones skruzdėlės vargina šiltuoju periodu.

Vapsvos ir širšės

Širšės ir vapsvos turi nuodingą geluonį, ir priešingai nei bitės, jos gali gelti daug kartų. O tai sukelia pavojų alergiškiems žmonėms.

Blakės

Dažniausiai patalynės blakės yra aptinkamos miegamajame arba svetainėje. Minta krauju nakties metu.

Blusos

Blusos yra kraujasiurbės. Dauginimuisi joms reikalingas kraujas. Po kiekvieno pasimaitinimo patelės padeda 4-8 kiaušinėlius.

uodai

Uodai

Vienas iš labiausiai erzinančių vabzdžių šiltuoju periodu. Nors atrodo jie gležni, bet labai atkaklūs. Ypač kenčia alergiški žmonės.

Erkės

 Erkės maitinasi tik krauju, joms išgyventi reikalingas žmogus ar gyvūnas, kurio kraują galėtų siurbti. Platina platina infekcines ligas.

Kandys

Kandys sukelia daug nepatogumų gyventojams ir verslo sektoriui, jų padaroma žala maisto produktams ir audiniams yra nepataisoma.

Vaisinės muselės

Maistinės muselės (drozofilos) yra ypatingai greitai besidauginančios. Patelės per gyvenimą ant maisto produktų padeda apie 500 kiaušinėlių.

Žvyninukai

Šie vabzdžiai aktyviausi tamsiu paros metu. Maistui jie nėra labai išrankūs, gali maitintis grūdiniais produktais, cukrumi, pelėsiu, krakmolu, puvenomis.

VABZDŽIŲ NAIKINIMAS

Dezinsekcijos paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į malonius dalykus ar verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

DEZINSEKCIJA

Saugūs namai ir verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

Pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus įnamius jau šiandien ir visam laikui.

dezinsekcijos

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos gyventojams teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos standartus. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?