GRAUŽIKŲ KONTROLĖ

Deratizacija

LST EN ISO 14001:2015

įmonėje įdiegta aplinkos apsaugos vadybos sistema.

Tai integruotas priemonių kompleksas apimantis graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones. Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją, apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Pelių ir žiurkių naikinimas visoje Lietuvoje

Graužikų kontrolės poreikis kyla dėl spartaus jų dauginimosi, pernešamų ligų plitimo, žalos turtui bei diskomforto.

pilkos peles

Požymiai, kad yra graužikų

Vėstant orams bei mažėjant maisto atsargoms gamtoje, graužikai ieško šiltesnio prieglobsčio ir maisto. Rudenį sugrįžta į namus, sodybas, rūsius, sandėlius, gamybines patalpas ir t.t. Pragriaužia skyles, statosi lizdus, ir įsikuria šiltam gyvenimui. Greitai dauginasi, bei kelia pavojų saugumui ir sveikatai. Gadina techniką, laidus, pragriaužia plastikines dėžes, maisto pakuotes, žaliavas, bei perneša ligų sukėlėjus ir užteršia paviršius.

Jeigu savo patalpose:

inspekcija

Pagrindiniai uždaviniai

Pagrindinis tikslas - apsaugoti jūsų verslą ir namus nuo nepageidaujamų graužikų, jų pernešamų ligų pavojaus ir žalos turtui. Kvalifikuoti specialistai padeda užkirsti kelią kenkėjų plitimui, parenka naikinimo ar atbaidymo metodus, bei supažindina su prevencinėmis ir profilaktinėmis priemonėmis.

Atvykę kenkėjų kontrolės ekspertai:

inspekcija
derapro

Ekspertų komanda

Ekspertų komanda užtikrina apsaugą nuo nepageidaujamų kenkėjų bet kokio sudėtingumo objektuose. Teikiame paslaugas gamybos, sandėliavimo, maitinimo, prekybos, švietimo, medicinos, sveikatos priežiūros, logistikos, poilsio/apgyvendinimo ir sveikatingumo centrams, ūkiams, individualią veiklą vykdantiems verslams bei gyventojams. Teisingai parinkti profesionalų metodai bei būdai garantuoja ilgalaikę apsaugą.

TURITE KLAUSIMŲ? NEMOKAMA KONSULTACIJA

Kenkėjų kontrolės procesas

Efektyvi graužikų kontrolė padeda užkirsti kelią graužikų daromiems materialiniems nuostoliams ir jų platinamoms ligoms. Kenkėjų kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją, graužikų atsparumą ir įvairių kontrolės ar naikinimo priemonių naudojimą.

Inspekcija

Ekspertai atliks objekto inspekciją, kenkėjo identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudarys planą kenkėjų patekimo į patalpas užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti graužikų patekimą į patalpas, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Nuolatinis stebėjimas, darbų įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias ir švarias patalpas.

verslo sektoriai

Graužikų kontrolės paslaugos verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Nepertraukiamai rūpinamės verslo klientų reputacija, taupome jūsų laiką, bei užtikriname ilgalaikę apsaugą nuo graužikų. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti jūsų verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus, apsaugoti nuo kenkėjų platinamų ligų pavojaus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. Todėl mūsų įmone daugiau nei 20 metų pasitiki įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

NAMŲ ŪKIAI

Graužikų kontrolės paslaugos gyventojams visoje Lietuvoje

Mums rūpi jūsų sveikata ir saugumas. Visi norime gyventi švarioje ir saugioje aplinkoje. Nepageidaujami įnamiai sunaikina ir teršia maisto produktus, perneša ligas, pragriaužia skyles, gadina jūsų turtą, sukelia diskomfortą ir baimę. Vos tik pamatę pirmuosius graužikų požymius nedelskite ir susisiekite su mūsų ekspertais, kurie pasirengę jums padėti. 
Konsultuojame, vykdome inspekciją, nustatome kenkėjų rūšį, paplitimą ir judėjimo kryptis. Parenkame pagal jūsų esamą situaciją efektyviausią kenkėjų kontrolės ir naikinimo planą, bei padedame išsivaduoti nuo graužikų per itin trumpą laiką. Ir vėl galėsite džiaugtis švaria ir saugia aplinka!

Kokį pavojų sukelia graužikai?

