dezinsekcija

ERKIŲ NAIKINIMAS GYVENTOJAMS VERSLUI ŪKIAMS VIEŠAJAM SEKTORIUI VISOJE LIETUVOJE

DERAPRO – licenzijuota kenkėjų kontrolės ekspertų komanda teikianti paslaugas visoje Lietuvoje nuo 1998m. 

METŲ PATIRTIS
%
KOKYBĖ
+
KLIENTŲ LIETUVOJE
/7
APTARNAVIMAS

Sparčiai besikeičiant klimato sąlygoms, kai šaltuoju metų laikotarpiu temperatūra pasiekia 4 laipsnius šilumos ir daugiau, iš žiemos miego pabunda ir pavojingas ligas platinantys voragyviai – erkės.

Erkės įprastai būna aktyvios nuo Kovo iki Lapkričio. Jos sutinkamos miško takelių pakraščiuose, tankiuose brūzgynuose: avietynuose, alksnynuose, riešutynuose, miško jaunuolyne, parkuose, kur vešli žolė ir yra nuolatinių maitintojų.Erkės platina pavojingas ligas tokias kaip encefalitas, laimo liga, babeziozė, tuliaremiją.

Erkės maitinasi tik krauju, joms išgyventi reikalingas žmogus ar gyvūnas, kurio kraują galėtų siurbti.

Erkės įsisiurbimas neskausmingas, nes jos seilėse yra skausmą malšinančių medžiagų, todėl žmogus ar gyvūnas jo beveik nepajunta, o tai užtikrina erkės maitinimąsi.Žmonės erkių platinamomis ligomis suserga įkandus infektuotai erkei. Užsikrėtusi erkė bet kurioje savo vystymosi stadijoje sukėlėją nešioja visą savo likusį gyvenimą, taip pat patelė perduoda ligų sukėlėjus savo palikuonims.

erkiu kontrole ir naikinimas

Erkės puola ir naminius gyvūnus, su gyvūnais patenka ir į namus. Erkes parneša katės, šunys, pelės, žiurkės, paukščiai.

Labai svarbu pasirūpinti ir augintinių sveikata ir gerove. Naudoti gyvūnams skirtus antiparazitinius antkaklius, po pasivaikščiojimų kruopščiai apžiūrėti. Radus erkę kuo greičiau ištraukti, stebėti gyvūną. Užsikrėtusių erkių ikandimai augintiams taip pat labai pavojingi ir gali užkrėsti platinamomis ligomis : Babezioze, Anaplazmoze, Erlichioze, Borelioze. 

Prižiūrėkite savo aplinką, taip sumažindami rizikas erkių plitimui.

Prižiūrėkite ir nuolat rūpinkitės savo aplinka, kad išvengti aukštos žolės ir krūmų, jos mėgsta drėgnas ir šiltesnes vietas. Naudokite repelentus tiek sau tiek savo augintiniams, nes erkės žmogui dažnai būna perduodamos ir per gyvūnus. Pasirūpinkite paukščių kontrole savo lauko erdvėse, paukščių gausa taip pat sukelia didesnę riziką, kad į jūsų erdves pateks erkės. Labai svarbu kontroliuoti erkių populiaciją savo aplinkoje ir sumažinti grėsmę sveikatai. Rekomenduojame apsaugoti savo žaliąsias erdves su kenkėjų kontrolės ekspertų pagalba, kurie atliks erkių naikinimą jūsų erdvėse ir toliau galėsite džiaugtis saugia aplinka šiltuoju periodu.

DEZINSEKCIJA

Erkių naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų saugumas, sveikata ir reputacija. Taupome laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą ir greitus rezultatus per itin trumpą laiką. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais ir galėtumėte nepertraukiamai sutelkti dėmesį į savo verslo procesus. 

Mes žinome kaip! Profesionali ekspertų komanda, sertifikuoti ir laiko patvirtinti metodai bei ilgametė patirtis naikinant ir sprendžiant kenkėjų sukeltas problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas ir laiku suteiktas paslaugas. Apsaugome nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus. Mūsų siekiamumas būti draugiškiems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išventi kenkėjų invazijos.

apsauga.kokybė.prevencija.

Sklandūs verslo procesai be kenkėjų ištisus metus.

Švari aplinka be kenkėjų pagerina klientų apsilankymo patirtis, skatina dar kart sugrįžti, užtikrina sklandžius verslo procesus, saugumą, švaros jausmą ir ramybę. Reguliari kenkėjų kontrolė sutaupo jūsų laiką, bei išlaidas kenkėjų sukeltoms problemoms spręsti ir užtikrina darbuotojų, klientų sveikatą ir gerovę.

paslaugos | ERKIų naikinimas

Sprendimai verslui

Miesto žaliųjų erdvių, pažintinių takų, aktyvaus poilsios žaliųjų zonų nuerkinimas. Esant poreikiui surenkame erkes, ir atliekamas erkių laboratorinis tyrimas užkrėstumo nustatymui nuo ligų: laimo ir encefalito.

Vienkartinė 
paslauga

Esant poreikiui teikiame vienkartines kenkėjų naikinimo paslaugas. Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius, išnaikina atsiradusius kenkėjus.

Sutartis
Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, naikinimas, prevencinės priemonės ir inspekcija - užtikrina saugias žaliąsias erdves, apsaugo nuo nepageidaujamų kenkėjų.

jūsų namai - jūsų tvirtovė

Saugūs namai ir jūsų erdvės be kenkėjų.

Namų šeimininkų svajonė gyventi namuose ir turėti žalias zonas be kenkėjų ištisus metus. Todėl pasirūpinus tinkama priežiūra, veiksminga prevencija, efektyviu naikinimu galėsite džiaugtis erdvėmis. Palikite šiuos rūpesčius mums! Mūsų ekspertų komanda išnaikins nepageidaujamus kenkėjus jau šiandien ir visam laikui.

paslaugos| ERKIŲ naikinimas

Sprendimai gyventojams

Žaliųjų erdvių, aktyvaus poilsios žaliųjų zonų nuerkinimas. Esant poreikiui surenkame erkes, ir atliekamas erkių laboratorinis tyrimas užkrėstumo nustatymui nuo ligų: laimo ir encefalito. Suteikiame visą reikalingą informaciją po atliktų darbų - ilgalaikiam rezultatui užtikrinti.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto/erdvių inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį bei atlieka naikinimą.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti kenkėjų plitimą, jų naikinimas, bei prevencijos vykdymas.

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Kenkėjų keliamos problemos – patikimose rankose! Palikite kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią ir maksimalią apsaugą. O jūs galėsite džiaugtis patalpomis ir lauko erdvėmis be kenkėjų ištisus metus. Garantuojame, kad kenkėjai mūsų nemėgsta, bet klientai labai džiaugiasi.

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINSEKCIJA

nemokama konsultacija

Nerandate sprendimo? Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pakalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų ekspertai pasiruošę jums padėti ir suteikti visą reikalingą informaciją.

Scroll to Top