Kaip išnaikinti skruzdėles?

2023 /Birželio mėn. 06 d.

Kokiomis priemonėmis priemonėmis savarankiškai galima atsikratyti skruzdžių? Kokių natūralių priemonių yra, kada jos veiksmingos?

Pirmiausiai išsiaiškinti ar skruzdės įsikūrusios jūsų patalpose ar tik ateina pasimaitinti. Rasti patekimo vietas ir jas užsandarinti, nustatyti skruzdėlių rūšį bei paplitimo mastą, rasti skruzdėlių lizdų vietas ir naikinant skirti didelį dėmesį būtent šioms vietoms. Valyti paviršius, pašalinti trupinius ir maisto likučius, siurbti / plauti grindis ir užkirsti kelią skruzdėlėms pasiekti maisto šaltinius. Maistą laikyti sandariai, tinkamai prižiūrėti šiukšlių konteinerius, bei vietas kuriose laikote šiukšles. Apsaugoti šalia augančius augalus nuo amarų. Skruzdėlėms naikinti galima pasitelkti cheminius preparatus įvairiu pavidalu : purškiami aerozoliai, milteliai ar preparatai cukraus pagrindu. 

Rekomenduojame juos naudoti pastato išorėje, taip užkertant kelią skruzdėlėms patekti į vidų. Naudojant tinkamai pasirinktus preparatus galima sumažinti skruzdėlių invaziją į jūsų erdves. Ir žinoma svarbu laikytis saugaus naudojimo instrukcijų. Vieni pasitelkia priemones, kurias turi namuose: barsto sodą ar kavos tirščius aplink pamatus, kiti verda citrusinių vaisių žievelių nuovirus, pasitekia žoleles, levandų, eukalipto ar kitus eterinius aliejus. Džiugina, jeigu pavyksta apsisaugoti natūraliomis priemonėmis, bet dažnai būna ir taip, kad natūralios priemonės yra per silpnos ir ne visada yra efektyvios arba veikia trumpą laiką. Svarbu atkreipti dėmesį, kad šios priemonės gali būti efektyvios mažiems skruzdėlių kiekiams arba prevenciniais tikslais, bet gali būti nepakankamos arba neveiksmingos, jei yra didelė skruzdėlių invazija. Tokiais atvejais, jei skruzdėlių problema yra rimtesnė arba pasikartojanti, būtų geriausia kreiptis į kenkėjų kontrolės specialistą. 

Plačiau galite paskaityti : pasipyle-gyventoju-skundai-del-skruzdeliu-antpludzio-kokiais-iprociais-jas-prisiviliojame-ir-priemones-kaip-ju-atsikratyti-93542271 

STRAIPSNIAI

Skaitykite toliau jums įdomias ar aktualias temas.

Scroll to Top