Kad ir kokie gražūs graužikai atrodytų paveikslėliuose turime nepamiršti, kad jie yra ir kenkėjai. Graužikai gyvena sandėliuose, garažuose, rūsiuose. Laipioja vamzdžiais, elektros laidais, ventiliacijos kanalais – horizontaliais ir vertikaliais paviršiais. Griauždami ardo pastatų struktūrinius elementus, cemento plokštes, izoliacines medžiagas, betoną, asfaltą ir plastiką, inventorių, elektros įrangą, laidus, o tai sukelia rimtas problemas. Pavojingas žiurkių įsiveisimas elektros pastotėse, kur nugriaužiami serverių laidai taip sutrikdomas darbas, kyla gaisro pavojus. Graužikai naikiną turtą bei gadina produktus, jų žaliavas užteršdami juos šlapimu, išmatomis, plaukais, platina produktų kenkėjus. Lietuvoje labiausiai paplitusios pilkosios ir juodosios žiurkės, naminės ir dirvinės pelės. Graužikai yra visaėdžiai, minta augaliniu ir gyvūniniu maistu. Dažnai pjauna naminių paukščių, triušių jauniklius, išgeria kiaušinius. Lengvai pakelia -10C aplinkos temperatūrą, todėl puikiai išgyvena pramonės įmonių produkcijos atšaldymo ir šaldymo patalpose. Į pastatus žiemoti grįžta rugsėjo – spalio mėnesiais, kai derlius gabenamas į saugyklas. Miestuose jeigu užtenka maisto ir vandens, ištisus metus gyvena pastatuose.

Kokią naudą sukuria prevencinės priemonės?

tai efektyvusir ekologiškas metodas graužikų daromiems nuostoliams sumažinti, jų kontrolę padaryti patikimesnę ir svarbiausia - apriboti kenkėjų kontrolės preparatų poveikį aplinkai.

Prevencinės priemonės

tai priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

Siūlome chemines medžiagas bei inventorių skirtas graužikų gaudymui, naikinimui bei prevencijai. Taip pat rekomenduojame prevenciškai apsisaugoti nuo graužikų sukuriant bajerus ir taip užkertant kelią patekti į patalpas : sandarinant plyšius, naudojant groteles ar tinklelius angoms uždengti. Kieme/rūsyje ar sandėliavimo patalpose nelaikyti nereikalingų daiktų, maisto produktų, sutelkti dėmesį jų švarai. Piktžolių kontrolė ir tinkama priežiūra gali pašalinti graužikų prieglobsčius ir jų patekimo kelius į pastatus. Atkreipti dėmesį į netoli stogo, ventiliacijos ir kanalizacijos angas, langus, iškrovimo plotus. Dažnai darinėjamoms durims įrengti savaiminio užsidarymo mechanizmus. Konteinerius lauke visada laikyti uždarytus, jų neperpildyti, kad graužikai negalėtų į juos patekti.Tinkama sanitarija ir teisinga šiukšlių plotų priežiūra tai pat sumažins graužikų invaziją.

Svarbu

Jeigu kenkėjus bandote išnaikinti pačių pasirinktais metodais bet rezultatų taip ir nesulaukiate ir vis nerandate efektyvių sprendimų. Rekomenduojame kreiptis į mūsų įmonės ekspertus, kurie padės jums greitai ir efektyviai pasieksite norimus rezultatus per itin trumpą laiką.

Rekomendacija

Rekomenduojame prieš įsigyjant svajonių namus / patalpas atlikti inspekciją. Kurios metu kvalifikuotas specialistas įvertins jūsų planuojamas įsigyti patalpas. Taip apsisaugosite nuo neplanuotų didelių išlaidų šalinant kenkėjus arba jų daromus nuostolius.

Skaitykite plačiau apie jus dominančias paslaugas:

Dezinsekcija

Apsauga nuo įvairių rūšių vabzdžių.

Dezinfekcija

Apsauga nuo plintančių virusų.

Fumigacija

Kenkėjų naikinimas dujomis.

Paukščių kontrolė

Prevencija ir paukščių atbaidymas.

APIE MUS

Kodėl rinktis mus?

Mums rūpi jūsų sveikata ir aplinka kurioje jūs esate. Mums svarbu, kad jaustumėtės saugūs ir užtikrinti. Mūsų siekiamumas apsaugoti jus nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus, būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, bei išrinkti tinkamiausią būdą išvengti kenkėjų invazijos, žalos sveikatai ir turtui.

Metų patirtis
+
Klientų Lietuvoje
/7
Aptarnavimas

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda, su kuria užaugome kartu, yra mūsų stiprybė kasdien, užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015. Integruodama standarto reikalavimus įmonė nepamiršta to kas svarbiausia.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, visada keliame aukštesnius siekius gerindami kokybę. Nuolat tobuliname žinias. Mums svarbi kompetencija ir naujovės.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

GRAUŽIKŲ KONTROLĖ

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

GRAUŽIKŲ KONTROLĖ

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top