LAUKINIŲ

PAUKŠČIŲ KONTROLĖ VERSLUI VIEŠAJAM SEKTORIUI ŪKIAMS VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
KOKYBĖ
%
KLIENTŲ LIETUVOJE
+
APTARNAVIMAS
/7

Nuolatinis triukšmas, išmatos, plunksnos, paukščių sukeliamos alergijos bei platinamos ligos kelia pavojų sveikatai.

Lietuvoje nustatyta apie 290 paukščių rūšių. Nepaisant didelės paukščių svarbos ekosistemai, vistik paukščių kontrolės poreikis kyla dėl gausaus paukščių būriavimosi mieste ar gamybos, sandėliavimo ar kitose teritorijose, ir jų pernešamų ligų plitimo, žalos turtui bei diskomforto. 

Teršiami pastatai, stogai, užkemšami lietaus vamzdžiai, kelia nepatogumus verslui darydami žalą turtui bei aplinkai.

Pati akivaizdžiausia problema kyla dėl gyvenančių balandžių, varnų, kregždžių, kirų ir žvirblių išmatų (teršiami, gadinami pastatai, šaligatviai, laiptai, automobiliai, statulos, lauko kavinės, inventorius ir kt.)Paukščių susibūrimo vietose susidaro palankios sąlygos daugintis įvairioms erkėms, pūkagraužiams, blusoms, musėms ir kandims.   

Išmatų sukeliama paviršių korozija ir kylantis gaisro pavojus.

Paukščių išmatose gausu rūgščių, kurios ardo metalinių konstrukcijų paviršius, tad teršdami išmatomis laukiniai paukščiai teršia aplinką ir gadina jūsų turtą. Paukščių lizdai susilpnina pastatų perdangų konstrukcijas ir sunešti bei susukti lizdai ant elektros laidų gali tapti gaisro šaltiniu ar energijos tiekimo sutrikimo priežastimi. 

Perneša tokias ligas, kaip Histoplazmozė, Kriptokokozė, Toksoplazmozė, Ornitozė, Encefalitas, Salmoneliozė.

Šios išvardintos pernešamos ligos yra pavojingos tiek žmogui tiek gyvūnams. Potencialus ligų ir parazitų pavojus, nes daugiau nei 60 ligų susijusios su paukščiais ir jų išmatomis. Paukščiai platina – erkes, blusas, ūtėles. Ligų sukėlėjai gali patekti į žmogaus ar gyvūno organizmą, per orą, užkrėstas fekalijas, kontaktuojant su užterštais audiniais.

Paukščiai užteršia maisto produktus ir žaliavas išmatomis, plunksnomis ir ekoparazitais.

Kasmet dėl maisto produktų ar maisto pakuočių užteršimo verslas patiria didelius finansinius nuostolius.

LAUKINIų

Paukščių kontrolės paslaugos verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 25 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai.

PAUKŠČIŲ KONTROLĖ

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

restaurant, coffee shop, umbrellas-1343455.jpg

Švari aplinka be paukščių pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

PAUKŠČIŲ KONTROLĖS

Paslaugos

Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas rinkoje, siekiame viršyti klientų lūkesčius ir konkurentų galimybes. Siūlome vienkartines ir nuolatines kenkėjų kontrolės paslaugas. Nuolatinės kenkėjų kontrolės paslaugos verslui teikia ilgalaikę apsaugą nuo kenkėjų, padeda išvengti potencialių žalų atsiradimo ir užtikrina aplinkos higienos bei produktyvumo standartus, prisidedant prie sėkmingo verslo veiklos tęstinumo. Užtikriname visapusišką konfidencialumą.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias patalpas, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

paukščiŲ kontrolė ir atbaidymas

Sprendimai Verslui

Efektyvi paukščių kontrolė padeda užkirsti kelią daromiems materialiniams nuostoliams ir paukščių platinamoms ligoms. Paukščių kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją ir įvairių kontrolės ar atbaidymo priemonių naudojimą ir jų taikymo efektyvumą. Mūsų kenkėjų kontrolės specialistai atlieka monitoringą, užkrėstumo įvertinimą, parenka integruotų metodų ir priemonių planą. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų, siekdami užtikrinti ilgalaikį rezultatą.

Monitoringas

Ekspertai atliks objekto inspekciją, paukščių identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo srautus ir sudarys planą paukščių stebėjimui ir atbaidymui.

Atbaidymas

Priemonių taikymas siekiant apriboti paukščių nutupimo ir tupėjimo sąlygas naudojant vielas, ultra-garsinius ir lazerinius prietaisus.

Priežiūra 365 dienas

Sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrins saugią ir švarią teritoriją.

Naujienos

ERKĖS IR NAIKINIMAS

ERKĖS IR NAIKINIMAS

Erkių naikinimas žaliosiose erdvėse visoje Lietuvoje.

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

KENKĖJŲ KONTROLĖS SUTARTIS VERSLUI PAGAL VMVT REIKALAVIMUS

Teikiame profesionalias kenkėjų kontrolės ir prevencijos paslaugas pagal ilgalaikes sutartis įmonėms, įstaigoms, ūkininkams ir kitoms organizacijoms.

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

KAM PRIVALOMA PROFILAKTINĖ KENKĖJŲ KONTROLĖ

Sąrašas kam privaloma profilaktinė kenkėjų kontrolė.

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

GRAUŽIKAI IR PREVENCINĖS PRIEMONĖS

Prevencinės priemonės užkertančios kelią bei sudarančios nepalankias sąlygas graužikų patekimui į patalpas, bei užtikrinčios saugumą ir švarą aplinkoje.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą, kruopščią vidaus ir išorės apžiūrą ir įvertinimą, kenkėjų naikinimą.Taupome jūsų laiką, bei mažiname neigiamą poveikį žmogui ir aplinkai. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Sertifikuoti preparatai

Preparatai yra patvirtinti ir atitikantys reikalavimus, užtikrinantys kokybę ir saugumą.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ir nuolat žinias gilinanti ekspertų komanda kasdien užtikrina apsaugą nuo kenkėjų.

Jūsų verslo procesų tęstinumas

Užtikriname, kad jūsų įmonė būtų tinkamai atstovaujama priežiūros institucijų tikrinimo metu.

Tvarūs verslo principai

Taikome veiksmingus ir aplinkai draugiškus kenkėjų kontrolės metodus ir prisidedame prie saugaus ir tvaraus naudojimo. LST EN ISO 14001:2015.

Skaitmenizacija

Skaitmenizuotas kenkėjų kontrolės žurnalas suteikia greitesnį dokumentų tvarkymą bei stebėjimą realiuoju laiku.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame kokybiškus rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

Paukščių kontrolė – saugių priemonių naudojimas, norint atbaidyti arba sudaryti nepalankias sąlygas laukiniams paukščiams laisvai naudotis tupėjimo vietomis.

SUSISIEKITE 24/7

Nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvienos įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top
× Kuo galime padėti ?