dezinsekcija

TARAKONAI

DEZINSEKCIJA GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Jeigu tarakonus pastebėjote dienos metu, tai požymis kad jų populiacija yra smarkiai išaugusi.

Tarakonai – naktiniai vabzdžiai. Jie puikiai moka maskuotis ir slėptis ir dažniausiai iš slėptuvių išlenda tik naktį. Jeigu juos pastebėjote dienos metu, tai ženklas, kad jų populiacija jūsų patalpose jau stipriai išaugusi. Tarakonai dažnai migruoja, todėl užkrėstumas šiais kenkėjais neapsiriboja tik vieno buto sienomis. Didelė tikimybė, kad jūsų kaimynai taip pat turi nepageidaujamų kenkėjų.

Tarakonų išmatos, išnaros ar kiaušinėliai gali sukelti alergiją, astmą ar net egzemą.

Patekę į patalpas tarakonai ima maitintis įvairiausiais produktais ir jų likučiais. Pritrūkus maisto jie gali misti popieriumi, oda ir pelėsiais, išmatomis ir pan. Misdami atliekomis, keliaudami ant indų, paviršių ir maisto gali pernešti žmogaus sveikatai pavojingas ligas. Tarakonai yra visaėdžiai ir greitai prisitaiko prie įvairiausių sąlygų bei sparčiai dauginasi. Per gyvavimo laikotarpį patelė padeda nuo 150 iki 200 kiaušinėlių.

Šildymo sezonas - tarakonų aktyvumo metas.

Šildymo sezonas įspėja apie nepageidaujamus įnamus, tokius kaip tarakonai.  Šie kenkėjai į pastatus patenka ieškodami šiltos, drėgnos aplinkos arti maisto ir vandens šaltinių. Rūsiai, vonios kambariai, šildytuvas, orkaitė, virtuvės zona, ar maisto gamybos vietos yra puiki vieta tarakonams įsikurti. 

Tarakonai perneša salmoneliozę, dizenteriją, gastroenteritą, echinokokozę, toksoplazmozę ir himenolepidozę.

Nenaikinant tarakonų ir augant jų populiacijai didėja ir tikimybė užsikrėsti pavojingesnėmis ligomis, kaip salmonelioze, dizenterija, gastroenteritu, echinokokoze, toksaplazmoze ar himenolepidoze. Švara tarakonams nepatinka, todėl svarbus kruopštus ir reguliarus namų valymas. Pašalinkite maisto likučius, nereikalingus daiktus, atsikratykite vabzdžių išnarų ir išmatų ir nedelsiant imkitės kenkėjų naikinimo.

Tarakonai be galvos gali išgyventi net visą savaitę.

Skamba šiurpokai, bet tai tiesa. Tarakonas be galvos nemirs nuo kraujavimo ir dėlto kad negalės kvėpuoti. Skirtingai nei žmonės tarakonai nekvėpuoja per nosį ar burną. Jie kvėpuoja per mažas skylutes savo kūne. Jeigu tarakonas praranda galvą ir smegenis, nerviniai audiniai toliau atlieka savo darbą, suteikdami keistam padarui be galvos, gana normalų gyvenimą. Be galvos tarakonas neturi burnos, su kuria galėtų gerti, tad jis nugaiš dėl troškulio ir dėlto kad negalės maitintis.

nemokama konsultacija

Pastebėjote tarakonus? O gal nerandate sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

DEZINSEKCIJA

Tarakonų naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Kenkėjų kontrolės procesas

Kenkėjų kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją, vabzdžių atsparumą ir įvairių kontrolės ar naikinimo priemonių naudojimą.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudaro planą, kenkėjų patekimo į patalpas užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti tarakonų patekimą į patalpas, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias ir švarias patalpas.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

TARAKONŲ NAIKINIMAS

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

TARAKONŲ NAIKINIMAS

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top