dezinsekcija

BLAKĖS

DEZINSEKCIJA GYVENTOJAMS IR VERSLUI VISOJE LIETUVOJE

Tai integruotų priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.Taikydami jums pritaikytą kenkėjų kontrolės planą, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir esamą situaciją apsaugosime jūsų namus ir verslą nuo nepageidaujamų kenkėjų ištisus metus.

Blakės puikiai prisitaikiusios judėti įvairiais paviršiais, jos greitos ir gebančios pasislėpti.

Tai suplotos, ovalo formos, rudos spalvos parazitai, kurių ilgis įprastai siekia 3-4mm. Nors patalynės blakės neturi sparnų, tačiau jos yra puikiai prisitaikiusios judėti įvairiais paviršiais.Šie patazitai greiti ir gebantys pasislėpti. Jie slepiasi po tapetais, įvairiose sienų, lubų, baldų plyšiuose, čiužinių klostėse, tarp knygų, lovos rėmų tarpuose, kilimuose ir antklodėse, grindjuostėse, grindų tarpuose, stalčiuose, spintose ir komodose.

Blakės minta žmonių ir gyvūnų krauju nakties metu.

Blakės tai žmonių ir šiltakraujų gyvūnų ektoparazitai. Patalynės blakės yra aptinkamos miegamąjame arba svetainėje. Šiuose kambariuose įsikūrę kenkėjai greičiausiai gali aptikti miegančius žmones, nes jiems išgyvenimui ir dauginimuisi reikalingas kraujas. Maitinasi nakties metu, maitinimasis trunka nuo 5 iki 10 min. Pasimaitinę vabzdžiai vėl sugrįžta į savo prieglobstį. Įkandimo vietoje iššoka gumbas, jį niežti ir skauda, parausta. Šių parazitų įkandimas kelia diskomfortą ar net alergiją. 

Blakės yra tikros keliautojos, jas galite parsivešti iš kelionės su lagaminu, daiktais, rūbais, batais ar naudotais baldais.

Patalininės blakės tikros keliautojos. Jas galite parsivežti su lagaminais iš kelionių, su daiktais, rūbais ar tiesiog įsigyję naudotus baldus, kraustantis arba atkeliauja iš šalia esančių patalpų. Labai svarbu kruopščiai apžiūrėti daiktus su kuriais grįžote namp. Grįžus namo nedėti daiktų ar lagamino ant miegamojo lovos ar sofos. Drabužius dažnai skalbti ir garinti.

Skirkite laiko apžiūrai, tai sumažins riziką ir padės apsisaugoti.

Labai svarbu laiku pastebėti šių parazitų atsiradimą, nes jie greit dauginasi ir juos sunku išnaikinti. Namuose ar prieš apsistojant viešbutyje skirkite laiko inspekcijai: apžiūrėkite galvūgalius, lovų kojeles, paveikslus, spinteles, čiužinius ir jų klostes, plyšelius aplink lovas ir sofas. Viešbutyje kilus įtarimams prašykite pakeisti kambarį. Inspekciją kartokite. Namuose kuo skubiau kreipkitės į kenkėjų kontrolės ekspertus.

Patelė per savo gyvenimą padeda apie 100 - 500 kiaušinėlių.

Kiaušinėlių stadija trunka 22 dienas esant palankiai temperatūrai. Nuo kiaušinėlių iki suaugėlio vystymasis trunka apie 2 mėn. Suaugėlių gyvenimo trukmė 1-1,5 m. Maitinasi vieną kart per aštuonias valandas.

nemokama konsultacija

Pastebėjote blakes? O gal nerandate sprendimo?

Kiekvieno gyventojo ar įmonės poreikiai skirtingi, pasikalbėkime apie individualius jūsų iššūkius. Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti ir suteikti jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

DEZINSEKCIJA

Blakių naikinimo paslaugos gyventojams ir verslui visoje Lietuvoje

Mums rūpi! Jūsų sveikata, saugumas ir reputacija. Taupome jūsų laiką ir nepertraukiamai rūpinamės bei užtikriname ilgalaikę apsaugą. Mūsų tikslas – kad jūs pamirštumėte visus rūpesčius susijusius su kenkėjais. Profesionali ekspertų komanda, bei ilgametė patirtis sprendžiant kenkėjų problemas užtikrina efektyvius rezultatus ir kokybiškas bei laiku atliktas paslaugas. Mūsų siekiamumas apsaugoti nuo nepageidaujamų kenkėjų ir jų platinamų ligų pavojaus ištisus metus, būti draugiškesniems aplinkai, vykdyti prevenciją, informuoti, bei išrinkti tinkamiausią būdą išnaikinti populiaciją ar išvengti kenkėjų invazijos. 

Kenkėjų kontrolės procesas

Kenkėjų kontrolės procesas reikalauja integruoto požiūrio, apimančio atidžias ir pakartotines inspekcijas, sanitariją, vabzdžių atsparumą ir įvairių kontrolės ar naikinimo priemonių naudojimą.

Inspekcija

Ekspertai atlieka objekto inspekciją, kenkėjų identifikavimą, išplitimą, užkrėstumo lygį, judėjimo kelius ir sudaro planą, kenkėjų patekimo į patalpas užkardymui bei naikinimui.

Naikinimas

Integruotų metodų ir priemonių taikymas siekiant sustabdyti blakių patekimą į patalpas, jų naikinimas, sanitarijos užtikrinimas, bei prevencijos priemonių vykdymas.

Priežiūra 365 dienas

Monitoringas, efektyvumo įvertinimas, sudaryto integruoto priemonių ir metodų plano vykdymas, prevencinės priemonės ir inspekcija ištisus metus užtikrina saugias ir švarias patalpas.

Mūsų įmone pasitiki

Daugiau nei 24 metus mūsų įmone pasitiki gyventojai bei įvairių sričių verslo sektoriai. Prisijunkit ir jūs!

APIE MUS

Ką mes siūlome?

Palikti kenkėjų keliamus rūpesčius profesionalams, kurie užtikrins operatyvią, saugią ir maksimalią apsaugą. Atliekame vienkartines ir periodines kenkėjų kontrolės paslaugas, o jūs galėsite nevaržomai džiaugtis erdvėmis be kenkėjų. 

Operatyvumas

Savalaikis ir operatyvus reagavimas į pranešimus. Greitas atvykimas.

Ekspertų komanda

Profesionali ir kvalifikuota ekspertų komanda kasdien užtikrinanti klientų pasitikėjimą.

Tvarumas

Mūsų orientyras aplinkosaugos standartas LST EN ISO 1401:2015.

Kokybės garantija

Laikomės aukštų standartų, garantuojame efektyvius rezultatus per itin trumpą laiką.

SERTIFIKATAS   LST EN ISO 14001 : 2015

Naudojame saugias ir draugiškas aplinkai priemones.

DEZINSEKCIJA

Kenkėjų kontrolės pasiūlymas

Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją, bei paruoš jūsų lūkesčius ir esamą situaciją atspindintį pasiūlymą.

DEZINSEKCIJA

Nemokama konsultacija

Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. Susisiekite su mūsų ekspertais, kurie suteiks jums visą reikiamą ir išsamią informaciją. 

Scroll to Top