dezinsekcija

erkės

DEZINSEKCIJA GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Sparčiai besikeičiant klimato sąlygoms, kai šaltuoju metų laikotarpiu temperatūra pasiekia 4 laipsnius šilumos ir daugiau, iš žiemos miego pabunda ir pavojingas ligas platinantys voragyviai – erkės.

Erkės įprastai būna aktyvios nuo Kovo iki Lapkričio. Jos sutinkamos miško takelių pakraščiuose, tankiuose brūzgynuose: avietynuose, alksnynuose, riešutynuose, miško jaunuolyne, parkuose, kur vešli žolė ir yra nuolatinių maitintojų.

Erkės maitinasi tik krauju, joms išgyventi reikalingas žmogus ar gyvūnas, kurio kraują galėtų siurbti.

Erkės įsisiurbimas neskausmingas, nes jos seilėse yra skausmą malšinančių medžiagų, todėl žmogus ar gyvūnas jo beveik nepajunta, o tai užtikrina erkės maitinimąsi.Žmonės erkių platinamomis ligomis suserga įkandus infektuotai erkei. Užsikrėtusi erkė bet kurioje savo vystymosi stadijoje sukėlėją nešioja visą savo likusį gyvenimą, taip pat patelė perduoda ligų sukėlėjus savo palikuonims.

erkiu kontrole ir naikinimas

Erkės puola ir naminius gyvūnus, su gyvūnais patenka ir į namus. Erkes parneša katės, šunys, pelės, žiurkės, paukščiai.

Labai svarbu pasirūpinti ir augintinių sveikata ir gerove. Naudoti gyvūnams skirtus antiparazitinius antkaklius, po pasivaikščiojimų kruopščiai apžiūrėti. Radus erkę kuo greičiau ištraukti, stebėti gyvūną. Užsikrėtusių erkių ikandimai augintiams taip pat labai pavojingi ir gali užkrėsti platinamomis ligomis : Babezioze, Anaplazmoze, Erlichioze, Borelioze. 

Prižiūrėkite savo aplinką, taip sumažindami rizikas erkių plitimui.

Prižiūrėkite ir nuolat rūpinkitės savo aplinka, kad išvengti aukštos žolės ir krūmų, jos mėgsta drėgnas ir šiltesnes vietas. Naudokite repelentus tiek sau tiek savo augintiniams, nes erkės žmogui dažnai būna perduodamos ir per gyvūnus. Pasirūpinkite paukščių kontrole savo lauko erdvėse, paukščių gausa taip pat sukelia didesnę riziką, kad į jūsų erdves pateks erkės. Labai svarbu kontroliuoti erkių populiaciją savo aplinkoje ir sumažinti grėsmę sveikatai. Rekomenduojame apsaugoti savo žaliąsias erdves su kenkėjų kontrolės ekspertų pagalba, kurie atliks erkių naikinimą jūsų erdvėse ir toliau galėsite džiaugtis saugia aplinka šiltuoju periodu.

Erkės platina infekcines ligas: Encefalitą, Laimo ligą, Babeziozę, Marselio karštligę, Tuliaremiją.

nemokama konsultacija

Ieškote sprendimo kaip apsaugoti savo erdves?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

DEZINSEKCIJA

Erkių naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Kenkėjų kontrolės procesas

Erkės naikinamos insekticidų pagalba, kurie pasklinda aplinkoje. Tokiu būdu yra apipurškiama teritorija: medžiai, krūmai, žolė. Naikinimas atliekamas šiltu ir nelietingu oru. Insekticidai užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo erkių. Po naikinimo darbų išnaikinama apie 95-98% erkių, siekiant efektyvumo rekomenduojame atlikti 2 teritorijos purškimus per sezoną (pavasarį ir rudenį).

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudaro planą, kenkėjų patekimo į erdves užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir cheminių priemonių taikymas siekiant sustabdyti erkių populiaciją, jų naikinimas, bei patekimo į erdves užkardymas ir prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias jūsų erdves.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINSEKCIJA

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

DEZINSEKCIJA

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top