KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS ŠVIETIMO ĮSTAIGOMS GAMYBOS PRAMONEI MAITINIMO ĮSTAIGOMS MAISTO PRAMONEI PREKYBOS VIETOMS NAMŲ ŪKIAMS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ŪKIAMS VERSLO CENTRAMS APGYVENDINIMO ĮMONĖMS POILSIO CENTRAMS FARMACIJOS ĮMONĖMS LOGISTIKOS ĮMONĖMS LOGISTIKOS TERMINALAMS VIEŠĄJAM SEKTORIUI

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Kenkėjų kontrolės sutartis
pagal VMVT reikalavimus

Siekdami užtikrinti profesionalią kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugų teikimą sudarome ilgalaikes sutartis su įmonėms, įstaigoms, ūkininkais ir kitoms organizacijomis. Mes įsipareigojame parengti visus kenkėjų kontrolės dokumentus ir užtikrinti, kad jūsų veikla atitiktų galiojančias verslo sektoriaus normas, Lietuvos Respublikos įstatymus, teisės aktus bei priežiūros institucijų reikalavimus.

Kam privaloma profilaktinė
kenkėjų kontrolė?

Gyvūninio ir negyvūninio maisto tvarkymo subjektai

Socialinės globos įstaigos

Tarptautiniai oro, jūrų uostai, geležinkelių, autobusų stotys

Stacionarios sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įmonės

Gyvūnų laikymo vietos

Laisvės atėmimo vietos, policijos arešinės ir sulaikymo patalpos

Ikimokyklinio ir bendro ugdymo įstaigos

Pašarų ūkio subjektai

Užsieniečių registravimo centrai ir pabėgelių priėmimo punktai

Vaikų poilsio stovyklos

Kariuomenės daliniai ir pasienio punktai

LR registruoti laivai, kurie plaukia į jūrą, išskyrus karinius laivus ir iškylos jachtas

mūsų teikiamos

PASLAUGOS

Kvalifikuoti kenkėjų kontrolės ekspertai visada šalia jūsų pasiruošę padėti ir apsaugoti jūsų verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Deratizacija

Graužikų kontrolė - apimanti pelių ir žiurkių stebėjimą, naikinimą, atbaidymą naudojant prevencines priemones ir metodus.

Dezinsekcija

Vabzdžių kontrolė padedanti kovoti su įvairių rūšių skraidančiais ir ropojančiais vabzdžiais, taikome priemonių kompleksą apimantį profilaktiką ir naikinimą.

Dezinfekcija

Patalpų dezinfekcija įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo plintančių virusų bei COVID-19.

Fumigacija

Tai procedūra, kurios metu augalų kenkėjai, ligų sukėlėjai ar patalpų parazitai yra naikinami, pašalinami ar paverčiami nevaisingais.

Paukščių kontrolė

Paslauga įmonėms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo paukščių keliamų nepatogumų bei nuostolių.

APIE MUS

Kenkėjų kontrolės ekspertai užtikrinantys jūsų saugumą.

Nuo 1998 m.

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

apsauga| kokybė | prevencija SKAITMENIZUOTAS KENKĖJŲ KONTROLĖS ŽURNALAS

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

sklandus verslo procesai

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvienos įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

NAUJIENOS

Skaitykite toliau jums įdomias ar aktualias temas.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?