Širšės ir vapsvos bei jų lizdų pašalinimas

2024 /Liepos mėn. 08 d.

Šie vabzdžiai erzinantys ir pavojingi. Dažnai drumsčia klientų, darbuotojų, gyventojų ar svečių ramybę. Įgėlimai būna skausmingi ir pavojingi alergiškiems žmonėms. Širšės ir vapsvos turi nuodingą geluonį ir priešingai nei bitės, jos gali gelti daug kartų. Jeigu žmogus jaučia svaigulį po įgėlimo, nedelsiant reikia kreiptis į gydytojus. Rekomenduojame lizdų nenaikinti patiems, nes suerzinti vabzdžiai gali gelti kolektyviai. Sutinkamos soduose, prie cukrainių, desertinių, kavinių ar restoranų terasose, sodybose, gyvenamųjų namų teritorijoje. Labai svarbu nepalikti saldžių gėrimų, uogų ar maisto likučių. Viskas turi būti sandariai supakuota, uždaryta, tara ir indai kaip įmanoma greitai turi būti pašalinti. Ant langų naudoti tinklelius, stebėti pastato išorę, ar nėra pavojingų vabzdžių lizdų. 
Vapsvos ir širšės gali būti pavojingos, ypač jeigu jų lizdai yra arti žmonių gyvenamųjų ar darbo vietų. Norint saugiai ir efektyviai pašalinti lizdus, būtina naudoti specialias priemones, aprangą ir įrangą.

Naikinimas patiems

Jokiu būdu nenaikinkite lizdų patys. Tai pavojinga sveikatai ir gyvybei. Patikėkite šį rūpestį savo srities specialistams.
Jeigu vistik nusprendėte tai padaryti patys pasirūpinkite specialiomis priemonėmis: apranga, kuri dengtų veidą ir kūną, pirštinėmis, preparatais skirtais šiems vabzdžiams naikinti. Lizdus šalinkite anksti ryte arba vėlai vakare, aplinkoje neturi būti kitų asmenų, gyvūnų. Būkite saugūs!

Derapro specialisto vizitas

Mūsų patyrę specialistai turi visas reikiamas žinias, patirtį kaip teisingai ir efektyviai pašalinti vapsvų ir širšių lizdus nesukeliant pavojaus kitiems. Ekspertas atvyksta su specialiu apsauginiu kostiumu, kuris dengia visą kūną. Dėvi apsauginę kaukę ir tinklinę skrybėlę, bei pirštines. Turi specialią tam skirtą įrangą ir preparatus.

Ar naikinimas saugus?

Naikinimas ir lizdų šalinimas yra saugus, nes dirba savo srities profesionalai. Svarbu, kad šalinimo metu aplinkoje  nebūtų gyvūnų, vaikų ar kitų asmenų. Lizdai pašalinami iškart. Vapsvų ir širšių naikinimas atliekamas saugiai ir efektyviai, sumažinant pavojų sveikatai ir gyvybei. Palikite šiuos rūpesčius mūsų ekspertų komandai, kuri pašalins šių vabzdžių lizdus saugiai ir greitai.

Atvykimas

Eskpertas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje atvyksta iškart nuo jūsų užregistruoto skambučio / užklausos, suderinus jums tinkamą laiką. Širšių ir vapsvų naikinimas teikiamas 24/7. Paslaugą teikiame ir kituose Lietuvos miestuose. 

TURITE KLAUSIMŲ?

Nemokama konsultacija

Paskambinkite mums

Parašykite mums

STRAIPSNIAI

Skaitykite toliau jums įdomias ar aktualias temas.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?